UWAGA !

Ze względu na liczne problemy i narzekania graczy na polską lokalizację naszych serwerów Black Ops, zdecydowaliśmy się przenieść je za zachodnią granicę.

Jakość gry jest teraz dużo lepsza, ze względu na lepszy sprzęt i łącza. Zapraszamy pod nowe adresy IP (nazwy serwerów bez zmian)

ModernWar.pl Team Tactical :173.199.105.4:3344

ModernWar.pl HC MIX  :173.199.105.4:3324

Video recenzja Battlefield: Bad Company 2: Vietnam

Re: Video recenzja Battlefield: Bad Company 2: Vietnam

Na allegro chociażby jest wiele ofert już nawet po 4 dychy, więc opłaca się jak nigdy.   Te dwie gry to dla mnie podstawa

Qbas
I am hunta on tha house
Specjalista
72 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Video recenzja Battlefield: Bad Company 2: Vietnam

współczuje wam jeśli do zakupienia dodatku do gry potrzebujecie recki    
jeśli graliście w podstawkę to nie po3ba recki by zakupić dodatek
bo to naturalne chyba jest to jeżeli wam spodobał się BC2 to dodatek traktujecie jako "must have"
co innego jak było inaczej

@btw

recka good a dodatek wyje.....

@Down

no tak jeszcze tego by brakowało bym czytał recki do dodatków w postaci map do MW2 jeśli gra mi się podoba to i dodatek kupie(jeśli będę mieć kasę) nie muszę czytać wypocin ludzi którym się mapki nie spodobały by dokonać wyboru, to samo się tyczy dodatku do BC2 to jest gra a nie mapki :) nie porównuje się gry do mapek ludzie a normanlą koleją rzeczy jest to jesli nie podoba mi się podstawka tym bardziej nie kupie dodatku.
no chyba że ktoś jest naiwny łudząc się że a nóż spodoba mi się coś co nie podobało mi się mc temu
i recek nie czytam jeśli ide do kina bo zawsze zdania są podzielone a jeśli miałbym słuchać innych w doborze filmów, dodatków czy innych rzeczy musiałbym się zabunkrować


liptox
Lubie mleko a Ty?
Major
394 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Video recenzja Battlefield: Bad Company 2: Vietnam

@up Oni nie potrzebują recki do kupienia, po prostu moją ocenę plus gameplay biorą pod  uwagę. Może ktoś  nie jest pewien co do kupna dodatku, być może nie widzi sensu w kupowaniu tego, bo woli  czasy współczesne  lub po prostu musi zadecydować  między dwoma grami, zawsze sięga się opinii innych graczy jeśli coś się kupuje, przynajmniej ja tak robię. Gadanie typu nie potrzeba recki żeby kupić dodatek jest co najmniej dziwne, bo  niektórzy mogliby się zdziwić po  zagraniu  i tacy goście mają wypisane  " Nie tego się spodziewałem "

Qbas
I am hunta on tha house
Specjalista
72 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Video recenzja Battlefield: Bad Company 2: Vietnam

liptox napisał:

współczuje wam jeśli do zakupienia dodatku do gry potrzebujecie recki lol  lol  lol
jeśli graliście
w podstawkę to nie po3ba recki by zakupić dodatek
bo to naturalne chyba jest to jeżeli wam spodobał się BC2 to dodatek traktujecie jako "must have"
co innego jak było inaczej big_smile

Współczucie należy się Tobie za pisanie takich postów...
Recenzja jest jak najbardziej na miejscu, gdyż dzięki niej możemy się przekonać co serwuje nam ten dodatek. MW2 podobał mi się i to bardzo jednak nie kupiłem dodatku, zarówno pierwszego jak i kolejnego, gdyż po przeczytaniu Recenzji, tak tak recenzji stwierdziłem, że to strata kasy. Tak więc Stimulus package do MW2 nie traktowałem jak Ty to pięknie ująłeś "must have".

Celem recenzji jest przedstawienie zawartości. Wypada zadać pytanie: czy poszedł byś na film do kina po przeczytaniu recenzji która mówi, że jest gniotem oraz kompletną stratą pieniędzy?

Grrrr,,,
Science Vessel
Moderator
450 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Video recenzja Battlefield: Bad Company 2: Vietnam

liptox napisał:

współczuje wam jeśli do zakupienia dodatku do gry potrzebujecie recki    
jeśli graliście w podstawkę to nie po3ba recki by zakupić dodatek
bo to naturalne chyba jest to jeżeli wam spodobał się BC2 to dodatek traktujecie jako "must have"
co innego jak było inaczej

U mnie właśnie jest tak że podstawka mi się wgl nie podoba ale vietnam no must have nie wiem dlaczego ale no po prostu mi sie podoba tylko dodatek :)

Bitu
Weteran
Szeregowy Pierwszej klasy
20 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Video recenzja Battlefield: Bad Company 2: Vietnam

Musze przyznać że dodatek jest naprawde wart uwagi i swojej ceny, jednak doszukałbym się pare, no może 2 - 1,5 minusów/a
- Jedna mapa której przejśćie graniczy z cudem...Ci którzy grają to pewnie wiedza jaką mam na myśli. EA muszą ja poprawić.
- Mało broni, pojazdów, ogólnie jakaś "małość" panuje. Ale zapewne z biegiem czasu zostaną dostarczane nam nowe zabawki

Gra ma swój klimat, ale to tak naprawde taki map pack tylko akcja jest datowana 50 lat wstecz.
Czasami ze względu na tą małą ilość rzeczy mam wrażenie że gra była robiona za szybko, tak jakby EA po premierze Bug Ops/Broken Ops chciała zatrzymać przy sobie graczy, jakiś pot na czole pewnie im sie pojawił i działali pod presją.
Kampani niestety nie uświadczymy, mimo że okres działań wojennych się znacząco zmienił. A szkoda (za mało mieli czasu na napisanie scenariusza pewnie), albo z góry potraktowali to jako Map Pack/Mod


Ha!
Wczoraj/Dziś z Coke'em graliśmy w Bad Company 2 i pierwsze co się po właczeniu gry rzucilo nam w oczy to to że KURSOR W MENU NIE GUBI FPS'ów (chwile wcześniej było że znów fpsy lecą na łeb na szyje w BO).

Moge teraz wszystkich z was zaprosić do Wietnamu gdzie gra płynie, i nerwów się nie traci!

BTW.
Recenzja spoko, tak na 3+/4- Troche monotonnie mówisz. Stary jak wypowiadasz sie o superlatywach to pomyśl o naleśnikach babci, a jak o jakiś błędach to o przesolonej zupie taty odrazu będzie lepiej.
Napisałeś ją pewnie wcześniej
Wiem że dziennikarstwa nie studiujesz, ale jest naprawde SPOKO!
A będzie coraz lepiej

SzymonSAN
Tartuffe
Specjalista
51 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Video recenzja Battlefield: Bad Company 2: Vietnam

Miałbym do was pytanie czy jak kupie key do gry na allegro to musze ściągać grę z eadm czy da radę jakoś zainstalować z płyty ?

Bitu
Weteran
Szeregowy Pierwszej klasy
20 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Informacje forum

Statystyki:
 
Ilość wątków:
4561
Ilość sond:
54
Ilość postów:
43712
Średnia postów na godzinę:
9.0
Użytkownicy:
 
Zarejestrowani:
11724
Najnowszy:
kamilooo1880
Zalogowani:
0
Goście:
346

Aktualnie zalogowani: 
Nikt nie jest zalogowany.

Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty
SEO by Artio

Logowanie



Not Available to Guests

Nasze serwery

Online

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi ludikbar Złóż mu życzenia!

#Orange będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

*PRET*Czarny będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

..::WI$NIA18::.. będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

.Rudy będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

.SCOTT. będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

7mariusz8 będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

AC-130 będzie obchodzić urodziny za 2 dni!