Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszystko o uzbrojeniu i dodatkach
  • Strona:
  • 1

TEMAT: ACR z tlumnikiem

ACR z tlumnikiem 1 miesiąc temu #1

Witam:)

chodzi o to czy popularny A.C.R w polaczeni z tlumnikiem jest bardziej efektywniejszy niż bez??
czy to tylko tak sie wydaje przy strzelaniu??

Re: ACR z tlumnikiem 1 miesiąc temu #2

  • thom
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 75
Wg oficjalnych informacji tłumik obniża obrażenia broni, ale tylko od pewnej odległości.
Wg nieoficjalnych informacji tłumik zmniejsza rozrzut podczas strzelania z biodra.
Wg mego doświadczenia - zabijam równie skutecznie z tłumikiem jak i bez (aczkolwiek gram z tłumikiem KAŻDĄ bronią poza snajperkami).
Za tę wiadomość podziękował(a): PolishFighter

Re: ACR z tlumnikiem 1 miesiąc temu #3

  • Mantrax
  • Offline
  • Moderator
  • We stand alone together
  • Posty: 509
  • Punkty: 26
Ja uwielbiam grać klasą stealth, tak więc gram prawie zawsze z tłumikiem.

@up:Poza oczywistymi cechami takiego wyposażenia to zauważyłem, że taka broń z tłumikiem faktycznie ma mniejszy rozrzut.
Rafał.
Za tę wiadomość podziękował(a): PolishFighter

Re: ACR z tlumnikiem 1 miesiąc temu #4

  • Cauchouk
  • Offline
  • Szeregowy
  • Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię
  • Posty: 1
Sam w sobie ACR jest bardzo dokładną bronią, tłumik sprawia że karabin posiada mniejszy odrzut nie tylko podczas strzelania z biodra ale takze przy pomocy przyrządów celowniczych(zdanie wiekszosci osob o to spytanych), teoretycznie jak juz ktoś napisał tłumik zmniejsza obrażenia zadawane z większego dystansu. Nawet jesli to prawda osobiscie nie widze różnicy pomiedzy zadawanymi obrazeniami tej broni z, jak i bez tłumika, a wbilem tą bronią parę prestiży wiec troche się nią nagrałem . Jeżeli grasz na FFA to myslę że bez tłumika się nie obejdzie, jak sam pewnie wiesz dzieki niemu jesteśmy niewidoczni na mapie.

Pozdrawiam
Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam.
Za tę wiadomość podziękował(a): PolishFighter

Odp: Re: ACR z tlumnikiem 1 miesiąc temu #5

Tak, przy każdej broni tłumik zmniejsza odrzut, np: grałem ACRem z profitem ODRZUT i tłumikiem - było pięknie, a gdy dałem profit DODATKI i tłumik, cel. laserowy to było tak samo jak s profitem ODRZUT
Takie rozwiązanie jest bardzo dobre, i jeszcze np. UMP45 z tłumikiem i szybkostrzelnością - tak samo jak z samym tłumikiem.
Ale ja i tak najlepiej gram ACR + tłumik

STEAM nick: Foster PL
Za tę wiadomość podziękował(a): PolishFighter

Re: Odp: ACR z tlumnikiem 1 dzień, 22 godzin temu #6

  • KU3!CA
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 5
Moje zdanie jest troszkę inne mianowicie ACR bez tłumika daje większe obrażenia aniżeli z tłumikiem bez względu na odległość. Szybciej zabijesz kolesia bez tłumika zdecydowanie.

Re: ACR z tlumnikiem 1 dzień, 17 godzin temu #7

  • NaZmo
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 39
Tak czy siak nie wyobrażam sobie gry bez tłumika gdyż jest on poprostu bardzo wygodny.Bez tłumika jakoś tak za agresywnie i słychać cie na całą mape zaraz zlatuje sie bydło.
= MW3 Hardcore player =

Odp: Re: ACR z tlumnikiem 1 dzień, 16 godzin temu #8

NaZmo napisał:
zaraz zlatuje sie bydło.


Nie pisz takich rzeczy. To obraża innych graczy, w tym mnie. Takie wypowiedzi stoją w sprzeczności z punktem 2.3 regulaminu. Upominam Cię na przyszłość.

Re: ACR z tlumnikiem 23 godzin, 42 minut temu #9

  • dooniek
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 41
  • Punkty: 3
Tylko dzieci i bydło gra ACRem, SCAR lepszy i mocniejszy.
Cziterów wróg. Oczyma grający.

Re: ACR z tlumnikiem 23 godzin, 38 minut temu #10

@UP
Czy Ty w ogóle przeczytałeś mojego posta ? Nie obrażaj w ten sposób innych graczy. Wybór broni to sprawa indywidualna. Jeżeli ktoś lubi grać ACR-em, to niech sobie gra i Ty nie masz prawa nikogo w ten sposób osądzać. Dostajesz upomnienie ode mnie.
Za tę wiadomość podziękował(a): cracked

Re: ACR z tlumnikiem 23 godzin, 9 minut temu #11

  • dooniek
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 41
  • Punkty: 3
Nie wiem czy jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, ja w myśl prawa i konstytucji mam prawo do własnego zdania czy ono się komu podoba czy nie.

A to że napisałem że tylko bydło gra ACRem to moje zdanie a nie parafraza lub cokolwiek innego Twojej wypowiedzi.
Cziterów wróg. Oczyma grający.
Ostatnio zmieniany: 23 godzin, 7 minut temu przez dooniek.

Re: ACR z tlumnikiem 23 godzin, 6 minut temu #12

  • cracked
  • Offline
  • Generał brygady
  • Mp7 ? *facepalm*
  • Posty: 1047
  • Punkty: 45
ale to że tak powiedziałeś = że ja czy też agent są bydłem itd.

Odp: Re: ACR z tlumnikiem 23 godzin, 1 minutę temu #13

@dooniek
No właśnie, to jest Twoje zdanie, które może obrażać innych graczy, szczególnie tych, którzy grają ACR-em. Na tym forum nie obrażamy innych, więc dostosuj się do tego, bo inaczej odpoczniesz sobie od forum.

PS. Oczywiście masz prawo do swojego zdania, ale powinno być ono wyrażone w sposób kulturalny.

Re: ACR z tlumnikiem 16 godzin, 41 minut temu #14

  • Err0r
  • Offline
  • Moderator
  • BOURREAU
  • Posty: 991
  • Punkty: 109
Nie wiem czy jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, ja w myśl prawa i konstytucji mam prawo do własnego zdania czy ono się komu podoba czy nie.


W myśli prawa każdy ma prawo do wyrażania Swoich poglądów jeśli są one zgodne z prawem Polskim oraz nie przyczyniają się do obrazy innej osoby.
To, że nie kierujesz to do jednej, danej osoby nie oznacza że jej nie obrażasz.

Współcześnie (wolność słowa) jest uznawana jako standard norm cywilizacyjnych, chociaż często nakładane są na nią pewne ograniczenia, np. w sprawach publicznego obrażania innych osób.


Radzę Ci się zastanowić nad Twoim zachowaniem. Inaczej pożegnasz się z forum aż nabierzesz szacunku do innych.


Wracamy do dyskusji na temat.
Pomogłem ? Kliknij Dziękuje ;]

Po raz pierwszy na forum ? Nie zapomnij przeczytać regulamin ;]

ScreenShooter - Twoja biblioteka zrzutów z własnym hostingiem
Chcesz mieć swój własny kanał na naszym Team Speak'u? Napisz do mnie, zobaczymy co da się zrobić ;]

Ostatnio zmieniany: 16 godzin, 39 minut temu przez Err0r.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.68 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

JayJay będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

Mr. CysieK będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

wojtekg93 będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

keflar będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

x3n00n będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

Solider będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

fatherland_ będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

Cauchouk będzie obchodzić urodziny za 6 dni!