Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Pomocy!!! Zerowy level w COD 4!!!

Pomocy!!! Zerowy level w COD 4!!! 18/01/2011 14:51 #1

Otóż wszedłem dzisiaj na CODa 4 na moim xboxie 360. Miałem 44 lvl. Większość osób, która dołączała wychodziła z lobby przed meczem. Ale w końcu gra się zaczęła i.. od razu zorientowałem się, że coś tu jest nie tak. Sprintując biegałem dużo szybciej niż normalnie. Już miałem wyjść z gry gdy nagle spotkałem przed sobą przeciwnika i odruchowo go zabiłem. Przed samym wyjściem z gry zdążyłem zaobserwować, że pasek expa doleciał do samego końca, a na ekranie po zabiciu kolesia zamiast ilości zdobytych punktów (powinno być 50 bo to S&D) pokazało się jakieś równanie na czerwono zdaje się, że poprzedzone minusem. Wszystkie bronie i perki co odblokowałem do tej pory normalnie działają, ale wyświetla mi się ranga pierwsza, a jak wspominałem miałem czterdziestą czwartą. Ale to jeszcze nie koniec! Nie mogę grac w żadnym meczu nawet na TDM bo wyświetla mi się, że "unlocked at 1 lvl" (czy jakoś tak), czyli odblokowane od pierwszego poziomu. Pomóżcie mi! Co mam robić. COD4 to jeden z moich ulubionych shooterów!!!

Odp: Pomocy!!! Zerowy level w COD 4!!! 18/01/2011 15:39 #2

  • chost1
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 49
  • Punkty: 4
niewiem ale mam rade. Odinstaluj se i zainstaluj chyba zadziala

Odp: Pomocy!!! Zerowy level w COD 4!!! 18/01/2011 15:44 #3

  • iNotkia M33
  • Offline
  • Specjalista
  • Cod4 Addicted =(
  • Posty: 42
  • Punkty: 7
Stary, nie instaluje się gier na xBoxie.

@topic

jashimara, masz duży problem, dołączyłeś do serwera modyfikowanego który cofa xp o 999999999 przez co masz -któryśtam level.
Nie wiem, czy tak można (nie mam xB), ale spróbuj utworzyć nowy profil gracza, albo po prostu na konsoli nowy profil, ale przez to możesz stracić GOLD LIVE MEMBERSHIP. Możesz też obczaić usuwanie profilu na xBoxie w cod4, save game, może wtedy wszystko ci się cofnie, a 55lv wbijesz w pare dni. Jeśli się da, zalecałbym wyłączenie możliwości ściągania plików w twojej grze.

Pozdrawiam!


Kino Der Toten

Odp: Pomocy!!! Zerowy level w COD 4!!! 18/01/2011 17:20 #4

Gry na xboxie można instalować, ale to nic nie zmienia. Po zainstalowaniu gry po prostu szybciej się wczytuje, xbox szybciej chodzi i mniej się przegrzewa. @iNotkia M33 dzięki spróbuje usunąć tego save. Nie tylko ja padłem ofiarą! Mnóstwo ludzi dołącza z powrotem do playlisty tych kolesi żeby się wyżalić. Ostrzegam wszystkich, żeby wychodzili z gry od razu jak zauważą coś podejrzanego. Niedługo zamieszczę tutaj filmik prezentujący kawałek gry na takim serwerze.

Edit: nie działa. Po usunięciu save'a nie zmienia się nic, ani w multi, ani w singlu.
Ostatnio zmieniany: 18/01/2011 22:16 przez jashimara.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.25 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »