Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ostatnia misja (spoiler!)

Ostatnia misja (spoiler!) 15/11/2009 14:29 #1

W ostatniej misji, gdy przepłynęliśmy z Pircem rzekę, Pirce strzela tuz przed wodospadem do helikoptera, który wybucha, a my lecimy w dół. W tym momencie wyrzuca mnie do windowsa. Czy komuś też się tak robi, a znalazł sposób żeby uniknąć errora?

Ostatnia misja (spoiler!) 15/11/2009 15:03 #2

  • DeTon
  • Offline
  • Moderator
  • CONFIDENTIAL
  • Posty: 1126
  • Punkty: 26
Było, masz pewnie kartę jak ja 9600gt. Musisz obniżyć detale na minimum w tym momencie, później się ładuje reszta levela

dead for cheaters, glock18, gl, ls, marty

Ostatnia misja (spoiler!) 28/11/2009 17:34 #3

  • Adrian77
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • CHELSEA London
  • Posty: 282
deton24 napisał:
masz pewnie kartę jak ja 9600gt

Mnie też się tak wczoraj stało i mam 8800GT 1GB RAM. Heli spada,motorówka też... Czarny ekran i ładuje się do ok.3/4 paska,zatrzymuje się i nic się dalej nie dzieje. Po wyjściu do Windowsa na pasku narzędzi jest ikona MW2 i dopisek ERROR. Mam zacząć misję od nowa ze zmniejszonymi detalami? Thx!

Ostatnia misja (spoiler!) 28/11/2009 19:24 #4

  • deltaboy12
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 38
Kurde kolejne błędy coś tu jest nie tak ... kolejna osoba ma jakis problem co sie dzieje... w poprzednich częściach CoD nie było chyba takich problemów ... tylko teraz cos porobili ... ;/

Ostatnia misja (spoiler!) 28/11/2009 21:29 #5

  • DeTon
  • Offline
  • Moderator
  • CONFIDENTIAL
  • Posty: 1126
  • Punkty: 26
Nowe rozwiązanie. Zainstalujcie nowe stery :]

dead for cheaters, glock18, gl, ls, marty

Ostatnia misja (spoiler!) 28/11/2009 23:17 #6

  • Adrian77
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • CHELSEA London
  • Posty: 282
deton24 napisał:
Nowe rozwiązanie. Zainstalujcie nowe stery :]

Człowieku,za każdym razem przy odpalaniu gry muszę czekać ok.4 minut,bo mi się zawiesza ekran startowy i zanim wyczytałem na forum,że właśnie owo czekanie pomaga,to zdążyłem zrobić format kompa i przy okazji ściągnąć nowe sterowniki do grafiki,więc nie pytam po to,żeby każdy sobie strzelał odpowiedziami na chybił-trafił,tylko chcę wiedzieć konkretnie co pomaga na 100%...

Ostatnia misja (spoiler!) 30/11/2009 15:20 #7

  • Baku
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 67
jesli chodzi o ta zawieche po uruchomieniu gry to mialem to samo, a przyczyna byl antywirus, uzywalem Avire a gdy tylko zmienilem na inny gra zawsze sie uruchamia tak jak powinna i zadnej zwiechy nie ma.

Ostatnia misja (spoiler!) 30/11/2009 20:28 #8

  • Adrian77
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • CHELSEA London
  • Posty: 282
Baku napisał:
mialem to samo, a przyczyna byl antywirus, uzywalem Avire

To jest CHORE!!! Nie dało się zmienić rozdzielczości-wyłącz X-FIRE,zacina się-wyłącz antywira,zawiesza się na czołówce-poczekaj 5 minut... Gra jest świetna,ale te wszystkie problemy utwierdzają mnie w przekonaniu,że nie było warto wydawać tych 129pln,niestety...
Zobaczymy,co w marcu zaoferuje nam BF Bad Company 2.

Ostatnia misja (spoiler!) 30/11/2009 20:55 #9

Na konsoli nie ma takich problemów

Ostatnia misja (spoiler!) 30/11/2009 22:30 #10

  • DeTon
  • Offline
  • Moderator
  • CONFIDENTIAL
  • Posty: 1126
  • Punkty: 26
Adrian napisał:
Człowieku,za każdym razem przy odpalaniu gry muszę czekać ok.4 minut,bo mi się zawiesza ekran startowy i zanim wyczytałem na forum,że właśnie owo czekanie pomaga,to zdążyłem zrobić format kompa i przy okazji ściągnąć nowe sterowniki do grafiki,więc nie pytam po to,żeby każdy sobie strzelał odpowiedziami na chybił-trafił,tylko chcę wiedzieć konkretnie co pomaga na 100%...


Przy błędzie w ostatniej misji po instalacji nowych sterów, nie musiałem już obniżać detali bo się już nie crashowało, to od wersji beta, teraz jest 195 finalna. Nie strzelam odpowiedziami.

dead for cheaters, glock18, gl, ls, marty

Ostatnia misja (spoiler!) 01/12/2009 23:02 #11

  • Adrian77
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • CHELSEA London
  • Posty: 282
deton24 napisał:
Nie strzelam odpowiedziami

Miałeś rację,kolego. Zwracam honor,chylę czoła i dzięki za radę. Zmieniłem sterowniki z 191 na 195 i poszło normalnie. Pzdr!
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.35 sekundy

ActionGames.pl

  • Gameplay z RAGE
  • RAGE doczeka się edytora poziomów
  • [WIDEO] "Malutki" Duke (Nukem Forever)
  • L.A. Noire w wersji na Xbox'a 360, na 3 płytach DVD
  • Wymagania Duke Nukem Forever

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 51
Deagle 44
Grrrr 43
qwercik 31
DeTon 22