Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011

Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011 4 mies., 4 tyg. temu #1

  • Postman
  • Offline
  • Administrator
  • Władca Marionetek
  • Posty: 1686
  • Punkty: 62
aias-logo_1733fDziś w nocy w Las Vegas w trakcie konferencji DICE Summit rozdano nagrody Interactive Achievements Awards przyznawane przez Academy of Interactive Arts & Sciences (odpowiednik Amerykańskiej Akademii Sztuk i Wiedzy Filmowej). Kto w tym roku dostał „growe Oskary"? Zaskoczeń nie ma.

To było do przewidzenia – tytuł gry roku zgarnął The Elder Scrolls V: Skyrim. Produkcja Bethesdy wygrała także w czterech innych kategoriach. Call Of Duty: Modern Warfare 3 zgarnęło nagrodę dla Gry akcji roku. [cdaction.pl info: Mantrax]


Lista laureatów Interactive Achievements Awards:


Największe osiągnięcie w kompozycji muzyki: Portal 2
Największe osiągnięcie w projektowaniu dźwięku: Battlefield 3
Największe osiągnięcie w fabule: The Elder Scrolls V: Skyrim
Najlepiej zagrana postać: Portal 2 (Wheatley)
Gra roku rozprowadzana cyfrowo: Bastion
„Każualowa" gra roku: Fruit Ninja Kinect
Społecznościowa gra roku: The Sims Social
RPG/MMO roku:The Elder Scrolls V: Skyrim
Największa innowacja w rozgrywce: Skylanders Spyro's Adventure
Sportowa gra roku: FIFA 12
Wyścigowa gra roku: Forza Motorsport 4
Bijatyka roku: Mortal Kombat
Strategia/symulacja roku: Orcs Must Die!
Familijna gra roku:LittleBigPlanet 2
Mobilna gra roku: Infinity Blade II
Gra roku na konsole przenośne: Super Mario 3D Land
Przygodowa gra roku: Batman: Arkham City
Największe osiągnięcie w rozgrywce sieciowej: Star Wars: The Old Republic
Największe osiągnięcie w łączności: Portal 2
Gra akcji roku: Call of Duty: Modern Warfare 3
Największe osiągnięcie w animacji: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a
Największe osiągnięcie w oprawie graficznej: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a
Największe osiągnięcie w silniku graficznym: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a
Największe osiągnięcie w rozgrywce: The Elder Scrolls V: Skyrim
Największe osiągnięcie w reżyserii gier: The Elder Scrolls V: Skyrim
Gra roku:The Elder Scrolls V: Skyrim{jcomments off}


src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011 4 mies., 4 tyg. temu #2

  • bioshock
  • Offline
  • Generał
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 2106
  • Punkty: 160
Skyrim najlepsza fabuła? ha ha ha ha !(sztuczny śmiech w puszce) chyba powariowali. jednym z minusów skyrima to właśnie taka sobie fabuła, jest ona średnia i krótka, nie zasługuje na najlepszą roku 2011, już niektóre wątki poboczne są lepsze od głównego. Rozumiem reszta pasuje, ale na najlepsze osiągnięcie w fabule ta gra nie zasługuje. MW 3 zasługuje jeszcze na najlepszego shootera roku, ale jak widać nie ma takiej kategorii.


Nie piszemy na Włączonym Caps Locku ani Shifcie. Nie stawiamy wielu znaków po sobie. Tyle już tutaj jesteś Bioshock a o tym nie wiesz :>?(Deagle)

Ostatnio zmieniany: 4 mies., 4 tyg. temu przez Deagle.

Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011 4 mies., 4 tyg. temu #3

  • Kamo
  • Offline
  • Porucznik
  • Hooaghh
  • Posty: 376
Ja nie rozumiem jak takie coś jak portal dorwało tyle nagród ? Nagrodę za muzykę powinno dostać MW3 bo zawsze gdy kończy się misja to właśnie ona buduję klimat i to wtedy można wczuć się w postać i unieść . Bądźmy szczerzy , który z was chłopaki nie czuł się jak bohater gdy np waliła się wieża Eiffla i przylatywały śmigłowce

Ta chwila kiedy go widzisz , kiedy patrzysz prosto na niego , kiedy on odwraca wzrok w twoim kierunku i jedyne co widzi to płomień wychodzącą z lufy i niebo ! Jedna krew , jeden cel , jeden strzał ! Oto treść życia żołnierza !

Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011 4 mies., 4 tyg. temu #4

  • NaZmo
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 29
Pewnie wzieli to troche bardziej ogolnie. Fabuła jest najnormalniejsza ale po drodze robisz setki innych misji.Niby tak "przy okazji" a nigdy sie nie kończą
= MW3 Hardcore player =

Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011 4 mies., 4 tyg. temu #5

  • sebcuh1997
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 39
MW3 Najlepsze powinno być.Najlepsza gra roku a nie tylko akcji !

Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011 4 mies., 4 tyg. temu #6

MW3 grą roku? Nie żartuj. 0 supportu dla PC, na patcha z akimbo czekamy już ok. miesiąca. Więc sorry, nawet nie powinna się znaleźć na tej liście.

Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011 4 mies., 4 tyg. temu #7

  • mariiox
  • Offline
  • Kapitan
  • I cast a deadly shadow
  • Posty: 672
  • Punkty: 69
Prawdę mówiąc to konkurencja nie byłą w tym roku duża...

Odp: Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011 4 mies., 4 tyg. temu #8

  • cracked
  • Offline
  • Pułkownik
  • Mp7 ? *facepalm*
  • Posty: 994
  • Punkty: 42
zal pupe mi ściska. portal 2 to dla mnie gra do płatków śniadaniowych a dostaje tyle nagród.gra jest nudna fabuła wciśnięta na siłe i ten "humor" coś czuje że valve dało "koperte" tu i tam

Odp: Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011 4 mies., 4 tyg. temu #9

  • bioshock
  • Offline
  • Generał
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 2106
  • Punkty: 160
MW 3 ma boską muzykę, więc nie wiem jak portal 2 mógł dostać 1 miejsce Posłuchałem tych soudtracków z portala 2 i powiem że bez szału, są dużo gorsze niż w MW 3.

Ostatnio zmieniany: 4 mies., 4 tyg. temu przez bioshock.

Odp: Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011 4 mies., 4 tyg. temu #10

  • cracked
  • Offline
  • Pułkownik
  • Mp7 ? *facepalm*
  • Posty: 994
  • Punkty: 42
@up
o tym właśnie mówiłem -.-

Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011 4 mies., 4 tyg. temu #11

  • mozaner
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 87
  • Punkty: 1
kiedy Soap umierał na stole, gdyby tą scenę zobaczyli to..

Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011 4 mies., 4 tyg. temu #12

Skyrim bez wątpienia jest najlepszą grą roku. To jest gra w którą gram już ok 40h i końca nie widać. Dlatego ci co nie wciągnęli się w tę grę niech lepiej nic nie mówią.

No a COD jest bo jest.

Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011 4 mies., 4 tyg. temu #13

Nie ma to jak powiedzieć "Amerykanie to totalni debile". Skyrim... pograłem, nudne, brat pograł, nudne, kolega pograł, nudne. Uncharted 3 najlepsza grafika i silnik graficzny - WTF (może i gry Ubisofta jak Assassin's Creed sa [CIACH] ale dlaczego nie BF3)? Battlefield 3 - widać że nie grali nawet na średnich ustawieniach. Nagroda w projektowaniu dźwięku? Portal 2 - rozumiem gra [CIACH]dużo myślenia, ale za kompozycję muzyki? Ja jakoś tam soundtrack tylko w menu słyszałem a nagroda powinna wpaść do rąk Brian-a Tyler-a (MW3). Jedyna co było do przewidzenia to gra akcji roku.

------PRZYSPAWAŁEM-------


Według mnie za realizm i kilka innych nagród (w tym gra roku) to powinien być BF3, gra akcji MW3. Dlaczego BF? Bo znowu Activision myśli o pieniądzach i braku supportu dla PC a dla PS3 w dużo mniejszym stopniu niż X. Nie powiem że jest zły bo fabuła najlepsza w tym roku, gra akcji roku jak i kompozycja muzyki to MW3. Do tego dobra grywalność, super rozgrywka tylko szkoda że PC znowu najmniej ważne i dość dużo braków w Multi w przeciwieństwie do fabuły (brak wyboru celownika/ów w HAMR i hybrydowym, brak hybrydowego dla LKM-ów i snajper (w snajperkach [w RSASS-ie] był taki pewien z boku mocowany co byłoby dość dobrym pomysłem do niego a w innych na przykład pokrętło deaktywujące zoom.
P.S.
Przepraszam za kolejny post, proszę go połączyć ale nie mogę znaleźć opcji edytowania więc proszę napisać mi na PW gdzie ona jest i połączyć post

Prawy dolny róg twojego posta...różowy przycisk Edytuj

Dodatkowo dostajesz ostrzeżenie za użycie słowa na ,,Z"(DWUKROTNIE!). Nie, nie tolerujemy tu takiego słownictwa.Pamiętam że już raz mi się w głowię zapisałeś...więc to nie jest pierwszy raz gdy muszę interweniować. Dostajesz ostatnią szansę. Później wykluczenie z gry na 24H w najlepszym przypadku.(Deagle)
Ostatnio zmieniany: 4 mies., 4 tyg. temu przez Deagle.

Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011 4 mies., 4 tyg. temu #14

  • FilipM3
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 29
Skyrim - owszem, fabuła ale pod innym względem. Większość patrzy "okiem" developera na gry, a fabuła Skyrima jest złożona, trochę trudno zrozumieć, zaś MW3 polega na zabiciu jednej osoby, a po drodze ginie kilku wirtualnych przyjaciół - proste, nic trudnego do wyreżysowania.

Zaś BF3 to tylko dobre cienie, i w pewnym stopniu grafika. Przykładowo kompozycja graficznych ENB do Minecrafta i gra wygląda lepiej.

Co do kompozycji w grach nie zgodzę się z Portalem. Ale nie zgodziłbym się z MW3, soundtracki z gry, może 2-3 mi się podobały. Nie mam pojęcia, jestem może wybredny po OST od MW2 gdzie robił je sam Hans Zimmer.

Co do gry roku się zgodzę - Bethesda dba o PC, zarówno jak i konsole. Skyrim mi się nie nudził, swoim pierwszym nordem miałem przegrane ponad 200h. I to też była moja pierwsza gra RPG.

Call Of Duty: Modern Warfare 3 najlepszą grą akcji roku 2011 4 mies., 4 tyg. temu #15

  • Eghtern
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 39
Skyrim zasłużył na tę nagrodę. Odkąd się do niego dorwałem nie opuszcza czytnika mojej konsoli.
Nagroda za najlepszy soundtrack dla Portal 2? Nie wiem, czy to jest obiektywna opinia. Skyrim i MW3 ma o wiele lepszą muzykę.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.58 sekundy

Facebook Slide Likebox



Na forum

Więcej postów »

Komentarze

No posts to display.

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi Scooby-Doo Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi radex Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi sTeeL Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić Mastah_Killaaa . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić Y4R0 . Nie zapomnij o zyczeniach!

GulisonPL będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

SadoS07 będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

Kub@ będzie obchodzić urodziny za 4 dni!