Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
Rozmowy na temat trybu Special Ops w Modern Warfare 3

TEMAT: Spec ops Survival.

Spec ops Survival. 8 mies., 2 tyg. temu #1

  • bioshock
  • Offline
  • Generał broni
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 1922
  • Pukty: 157
Tak jak w nazwie tematu, jest on poświęcony jednemu z trybów spec opsa który ma się tam rzekomo pojawić czyli Survival.
Niech to będzie taki temat zbiorczy i do dyskusji, piszcie tutaj to co gdzieś tam o nim wyczytaliście nowego i może być też fan made (dla tych co nie wiedzą co oznacza fan made, jest pisanie własnych wymysłów na dany temat). No to zacznę małym fan made, mogli by podzielić ten tryb na dwa pomniejsze, pierwszy by był tak jak to mówi Kotaku czyli, obrona przez wrogiem (pewnie Rosjanami) jakiegoś danego miejsca lub mogła by to być taka wojna terytorialna czyli na mapie jest jakiś kawałek terenu który się ma od początku, a całą resztę ma wróg i trzeba drużynowo podbijać wrogie terytorium. Drugi tryb to mógł by być po prostu Zombie takie jak w BO oczywiście ulepszone albo żeby nie było że ściągają zamiast zombie mogły by być jakieś potwory albo kosmici.

bioshock proponuję Ci odstawić na kilka dni komputer... "potwory albo kosmici"... brak mi słów....

Skończ proszę zakładanie tematów oraz spam związany z MW3.
Zauważ, że nie tylko ja zwracam Ci na to uwagę.
// Grrrr Out/


nie wiem po co mam odstawić kompa jak siedzę na nim mało, jedynie wieczorem mam czas i czasem kiedy mam wolne, ogólnie to się uczę (czas popraw) albo siedzę na dworze z kumplami (pewnie napiszecie że gadamy o mw 3 ale powiem wam że nie bo kumple z podwórka nie grają w cody tylko w cs maniaczą).
Bioshock out!
Ostatnio zmieniany: 8 mies., 2 tyg. temu przez bioshock.

Odp: Spec ops Survival. 8 mies., 2 tyg. temu #2

  • John
  • Offline
  • Porucznik
  • Zapal szlugensa majlordzie
  • Posty: 401
  • Pukty: 30
ohh jes bioszok i jego nowy temat o mw3 !!!!! ohh jess marzyłem o tym.
specops survival.. hm cos takiego jak niektore misje w specops mw2 typu przetrwaj fale ale moglby byc cos nowego na co nie mam pomyslu narazie zombie=nie to jest nudne -,-

Odp: Spec ops Survival. 8 mies., 2 tyg. temu #3

  • ACRfan
  • Offline
  • Porucznik
  • Fan BF3 i MW3 w jednym ;)
  • Posty: 375
  • Pukty: 19
Bioshock jak zwykle nie przegapi okazji do założenia tematu ^^

Co do samego trybu survival, jestem pewien że będzie to coś w rodzaju misji "bezpieczeństwo kraju" w spec ops w naszym dobrym MW2... Po prostu bronienie się przed hordami, premie za multizabicia... Ale wszystko przed nami. Nie za szybko na takie tematy? ^^


W razie pomocy mile widziane kliknięcie w
.

Odp: Spec ops Survival. 8 mies., 2 tyg. temu #4

  • bioshock
  • Offline
  • Generał broni
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 1922
  • Pukty: 157
To pierwszy temat jaki o mw 3 założyłem od kilku miesięcy więc czego wy chceta.

Może z tymi potworami przegiołem ale jak by dodali zombie to by było kulaśnie.
Ostatnio zmieniany: 8 mies., 2 tyg. temu przez bioshock.

Odp: Spec ops Survival. 8 mies., 2 tyg. temu #5

  • ACRfan
  • Offline
  • Porucznik
  • Fan BF3 i MW3 w jednym ;)
  • Posty: 375
  • Pukty: 19
"Przegiołeś" ortograficznie kochany ^^

Dobra, ja myślę że bez gameplayów nie ma co spekulować.
To już ostatni post jaki tutaj piszę (na chwilę obecną), bo spekulacje spekulacjami a nabijanie postów nabijaniem postów.


W razie pomocy mile widziane kliknięcie w
.

Odp: Spec ops Survival. 8 mies., 1 tydzień temu #6

  • ArbuzMw2
  • Offline
  • Sierżant
  • You Don't Mess With the Zohan!!
  • Posty: 234
  • Pukty: 2
najlepiej gdyby zrobili podobnie jak w black ops czy waw z zombie.że trzeba kupować bronie i wyposażenie przejścia potworów by się blokowało ale lepiej gdyby nie trzeba było otwierać nowych pomieszczeń i były by automaty z napojami



Odp: Spec ops Survival. 8 mies., 1 tydzień temu #7

  • BisHoP
  • Offline
  • Porucznik
  • 5 minuts... wait! no.... Tango Down ;)
  • Posty: 383
  • Pukty: 36
eee... niech IW zrobi coś nowego lepszego, a niech pomysł z zombie zostanie w rękach Treyarch, w Spec Ops, dobrze by było gdyby na jednej jakiejś mapie były takie epickie bitwy na wzór jaki wymyśli gracz, no ale można sobie marzyć
adres

"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!

Odp: Spec ops Survival. 8 mies., 1 tydzień temu #8

  • bioshock
  • Offline
  • Generał broni
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 1922
  • Pukty: 157
Albo, zrobili by taką mini kampanię kooperacyjną, która by miała powiązanie z głównym wątkiem, parę misji które by przechodziło się nie we 2 tylko przynajmniej do 4 osób ahhh... marzenia. Zapewne w grze będą ukryte znowu laptopy, mam nadzieję że dadzą coś np. do spec opsa a nie jak w mw 2 nic.

Odp: Spec ops Survival. 8 mies., 1 tydzień temu #9

  • BisHoP
  • Offline
  • Porucznik
  • 5 minuts... wait! no.... Tango Down ;)
  • Posty: 383
  • Pukty: 36
No dokładnie o to mi chodzi Bioshock.
adres

"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!

Odp: Spec ops Survival. 8 mies., 1 tydzień temu #10

  • Gandi
  • Offline
  • Kapitan
  • "He Ram!"
  • Posty: 738
  • Pukty: 126
bioshock napisał:
zamiast zombie mogły by być jakieś potwory albo kosmici.


bioshock napisał:
siedzę na dworze z kumplami


Jedno zaprzecza drugiemu.


Jakoś mnie nie dziwi, że BisHoP i bioshock się dogadują ^^.


@Topic

Bronić pozycji, zabijać hordy przeciwników, aby tylko się nie dostali na nasza pozycję. Dla mnie to takie Zombie, tylko zamiast potworków z "instynktem zabijania" są ludzie kompletnie bez żadnego instynktu ^^.

Niby fajne, bo jak się multi znudzi i single to się pobawisz, ale niech wymyślą coś fajnego, świeżego, a nie tylko kampić i zabijać hordy facetów z kałachami bo to nudne jest.
Przejmowanie pozycji wroga i posuwanie się naprzód? Mogło by być gdyby przeciwnicy odbijali pozycje przez Ciebie zajęte, a nie zająć i po kłopocie, naparzamy dalej.

Najgorsze jest to, że każdy przeciwnik choćby ile razy byś przechodził jedną misję w spec opsie, zawsze jest w tym samym miejscu. Zmienili by to jakoś, oczywiście mogło by się powtarzać, ale czasami mogło by Cię coś zaskoczyć .
Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
— Mahatma Gandhi
Ostatnio zmieniany: 8 mies., 1 tydzień temu przez Gandi.

Odp: Spec ops Survival. 8 mies., 1 tydzień temu #11

  • BisHoP
  • Offline
  • Porucznik
  • 5 minuts... wait! no.... Tango Down ;)
  • Posty: 383
  • Pukty: 36
Daruj sobie te swoje rozszczenia Gandi i nie porównuj mnie do wszystkich dookoła, bo to jest żałosne.

Po 2. co w tych 2 rzeczach zaprzecza się niby ?

zamiast zombie mogły by być jakieś potwory albo kosmici.

oraz

siedzę na dworze z kumplami

Co ma do cholery jasnej jedno do drugiego ? I jak niby się zaprzeczają ? To patrz na siebie a nie na nas.
adres

"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!

Odp: Spec ops Survival. 8 mies., 1 tydzień temu #12

  • Martum
  • Offline
  • Generał
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 2030
  • Pukty: 174
Potwory i kosmici w serii modern warfare to był by szczyt głupoty. To ma myć Modern Warfare ,a nie science fiction.

Odp: Spec ops Survival. 8 mies., 1 tydzień temu #13

  • BisHoP
  • Offline
  • Porucznik
  • 5 minuts... wait! no.... Tango Down ;)
  • Posty: 383
  • Pukty: 36
No a siedze na dworze z kumplami ? Jak to ma zaprzeczać Potworom i Kosmitą ?
adres

"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!

Odp: Spec ops Survival. 8 mies., 1 tydzień temu #14

  • Avenger
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 1
Ja liczę, że zwykły Spec Ops będzie taki sam albo lepszy niż w MW2. Fajnie, że będzie nowy tryb, ale ja skupiam się bardziej na zwykłym, dobrym coopie ;]

Odp: Spec ops Survival. 8 mies., 1 tydzień temu #15

  • matiwawa
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 74
  • Pukty: 3
To będzie epicka... zrzyna z trybu zombie z World at War i Black Ops, które z kolei są epicką zrzynką z L4D, ale mimo to pewnie tak jak powyższe będzie to całkiem grywalna część coop'a
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, Modzian, Err0r
Wygenerowano w 0.65 sekundy


Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi Ender Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi ZigaXxX Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić sillorux . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić veimiK . Nie zapomnij o zyczeniach!

Sendores będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

spartan będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

Mich225 będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

BiZ będzie obchodzić urodziny za 6 dni!