START | Forum | Inne | Film | Polecane Niepolecane filmy
Pamiętaj mnie

Polecane \ Niepolecane filmy

Re: Polecane \ Niepolecane filmy

OMFG. Toż to jest niesamowity SHIT. DNO!!!

Nie oglądać tego " filmu"

<Image link> <Image link>

P5Q-E /\ Q9550 /\ GTX 460 /\ 4 GB /\ WD 640 GB /\ OCZ 600W /\  MC SOLO 6C /\ WIN 7 HP X64

Martum
ALFA I ROMEA
Generał brygady
547 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Polecane \ Niepolecane filmy

Martum napisał:

OMFG. Toż to jest niesamowity SHIT. DNO!!!

Nie oglądać tego " filmu"

o jaki ci film chodzi ?

Damino$
Szeregowy Pierwszej klasy
25 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Polecane \ Niepolecane filmy

o Tylko strzelaj-Shoot 'Em Up

<Image link> <Image link>

P5Q-E /\ Q9550 /\ GTX 460 /\ 4 GB /\ WD 640 GB /\ OCZ 600W /\  MC SOLO 6C /\ WIN 7 HP X64

Martum
ALFA I ROMEA
Generał brygady
547 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Polecane \ Niepolecane filmy

Co do filmu "Tylko strzelaj"........... mocno naciągany, nawet bardzo mocno............zobaczyć i zapomnieć takie mam zdanie..........

Rocky Balboa oraz Rambo 4

Mimo iż są to 2 różne filmy, mają ze sobą wiele wspólnego, nie tylko za sprawą Sylwka, choć to on łączy te dwa filmy.
W obu przypadkach Sylwek stara się rozliczyć z przeszłością, jestem nawet skłonny zaryzykować stwierdzenie, ze chciał zakończyć obie serie filmami bez bajerów/efektów, i uważam, że wywiązał się z tego zadania jak najlepiej.
Sylwek mocno się postarzał, widać to szczególnie w Rambo 4, jednak nie ukrywa tego w filmie.
Rambo 4:
Jest to film "surowy" bez ogródek pokazujacym  dramatyczną sytuację w Birmie, gdzie trwa wojna domowa. przekaz jest prosty jednak dający do myślenia .
Warto obejrzeć ten film gdyż jest kilka ciekawych scen, jak choćby niewypał z II wojny światowej, czy Baretta w pełnej krasie, byłem w szoku gdy zobaczyłem co ta broń potrafi oraz jak jest wielka.
Jest to udany powrót do części I, mocne kino akcji bez bajerów............ Polecam.

Rocky Balboa:
Podszedłem do tego filmu z dystansem................ poprzednie częsci były bardzo schematyczne, w tym przypadku jest podobnie, jednak!!!
Tutaj Sylwek pokazuje nam po raz kolejny, że jest już starszym panem. W filmie nie zabrakło "nieśmiertelnych" scen z serialu ^^ o Rockym, trening, bieganie po schodach, tłuczenie mięska.
Scena pojedynku jest mocno,  mocno naciągana. Nigdy nie widziałem, oczywiście poza Rockym 1,2,3,4,5, takiej ilości wymiany ciosów w jednym pojedynku. Ilością tych ciosów można by obdarować całkiem spory turniej bokserski, nikt nie jest tego wstanie wytrzymać, no Rocky tylko hehehe ^^ to tylko film, jednak warto zobaczyć......

"Tylko umarli widzieli koniec wojny"    Platon

<Image link>

Grrrr,,,
Science Vesel
Kapitan
292 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Polecane \ Niepolecane filmy

Grrrr,,, napisał:


Rambo 4
Jest to film "surowy" bez ogródek pokazujacym  dramatyczną sytuację w Birmie, gdzie trwa wojna domowa. przekaz jest prosty jednak dający do myślenia .
Warto obejrzeć ten film gdyż jest kilka ciekawych scen, jak choćby niewypał z II wojny światowej, czy Baretta w pełnej krasie, byłem w szoku gdy zobaczyłem co ta broń potrafi oraz jak jest wielka.
Jest to udany powrót do części I, mocne kino akcji bez bajerów............ Polecam.

Zdecydowanie również POLECAM! I warto dodać, że Sylwek wyprzedził fakty, jakie miały miejsce naprawdę w Birmie.

tofikowski
Generał brygady
501 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych


Informacje forum


Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty
napisał epic
Dec.07.10
napisał DiRT
Dec.07.10
napisał tofikowski
Dec.07.10
napisał Palladyn
Dec.07.10
napisał tofikowski
Dec.07.10
napisał tofikowski
Dec.07.10
SEO by Artio