Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim napiszesz zapoznaj się z regulaminem i skorzystaj z wyszukiwarki
  • Strona:
  • 1

TEMAT: DLc - Problem (Wyszukiwanie serwerów)

DLc - Problem (Wyszukiwanie serwerów) 3 mies. temu #1

  • muchaa12
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 23
Kupiłem sobie dzisiaj Resurgence Pack i jak chce wyszukac gre to mi wogole serwerow nie wyszukuje ;[ caly czas pisze Wyszukiwanie serwerów ping < ... Proszę o szybką pomoc .

Odp: DLc - Problem (Wyszukiwanie serwerów) 3 mies. temu #2

  • Buzzy
  • Online
  • Pułkownik
  • Penguin Specjalist
  • Posty: 753
  • Pukty: 105
W Mw2 gra aktualnie 10,439 osób na całym świecie. Jest to mniej niż garstka więc nie dziw się że matchmaking nie łączy cie z innymi
Poza tym kto kupuje jeszcze DLC do emwu dwaaaa Nie lepiej ściągnąć kilka plików do alterIW i cieszyć się darmowymi mapami ?
Panie...a taniej nie będzie ?

danceman96 napisał:
Tak sobie pomyślałem, że może Gaz to Ghost ? no bo w cod4 dostał kulkę w głowę, ale nie wiadomo czy zginał

Jeśli pomogłem kliknij "Dziękuję"
|
V

Odp: DLc - Problem (Wyszukiwanie serwerów) 3 mies. temu #3

  • Err0r
  • Offline
  • Moderator
  • BOURREAU
  • Posty: 652
  • Pukty: 60
Poza tym jaaaaaa kupiłem DLC do em wu dwa baziek ;p

muchaa12: W mw2 o tyle głupio jest to zrobione że DLC miesza ci się z podstawowymi mapkami. W MW3 mają być podobno zakładki z trybami tylko na mapach z DLC.
Jako że teraz gra mało ludzi, a bardzo prawdopodobne jest, że DLC ma tylko małą część tych osób. Kupując TERAZ DLC do mw2 w dużej mierze straciłeś pieniądze. Lepszym rozwiązaniem było czekać na DLC do mw3 na których będzie grać na pewno wiele osób lub kupić do black opsa.
Pomogłem ? Kliknij Dziękuje ;]

Po raz pierwszy na forum ? Nie zapomnij przeczytać regulamin ;]

ScreenShooter - Twoja biblioteka zrzutów z własnym hostingiem


Odp: DLc - Problem (Wyszukiwanie serwerów) 3 mies. temu #4

  • djgromo
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 166
  • Pukty: 6
Z pół roku temu jak kupiłem dlc do mw2 to już wtedy miałem wrażenie, że gra podzieliła graczy na 2 grupy z dlc i na tych bez. I od razu wtedy ciężej było mi znaleźć lobby. Nie wiem jak to wygląda teraz w mw2 ale masa osób przeszła na mw3 (i to pewnie większość która i tak kupowała dlc) więc jeszcze bardziej przerzedziła się liczba graczy, z którymi Cię może połączyć.


Możesz jeszcze spróbować dla pewności sprawdzić spójność plików (chociaż to pewnie nie pomoże). Raz miałem tak, że nie łączyło mnie chyba do tdm bo miałem pliki uszkodzone, a po sprawdzeniu ściągnęło je na nowo i gra działała dalej.

Odp: DLc - Problem (Wyszukiwanie serwerów) 3 mies. temu #5

  • Carlito
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 146
  • Pukty: 9
Ja w MW2 mam ten sam problem od dawna,choć juz nie gram,ale miałem problemy ze znalezieniem lobby od dawna,tzn czekałem wieczność gdy za pierwszym razem chcialem się połączyć.Pomogło przerzucanie się z łączenia z jednego trybu do drugiego.Tzn troche czekania w Express TDM,potem czekanie w zwykłym TDM i w koncu załapywało.To dziwne,bo na poczatku wydawało mi się,że szybko wyszukiwało.A w MW 3 to od poczatku jest to błyskawiczne.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, Modzian, Err0r
Wygenerowano w 0.34 sekundy

Facebook Slide Likebox



Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi MefiuBaranek Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić Alien x 50 . Nie zapomnij o zyczeniach!

NieMamNicku będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

-TR-Nero będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

77th będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

BankaiGoku będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

Sako PL będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

trolek12 będzie obchodzić urodziny za 4 dni!