Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pan Price i niespójne historie (spoilery).

Pan Price i niespójne historie (spoilery). 08/07/2010 13:48 #1

Przeczytałam o niespójnościach w fabule Modern Warfare 2. Rozśmieszyło mnie to, autorzy analizują watki kawałek po kawałku. Najdziwniejszy jest fragment o Price'u i opisałam go tu.

W Modern Warfare 2, dowiadujemy się, że facet, którego Makarov nienawidzi bardziej od Amerykanów siedzi w Gułagu. Tym kimś okazał się - tak! Nasz kochany pan Price. Widzimy chwytającą za serce scenę spotkania Soap'a i jego byłego przełożonego i... drapiemy się po głowie, myśląc: "Ale osochodzi?!"
W CoD 4 zobaczyliśmy scenę, która w zasadzie nie zostawiała wątpliwości, że Price dednął. Poor bastard - kiwnęliśmy głowami i zaczęliśmy zamiast tego płakać nad śmiercią Gaza. Fajny gościu, rzucił nam pistolet, zabiliśmy Zachaeva... ale Prajsuś nie żyje i koniec. Nara.
Przypomnę, że Gułag to miejsce, do którego w Rosji zsyła się ludzi, których się nie chce, ale nie można zabić. Widzimy, że na końcu Kamarov przylatuje i mówi Soap'owi, że wszystko będzie w porządku, maj frend, wykurujemy cię, bla, bla, bla. Możemy podejrzewać, iż zabrał też Price'a - w takim razie, czyżby oboje zostali wyleczeni, po czym Soap wrócił do UK, a Price'a zesłano do Gułagu? Coś tu śmierdzi...
Możemy też przyjąć teorię, która mówi, że Kamarov zdążył zabrać tylko Soap'a z powodu ataku Ultranacjonalistów. Los Price'a w takiej sytuacji - gdyby jeszcze żył - jest raczej do przewidzenia - o, żyjesz? No to cię rozstrzelamy i nie żyjesz. Tu jednak wygląda na to, że kochani Rosjanie podeszli do niego z całą miłością i wręcz matczyną troską, wykurowali go... a następnie odesłali do Gułagu.
Dziwne, nie?

Pan Price i niespójne historie (spoilery). 08/07/2010 14:04 #2

  • cermer
  • Offline
  • Major
  • PRINCIPESSA
  • Posty: 510
  • Punkty: 1
Bardzo dziwne, ja bym rozstrzelał tego kilku wiecznego prajca

Pan Price i niespójne historie (spoilery). 08/07/2010 14:08 #3

On chyba jest nieśmiertelny. Ciekawe, czy się przeniósł do Harry'ego Pottera i ukradł kamień filozoficzny. That would make sense.

Pan Price i niespójne historie (spoilery). 08/07/2010 14:17 #4

  • DeTon
  • Offline
  • Moderator
  • Masz jakiś problem?
  • Posty: 886
  • Punkty: 4
Na jednej zagranicznej stronie czytałem o tym i było tam o tym dużo szerzej napisane, teorii też wiele, ale nie pamiętam adresu.
CoD2/4/6-AiW/Steam/BO | Śmierć cheaterom, G18, gl, ls, marty!

Pan Price i niespójne historie (spoilery). 08/07/2010 14:18 #5

  • ACRfan
  • Online
  • Sierżant
  • Posty: 206
  • Punkty: 8

Jestem jednak za tą wersją że Price'a dostał Makarow, a nie chcąc go zabijać, bo go szanował, acz nienawidził, i nie chcąc się narażać innym zesłał go do Gułagu.



W razie pomocy mile widziane kliknięcie w .


Pan Price i niespójne historie (spoilery). 08/07/2010 14:22 #6

Price to niesmiertelny staruch, ktory w CoD1 byl juz nie najleprzym wieku. Mnie dziwi jeszcze to ze taki dziadek tak szybko biega jak uciekamy przed Transporterem opancerzonym i odziwo szybciej i dluzej odemnie biegl.

Pan Price i niespójne historie (spoilery). 08/07/2010 14:28 #7

deton24 napisał:
Na jednej zagranicznej stronie czytałem o tym i było tam o tym dużo szerzej napisane, teorii też wiele, ale nie pamiętam adresu.

Wiem, na Games Radar, napisałam na górze małym druczkiem, chociaż raczej nie jest potrzebna lupa.

robert357 napisał:
Price to niesmiertelny staruch, ktory w CoD1 byl juz nie najleprzym wieku. Mnie dziwi jeszcze to ze taki dziadek tak szybko
biega jak uciekamy przed Transporterem opancerzonym i odziwo szybciej i dluzej odemnie biegl.

To jak taka staruszka, co ma siły nieść zakupów, ale w autobusie biegnie do wolnego miejsca jak zawodowy maratończyk XD

Pan Price i niespójne historie (spoilery). 08/07/2010 14:54 #8

  • ` 7 uP
  • Offline
  • Major
  • Posty: 504
  • Punkty: 27
Price pewnie ma zaufanie u Boga, wiec mu daje zyc.. Pewnie ma juz dobre 150 lat


Pomogłem ? Jeśli tak to kliknij
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.29 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »