Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów

Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów 08/20/2011 23:26 #1

  • Rassiq
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 18
Chciałbym w tym tym temacie (przy pomocy innych użytkowników) znaleźć odpowiedź na kilka pytań i przedyskutować kilka kwestii:
1. Dlaczego zamiast karać tych którzy łamią regulamin zamyka się cały temat?
2. Dlaczego zablokowano mój poprzedni temat który przecież nie traktował o BF3 ale o temacie dotyczącym BF3?
3. Dlaczego gdy ktoś tak jak ja AKTUALNIE preferujący bardziej grę w jakiegoś bf-a niż cod-a ma się czuć na forum jak gość? Uważam że forum powinno być równe dla wszystkich którzy nie łamią regulaminu.
4. Dlaczego o "zepsucie" tematu o BF3 oskarża się wszystkich którzy tam coś pisali? Co np. ja takiego zrobiłem iż jako użytkownik który ostatnio woli pograć w BF-a że przyczyniłem się do zamknięcia tego tematu.

Widziałem ten spam i go olewałem myśląc "admini zrobią z tym porządek" a tu się okazuję że zamiast wyciągnąć konsekwencje wobec użytkowników za niego (spam) odpowiedzialnych zamyka się cały temat (czyli tak naprawdę każe się najbardziej tych którzy włożyli dużo trudu aby ten temat rozwinąć.

Na tej podstawię wnioskuje że admini albo zachowali się głupio - bo ukarali niewinnych albo specjalnie zamknęli temat.




Jakby co to jeszcze coś dopisze byle za dużo nie było naraz.

Łączę wyrazy szacunku do wszystkich użytkowników i dowalam trochę wiary że jest na tym forum miejsca dla nas wszystkich pod warunkiem że przestrzegamy regulaminu R.
Temat został zablokowany.

Re: Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów 08/20/2011 23:30 #2

  • bioshock
  • Online
  • Generał dywizji
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 1627
  • Pukty: 140
Dobra już nie płacz, przyjmij to na klatę jak facet a nie ciągle robisz tematy i narzekasz, masz taki problem napisz na pw do admina/moda, tak trudno?
Temat został zablokowany.

Re: Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów 08/20/2011 23:32 #3

  • Modzian
  • Offline
  • Moderator
  • Majster
  • Posty: 276
  • Pukty: 20
1: Gdyż tutaj staramy sie stosować wmiare łagodne środki upomnień. Bądźmy szczerzy, jak dostajesz już blokade to na 24h rzadko kiedy na dłużej.
Gdy te metody nie działają - oraz upomnienia Jigsawa do ogółu temat sie zamyka. To działa bardziej niż bany i upominanie, bo powiedz sam, ile można użerać sie z tymi samymi 7 userami?
2: Pytanie kieruj do Errora
3: Jesteś na forum ModernWar.pl traktującym głównie o serii CoD. Nie trudno sie domyślić, ze jest to forum którego priorytetem jest CoD.
Możliwość dyskusji na temat serii Battlefiel i innych jest tylko dobrą wolą adminów którzy Wam udostępnili taką możliwość. To tak jakby rozmawiać o Konsolach na forum dla kopmuterowców. Jeśli bardziej preferujesz Battlefield - przenieś sie na forum o Battlefield.
4: Dobrze wiesz, że te oskarżenie idzie do spamujących. Też tam naskrobałem ze dwa posty i wątpie aby jig miał do mnie pretensje. Do Ciebie pewnie też niemiał.

Admini nie zachowali sie głupio. Admini podjęli jedyną słuszną decyzje
Temat został zablokowany.

Odp: Re: Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów 08/20/2011 23:39 #4

  • Rassiq
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 18
Wyjaśnij mi czy to dobra decyzja zamykać temat w który niektórzy użytkownicy wnieśli wiele trudu tylko dlatego że ktoś zadał sobie troszkę trudu aby tam zasyfić spamem?
Dlaczego kogoś spamującego się nie banuje (za którymś razem oczywiście bo przypadkowo wszytko może być spamem)?
Co ma piernik do wiatraka? Wiem że to forum CoD-a ale skoro nie łamię regulaminu pisząc coś o BF to czemu usuwany jest temat dla mnie najistotniejszy?

...i co jest spamem w tym temacie?

... chcę te kwestie poruszyć publicznie.
Ostatnio zmieniany: 08/20/2011 23:44 przez Rassiq.
Temat został zablokowany.

Re: Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów 08/20/2011 23:42 #5

  • Modzian
  • Offline
  • Moderator
  • Majster
  • Posty: 276
  • Pukty: 20
Tak, dobra decyzja, gdyż ostrzeżeń nie brali[ście] do siebie.
To zadziała lepiej. Jak myślisz co jest lepsze - zablokowanie 10 userów czy zamknięcie tematu? Dostaną bloka, poczekają tą dobe i dalej będą spamić. Zresztą co tu wyjaśniać. Zapadła decyzja i tyle. Tak widocznie było lepiej i radze sobie to przyswoić. Jeśli administracja zmieni zdanie apropos tego tematu napewno coś zrobi
Temat został zablokowany.

Odp: Re: Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów 08/20/2011 23:48 #6

  • Rassiq
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 18
Jeżeli będą spamić dalej to chyba macie jakiś sposób aby usunąć ich na dobre z forum czyż nie?
Niby jaka decyzja? Poza tym że masz funkcje moda również jesteś użytkownikiem wiec wszyscy jesteśmy równi na forum. Dla kogo było lepiej? Dla tych którzy spamili bo może taki był ich cel. Bo jeżeli ktoś dużo włożył w wyszukiwanie info na temat BF to jego zamknięcie nie ucieszyło.

i zaręczam że brałem sobie każde ostrzeżenie do serca (mimo iż nie uważam abym czymś łamał regulamin), tylko co z tego skoro i tak zamknęliście temat?
Ostatnio zmieniany: 08/20/2011 23:50 przez Rassiq.
Temat został zablokowany.

Re: Odp: Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów 08/20/2011 23:50 #7

  • Martum
  • Offline
  • Generał broni
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1736
  • Pukty: 126
Adminowi znudziło sie patrzeć na rozboje fanów COD vs fanów BF. Podjął krok aby to skończyć
Temat został zablokowany.

Odp: Re: Odp: Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów 08/20/2011 23:51 #8

  • Rassiq
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 18
Rozumiem to ale chyba oczywistym jest iż krok a raczej kopniak powinien być celny.

Równie dobrze mógłbyś uzasadnić zamknięcie całej tej strony.

Dlaczego uniemożliwia się użytkownikom dyskusję na temat BF3? Po przeczytaniu posta postNIEmana zauważyłem że to nie tylko blokowanie ale i zniechęcanie do pisania o BF-e.

(!) Uważa że decyzja o zamknięciu tego tematu dotyka najbardziej tych którzy najbardziej się napracowali przy udostępnianiu informacji, zatem uderza w niewinnych najmocniej co moim zdaniem czyni ją niewłaściwą decyzją. Apeluję o dokładniejsze uzasadnienie tej decyzji lub o jej zmianę i przywrócenie tematu.(!)
Ostatnio zmieniany: 08/21/2011 00:06 przez Rassiq.
Temat został zablokowany.

Re: Odp: Odp: Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów 08/21/2011 00:05 #9

  • Martum
  • Offline
  • Generał broni
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1736
  • Pukty: 126
Ten portal od początku miałbyc o COD i taki ma byc dalej.

Wątek BF3 za bardzo tu urósł. Zaczęły ścierać się dwie grupy graczy. Forum dla graczy COD nie będzie domem dla graczy BF. Od tego sa inne fora i serwisy.

To tak jak byś w jednych koszarach trzymał nazistę i żyda ( ale porównanie ). Nie zrozumieją sie nigdy.

A co do userka " postNIEmana" to wiesz kto kryje sie pod tym nickiem ?
Temat został zablokowany.

Re: Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów 08/21/2011 00:09 #10

Najpierw zakładacie dział o serii BF po to żeby zamykać w nim tematy bo wielcy "maniacy coda" z bioshokiem na czele są u siebie i mogą robić co chcą wszczynając kłótnie?? To taki wielki kłopot kasować spam i nagradzać jego autorów??
Temat został zablokowany.

Odp: Re: Odp: Odp: Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów 08/21/2011 00:15 #11

  • Rassiq
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 18
Martum napisał:
Ten portal od początku miałbyc o COD i taki ma byc dalej.

Wątek BF3 za bardzo tu urósł. Zaczęły ścierać się dwie grupy graczy. Forum dla graczy COD nie będzie domem dla graczy BF. Od tego sa inne fora i serwisy.

To tak jak byś w jednych koszarach trzymał nazistę i żyda ( ale porównanie ). Nie zrozumieją sie nigdy.

A co do userka " postNIEmana" to wiesz kto kryje sie pod tym nickiem ?


1. Co z tego że urósł? To chyba dobrze świadczy o forum.
2. Nie zauważyłem żadnego starcia a jedynie coś co po prostu nazywam spamem i jako użytkownik oczekuję iż zostanie on usunięty a autor ukarany.
3. W wątku o BF3 (jako że to forum Coda) pisali głównie gracze coda, to że ktoś napisał iż bardziej podoba mu się materiał z BF3 niż MW2 to chyba nic złego, prawda? Chyba można jeszcze tak napisać?
4. Czy to forum jest tylko i wyłącznie dla ludzi grających tylko i wyłącznie w coda? Bo takie odnoszę wrażenie czytając twojego posta.
5. Odnośnie tego żyda i nazisty- problem leży w szacunku, tutaj na forum nikt o rozsądnych poglądach nie twierdzi iż grając w jakąś grę staje się lepszy od drugiego który gra w inną. Wystarczy że będziemy się szanować bo tak na prawdę to przecież wszyscy tworzymy społeczność graczy którzy mieli styczność z codem.
6. Nie wiem i wydaje mi się to nieistotne.
Temat został zablokowany.

Re: Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów 08/21/2011 00:17 #12

  • Molestator
  • Offline
  • Zablokowany
  • Posty: 68
  • Pukty: 78
Rassiq
Nie ma sensu im tego tłumaczyć , to jest forum prowadzone (bez urazy dla Jiga bo go akurat szanuje) przez zakompleksione , 14 letnie gimbusy.

Wystarczy spojrzeć na niektórych modów, o użytkownikach typu bioshock czy martum szkoda pisać bo są to ludzie na poziomie taboretu.

Daj sobie spokój z tą stroną jak wiele ludzi dało sobie spokój , małych szczeniaków co klapą ryjem nie przeszczekasz.

A co do tematu o BF3 to dobrze , że został zamknięty były tam podawane informacje o grze , ale niektórym to nie pasowało i musieli wciskać w kółko swoją gadkę o MW3 , albo swoje dzikie przekonania co do BFa (pan bioshock, piccardo , martum , soldner i inni) nie wiem czy ich zad boli bo maja amigi i nie pograją w najnowszą grę DICE czy co.

Nie jest dziwne , że nikt nie robił porządku (po "odejściu" grrr) w tym temacie jak każdy z ekipy zarządzającej(prawie każdy) miał go gdzieś , nie mówiąc o tym że strona sama zachęcała do wojen BF3vsMW3 pisząc debilne newsy.

I tyle ode mnie będę sobie tutaj wbijać pośmiać się co tutaj za bzdury są czasami pisane.
:pinch: Uwaga: Spoiler!



@down
Śmieszny jesteś przestałbyś chociaż idiotę grać.
Piccardo napisał:
W BC 2 zestrzelę śmigło czołgiem wieżyczką z rakietą czołgiem przeciwlotniczym piechotą

I wszystko jasne.

Ostatnio zmieniany: 08/21/2011 00:20 przez Molestator.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): misiek1784

Odp: Re: Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów 08/21/2011 00:18 #13

  • bioshock
  • Online
  • Generał dywizji
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 1627
  • Pukty: 140
misiek1784 napisał:
Najpierw zakładacie dział o serii BF po to żeby zamykać w nim tematy bo wielcy "maniacy coda" z bioshokiem na czele są u siebie i mogą robić co chcą wszczynając kłótnie?? To taki wielki kłopot kasować spam i nagradzać jego autorów??


Przepraszam bardzo, nie jestem maniakiem coda, ewentualnie fanem, ja w tą grę już od czerwca nie gram bo się mi znudziła i czekam na MW 3, jestem też fanem battlefielda i kupuje bf 3. Po prostu bronie swoich przekonań i tej serii cod kiedy ją ktoś obrzuca błotem, a 90% takich koksów to fanboye bf'a którzy nie widzą innych gier poza bf. Nie życzę sobie takich obelg w moją stronę bo mnie nie znasz i nie masz prawa pisać takich rzeczy o mnie, jak masz problem zapraszam na pw.
Ostatnio zmieniany: 08/21/2011 00:24 przez bioshock.
Temat został zablokowany.

Odp: Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów 08/21/2011 01:41 #14

  • Gandi
  • Offline
  • Kapitan
  • "He Ram!"
  • Posty: 693
  • Pukty: 123
Rassiq napisał:
Uważam że forum powinno być równe dla wszystkich



To forum jest równe dla wszystkich, lecz niektórzy tego nie zauważają. Zlatują się tutaj fanboje BF i spotykają się z fanbojami CoD'a, każdy wpaja drugiemu na siłę, która marka jest lepsza, potem każdy płacze bo ma blokadę na konta lub temat block.

Na tym form nie powinno się tolerować słów "BF jest lepsze od CoD'a bo..." i "CoD jest lepszy od BF'a bo...".
Każdy fan serii CoD czy BF powinien szanować drugą stronę i być otwarty na argumenty, a nie tylko wyśmiewać i potem płakać oraz lecieć do admów ze skargami "bo on mnie obraził".

Jest to tylko i wyłącznie Wasza wina, admin czy mod chroni Was i siebie przed zarzucaniem ciężkich argumentów. Gdyby nie blokowano tematów, gdzie zaczyna się spór to to forum by już dawno upadło.


Nawet w tym temacie zaczęła się kłótnia fanów CoD i BF. Najmądrzejsze to temat zamknąć.

Najlepsza zasada odnosząca się do wszystkiego: "Pomyśl zanim coś powiesz", w tej sytuacji "...Zanim coś napiszesz".
Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
— Mahatma Gandhi
Temat został zablokowany.

Re: Odp: Ciągłe (bezsensowne) blokowanie tematów 08/21/2011 03:29 #15

  • J!g5aw
  • Online
  • Administrator
  • INQUISITIO
  • Posty: 1409
  • Pukty: 69
Temat o BF3 zostanie otworzony ale z małymi zmianami - więcej info jak się wyśpię.

Ten temat zamykam.
Pomogłem, podziękuj - Admin też człowiek ;]



Dropbox - wirtualny dysk o poj. 2GB db.tt/5ezAzN1 + 250MB więcej dla Ciebie i dla mnie za skorzystanie z linka.
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, Irek, Modzian, Err0r
Wygenerowano w 0.47 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

No posts to display.

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 105
Molestator 78
Grrrr 65
bioshock 61
J!g5aw 53

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi jarolopez Złóż mu życzenia!

Glorius będzie obchodzić urodziny za 4 dni!