Pamiętaj mnie

"Restart" Priorytetu

"Restart" Priorytetu

Otóż połowa graczy zna sposób by uniknąć zbyt wielkich lagów w BO MP. Zmiana priorytetów, wcześniej grałem normalnie wszystko hulało tak jak trzeba. Pewnego dnia włączam o to mój magiczny komputer zmieniam priorytet steama na niski odpalam Black Opsa mp wychodze do pulpitu zmieniam priorytet na wysoki wracam do gry w menu nie ma żadnych ścin wchodze na serwer a tu nagle paranoja lagi jak by sie nie ustawiły priorytety znowu na pulpit patrze na priorytet normalny zmieniam znów na wysoki i albo znowu lagi i sie zmienia na normal albo jest black screen i działą alt ctrl delete. Nie wiem co sie dzieje  ze restartują sie te priorytety ale powoli mnie to zaczyna irytować, w steamie jest caly czas niski. Jeśli ktoś miał tego typu problem i go rozwiązał albo istnieje ktoś, taki który zna rozwiązanie prosiłbym o udzielenie sie w temacie z góry dzięki.

YouNooB
Szeregowy (Niemowa)
2 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Restart" Priorytetu

Restart steama coda i wogole, po resie ustawiasz wszystko od nowa.

Zapraszam na moj kanal na youtube: http://www.youtube.com/user/noe995mw2

noe995
Sierżant
103 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Restart" Priorytetu

No próbowałem i nic dalej to samo a o formata nie chce robić bo robiłem 2 dni temu

YouNooB
Szeregowy (Niemowa)
2 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: "Restart" Priorytetu

Od kiedy to system zapamiętuje ustawienia priorytetów aplikacji po restarcie komputera? Jeśli nie używasz żadnego programu do automatycznego ustawiania priorytetów to jest to nieralne. Radziłbym przeczyścić rejestr za pomocą jakiegoś dobrego programu, ewentualnie usunąć (jeśli posiadasz takowe) skrypty zmieniające priorytety. Z autopsji wiem, że nie zawsze kombinowanie z priorytetami daje zamierzone skutki.

<Image link>

(Phenom II Quad-Core 955; GA-MA790XT-UD4P; Radeon HD 5870 1GB; DDR3 8GB 1333MHz; SB X-Fi Xtreme Gamer; Windows 7 64-bit)

Markutez
Sierżant
122 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych


Informacje forum


Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty
SEO by Artio