START | Forum | Call Of Duty Black Ops | Call Of Duty: Black Ops Problemy techniczne | "Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"
Pamiętaj mnie

"Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"

Re: "Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"

Nie mogę tego znaleźć, w zakładce uruchom po wpisanie wywala błąd, że nie można znaleźć..
Edit:
Sorry, błąd, źle wpisałem, przepraszam za zbędnego posta..

<Image link><Image link>

Rick Astley
Chory Terrorysta
Kapitan
275 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"

http://portforward.com/
Wchodzisz.. zjeżdżasz na dol i wybierasz swoj ruter.... klikasz tam na gorze bo wyskakuje reklama.....wybierasz gre..... i jedziesz tam jest opisane jakie porty odblokowac itd krok po kroku mysle ze dojdziesz

plug play tutaj masz opisane
http://forum.pcformat.pl/Jak-wlaczyc-UPnP-czyli-otwieranie-NAT-w-CoD-MW-2-t
1) podlacz router do pc za pomoca kabla
2) wpisz w przegladarce adress: http://192.168.1.1/
3) gdzies w uztawieniach zaawansowanych powinienes miec opcje "Enable universal plug and play" musisz ja zaznaczyc
4) restart routera
5) teraz trzeba upewnic sie czy UPnP jest wlaczone w widowsie
6) wchodzisz do panelu sterowania
7) narzedzia administarcyjne (administrative tools)
klikasz na serwisy (services)
9) szukasz seriwsu o nazwie "UPnP Device Host" - powinien byc prawie na samym dole listy
10) prawy klawisz myszy i klikasz na wlasciwosci (properities)
11) jezeli trzeba przestawiasz startowanie z "manual" na "automatic"
12) restart kompa
13) teraz masz juz wlaczone i dzialajace UPnP

cytat z tamtego linku . ogolnie tego plug playa robilem kumplowi zeszlo sie tyle czasu i szukania w google ze nie wiem niby mu odblokowalo porty w mw2 i mial nat open ale i tak nic to nie dawalo ehh..

Nick steam: JohnOka
Xfire: johnoka9
<Image link>

John
Pomocnik :)
Sierżant
117 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"

Markutez napisał:

Wypełniasz pola External i Internal Port (w Call of Duty 4 były to porty 20800, 20810 i 28960)

Mam tam trochę inaczej napisane, ale wiem o co chodzi. Problem w tym, że nie wiem, co wpisać pod Start ~ End Port.

<Image link><Image link>

Rick Astley
Chory Terrorysta
Kapitan
275 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"

John napisał:

http://portforward.com/
Wchodzisz.. zjeżdżasz na dol i wybierasz swoj ruter.... klikasz tam na gorze bo wyskakuje reklama.....wybierasz gre..... i jedziesz tam jest opisane jakie porty odblokowac itd krok po kroku mysle ze dojdziesz

No właśnie ja nie wiem, jaki mam dokładnie router, ja tam mam kilkadziesiąt modeli Linksysa.


Znowu nie edytowałem, wybaczcie..

John napisał:

cool klikasz na serwisy
(services)

Nie mam takiej opcji.

<Image link><Image link>

Rick Astley
Chory Terrorysta
Kapitan
275 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"

Rick Astley napisał:

Mam tam trochę inaczej napisane, ale wiem o co chodzi. Problem w tym, że nie wiem, co wpisać pod Start ~ End Port.

Wnioskuję, że wybrałeś opcję ustawienia zakresu portów, np. 5800-6000. Musisz znaleźć określanie pojedynczych portów. Swoją drogą znalazłem info, że serwery BO (nie wiem czy wszystkie) działają na porcie 3074.

<Image link>

(Phenom II Quad-Core 955; GA-MA790XT-UD4P; Radeon HD 5870 1GB; DDR3 8GB 1333MHz; SB X-Fi Xtreme Gamer; Windows 7 64-bit)

Markutez
Sierżant
122 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"

Markutez napisał:

Musisz znaleźć określanie pojedynczych portów.

No właśnie nie mogę tego znaleźć ;/

<Image link><Image link>

Rick Astley
Chory Terrorysta
Kapitan
275 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"

Wrzuć screeny ustawień routera, na pewno znajdzie się ktoś mądry co doradzi co masz zmienić.

<Image link>

(Phenom II Quad-Core 955; GA-MA790XT-UD4P; Radeon HD 5870 1GB; DDR3 8GB 1333MHz; SB X-Fi Xtreme Gamer; Windows 7 64-bit)

Markutez
Sierżant
122 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"

<Image link><Image link>

Rick Astley
Chory Terrorysta
Kapitan
275 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"

Masz dobrze ustawione porty tylko musisz jeszcze zaznaczyć we wszystkich przypadkach "Enabled" (jeśli tego nie zrobisz to reguła będzie pomijana przez router). No i dodaj nr portów, na których śmiga BO. Ważne jest też to żeby były zaznaczone protokoły TCP.

<Image link>

(Phenom II Quad-Core 955; GA-MA790XT-UD4P; Radeon HD 5870 1GB; DDR3 8GB 1333MHz; SB X-Fi Xtreme Gamer; Windows 7 64-bit)

Markutez
Sierżant
122 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"

Markutez napisał:

No i dodaj nr portów, na których śmiga BO. Ważne jest też to żeby były zaznaczone protokoły TCP.

Ale jak to dodać? Mam wpisać Black Ops w to okienko i potem co? Co wpisać w resztę?

<Image link><Image link>

Rick Astley
Chory Terrorysta
Kapitan
275 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"

Przede wszystkim napisz PW do jakiegoś admina, żeby ci powiedział na jakich portach działają serwery Black Ops. Napisałem wcześniej, że prawdopodobnie jest to port 3074 ale nie jestem do końca pewny. Zrób tak:
- w okienku Application Name wpisz Black Ops (może być to dowolna nazwa, chodzi o łatwość w późniejszej identyfikacji reguły)
- w okienkach Start i End Port wpisz to samo, czyli 3074
- zaznacz protokół TCP
- wpisz twój adres IP
- na końcu zaznacz "Enabled"
- no i oczywiście zapisz ustawienia

Tak na marginesie to używaj kolego komputera do innych rzeczy niż tylko granie w BO :)

<Image link>

(Phenom II Quad-Core 955; GA-MA790XT-UD4P; Radeon HD 5870 1GB; DDR3 8GB 1333MHz; SB X-Fi Xtreme Gamer; Windows 7 64-bit)

Markutez
Sierżant
122 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"

Markutez napisał:

- wpisz twój adres IP

Ten, co w każdym okienku wyżej, czy ten taki prawdziwy?

Markutez napisał:

Tak na marginesie to używaj kolego komputera
do innych rzeczy niż tylko granie
w BO :)

Hehe, używam do innych rzeczy, ale jak chce pograć w Black Ops to wolę beż żadnych przeszkód.
P.S. - Nie wiem, o co tu kur** chodzi, ale dziś dołączyłem do 2 (aż) kumpli na prywatne.. Bez żadnych problemów.. Jak to możliwe, nic jeszcze nie zmieniłem tam
P.S.2 - Dziś też ściągnąłem nowego Avasta, czy to dzięki niemu mi działało. Nie wiem, czy działa na każdym znajomym to dołączanie, ale do kumpli mi się udało.. mimo to zrobię tak, jak kazałeś. Dzięki za wszystko :]

<Image link><Image link>

Rick Astley
Chory Terrorysta
Kapitan
275 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"

Rick Astley napisał:

Nie wiem, o co tu kur** chodzi, ale dziś dołączyłem do 2 (aż) kumpli na prywatne.. Bez żadnych problemów.. Jak to możliwe, nic jeszcze nie zmieniłem tam

Może twoi znajomi maja publiczne IP dzięki czemu o wiele łatwiej jest się do nich podłączyć. Istna loteria, w innych grach jest podobnie.

Rick Astley napisał:

Dziś też ściągnąłem nowego Avasta, czy to dzięki niemu mi działało. Nie wiem, czy działa na każdym znajomym to dołączanie, ale do kumpli mi się udało.. mimo to zrobię tak, jak kazałeś. Dzięki za wszystko

Avast to antywirus, nie powinien mieć nic wspólnego z blokadą sieciową.  Cieszy mnie to, że mogłem w jakiś sposób pomóc. Pozdrawiam

<Image link>

(Phenom II Quad-Core 955; GA-MA790XT-UD4P; Radeon HD 5870 1GB; DDR3 8GB 1333MHz; SB X-Fi Xtreme Gamer; Windows 7 64-bit)

Markutez
Sierżant
122 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Nie mogę dołączyć do prywatnego meczu"

Markutez napisał:

Może twoi znajomi maja publiczne IP dzięki czemu o wiele łatwiej jest się do nich podłączyć. Istna loteria, w innych grach jest podobnie.

Możliwe, ale właśnie wcześniej nie mogłem się podłączyć. No nic, mam nadzieję, że będę się mógł teraz łączyć z każdym.

<Image link><Image link>

Rick Astley
Chory Terrorysta
Kapitan
275 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych


Informacje forum


Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty
SEO by Artio