Pamiętaj mnie

pranie mózgu

pranie mózgu

Witam, mam pytanie po co DRAGOWICZ wszczepiał MASON'owi te liczby do głowy, skoro Mason'a zaprogramowali dodatkowo do zabicia J.F. Kennedy'ego?

Cpt. MacMillan
Szeregowy (Niemowa)
8 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: pranie mózgu

Chcieli Mason-a tak zmienić aby stawił się po stronie Rosji a przy okazji "zaprogramowali" go do zabicia prezydenta USA. Co do tych liczb to Mason miał być najlepszy agentem Rusków. Potwierdzają to słowa chyba Dragonowicza gdy nasz bohater go zabijał "Miałeś być naszym najlepszym agentem" (coś takiego). Gdyby nie Reznow to może by im się udało.

Przynajmniej tak pamiętam. Kampanie przeszedłem 6 dni po premierze. Mogłem coś przekręcić.

1. ,,Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier, mówię: ''ratujcie drzewa''. Ale kiedy słyszę techno... Ku**a, nie wiem, z czego zrobione są płyty CD, ale ratujcie to!"               -Eminem
2. ,,Mądry człowiek nie zadaje głupich pytań..."           -RazzoZ

R@F!k#5
Kapral
85 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: pranie mózgu

Chodziło o to że miał zabic prezydenta ( nawet w filmiku podczas jego rozmowy z Kennedym jest przerywnik że Mason trzyma broń ) ale Reznow w Workucie zmienił mu osoby do zabicia czyli Dragowicz, Steiner i ten przydupas Dragowicza! Miał zabic tych 3 bo mu tak wmówił Reznow. A cyfry nadawane w odpowiedniej kolejności miały byc kluczem do odblokowania myśli Masona i przypomnienie sobie ze ma zabić prezydenta!!! Na końcu jest filmik jak Mason jest w tłumie ludzi wtedy co zabili Kennedego w aucie!

Jeżeli chodzi o podkład do gry w postaci tej histori Masona i Reznowa to jestem pod wrażeniem dla producentów

Hilon
Hilon
Szeregowy (Niemowa)
4 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych


Informacje forum


Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty
napisał epic
Dec.07.10
napisał DiRT
Dec.07.10
napisał tofikowski
Dec.07.10
napisał Palladyn
Dec.07.10
napisał tofikowski
Dec.07.10
napisał tofikowski
Dec.07.10
SEO by Artio