Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Kolejne gameplay'e i materiał zza kulis Black Ops 2

Kolejne gameplay'e i materiał zza kulis Black Ops 2 2 dni, 12 godzin temu #1

  • Postman
  • Offline
  • Administrator
  • Władca Marionetek
  • Posty: 1667
  • Punkty: 62
Tym razem śledzimy poczynania kilkuosobowego oddziału szturmującego terminal. Rozgrywkę śledzimy nie tylko z perspektywy pierwszej osoby, ale i z kamery umieszczonej na dronie unoszącym się nad polem walki. Pomaga on rozeznać się w otoczeniu i zaznaczać obiekty zadań, które musimy wypełnić. Latający robot to nie jedyny futurystyczny gadżet, który dostajemy we władanie - w walce z kroczącą maszyną pomaga nam dron lądowy wyposażony w masę śmiercionośnej broni. Wygląda on podobnie, jak ten, który pojawił się na gameplayu z Medal of Honor: Warfighter, jest jednak nieco silniej uzbrojony. Wynika to raczej z konwencji gry niż z chęci pokazania, kto tak naprawdę rządzi wśród shooterów na E3.Być może to nie ostatni fragment wideo prezentujący Black Ops 2 w akcji. Kto wie, co przyniosą najbliższe dni. Trzymajcie rękę na pulsie. A na deser - wideo zza kulis produkcji... [gamezilla.pl info: tomasz bcz]



{jcomments off}

Kolejne gameplay'e i materiał zza kulis Black Ops 2 2 dni, 12 godzin temu #2

  • bioshock
  • Online
  • Generał
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 2087
  • Punkty: 158
Strike forces bardzo mi się podoba, w końcu coś nowego. Zauważyłem że na tych gameplayach ze strike forces, leci soundtrack z MW 3

Ostatnio zmieniany: 2 dni, 11 godzin temu przez bioshock.

Kolejne gameplay'e i materiał zza kulis Black Ops 2 2 dni, 11 godzin temu #3

  • ` 7 uP
  • Offline
  • Pułkownik
  • Posty: 761
  • Punkty: 54
Mimo , że grafika (lecz nie dla tego gram) zapewne dużych zmian nie przyniesie to na pewno kupię, choćby dla samego multi, które mam nadzieję dorówna poziomem Black Ops.
No, gra zapowiada się bardzo fajnie. Filmik "making of..." super sprawa (mimo , że krótki).

GA-P43-ES3G / Core 2 Duo E6600 @ 3000MHz / GeForce 8600GT 256MB / Corsair XMS2 800MHz 2x1GB / Seagate Barracuda 7200.11 500GB / Logic 350W / DELL ST2220M 21,5"
Pomogłem ? Jeśli tak to kliknij
Ostatnio zmieniany: 2 dni, 11 godzin temu przez ` 7 uP.

Kolejne gameplay'e i materiał zza kulis Black Ops 2 2 dni, 11 godzin temu #4

  • diman00
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 87
  • Punkty: 22
I tak tą grę kupuję tylko dla Zombie.

Re: Kolejne gameplay\'e i materiał zza kulis Black Ops 2 2 dni, 10 godzin temu #5

  • Err0r
  • Offline
  • Moderator
  • BOURREAU
  • Posty: 841
  • Punkty: 76
Czekam na gameplay z zombiaczków.
Jeśli będą to tradycyjne zombie, a nie wymyślne cyber-zombie to jest 50% szans, że kupię ;D
Pomogłem ? Kliknij Dziękuje ;]

Po raz pierwszy na forum ? Nie zapomnij przeczytać regulamin ;]

ScreenShooter - Twoja biblioteka zrzutów z własnym hostingiem
Chcesz mieć swój własny kanał na naszym Team Speak'u? Napisz do mnie, zobaczymy co da się zrobić ;]

Kolejne gameplay'e i materiał zza kulis Black Ops 2 2 dni, 3 godzin temu #6

  • cracked
  • Offline
  • Pułkownik
  • Mp7 ? *facepalm*
  • Posty: 944
  • Punkty: 38
pierwszy gameplay z e3 mnie zawiódł ale to jest już coś lepszego

Kolejne gameplay'e i materiał zza kulis Black Ops 2 2 dni, 2 godzin temu #7

Wygląda znacznie lepiej niż poprzedni

Kolejne gameplay'e i materiał zza kulis Black Ops 2 2 dni temu #8

Rękawica śmierci hahah zabawa jak w cyrku, tragedia.

Kolejne gameplay'e i materiał zza kulis Black Ops 2 2 dni temu #9

  • KraIzeRx
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Konto STEAM - kraizerx
  • Posty: 21
  • Punkty: 1
I po co ja to oglądałem, teraz nie mogę się doczekać premiery . Widać że grafa jest lepsza a nawet o wiele lepsza niż w MW3, wcześniej krzywo patrzyłem na to że gra będzie działa się w przyszłości ( super drony itp. ) ale teraz się cieszę że to się nie zmieniło.

Kolejne gameplay'e i materiał zza kulis Black Ops 2 1 dzień, 22 godzin temu #10

  • Salem
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 2
Wiedziałem, że mimo tego że przyszłość bedzie im trudno zaadaptować, to dadza radę zrobic naprawde dobrą grę

Kolejne gameplay'e i materiał zza kulis Black Ops 2 1 dzień, 18 godzin temu #11

  • Dutagamo
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 81
  • Punkty: 1
Ta, i nareszcie cyferki w magazynkach a nie jakieś kreseczki:) przykład : mw3

Re: Kolejne gameplay\'e i materiał zza kulis Black Ops 2 1 dzień, 16 godzin temu #12

  • thom
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 54
Video nr 1 i 3 - NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDA! Serio, przecież tam się nic nie działo. Niby jakiś desant, jakieś strzelanie, jakieś emocje w postaci tego, że atakują nas mechy a nie ludzie, ale tak naprawdę - nic się nie dzieje! Pewnie dałoby radę jednocześnie oglądać jakiś film i grać w toto, przy okazji rozmawiając przez telefon. Nużyzna! No i te odgłosy broni - rodem z Black Ops. Strzelbawki na festynie, a nie broń XX i XXI wieku.
Video nr 2 - nic odkrywczego: to nasze największe dzieło, najlepszy produkt, najbardziej dopracowany; mapki są większe, ładniejsze, jeszcze jakieś. To samo mówili przy Black Ops, to samo powiedzą przy następnej grze. Co do zombiaków - obawiam się, że tych z WaW nic nie przebije, a obecne będą jeszcze gorsze niż te z Black Ops.

Jednym słowem - kupa. Na pewno nie kupię tej gry.

Kolejne gameplay'e i materiał zza kulis Black Ops 2 1 dzień, 16 godzin temu #13

Ale SH*T hahahahahaa

Re: Kolejne gameplay\'e i materiał zza kulis Black Ops 2 1 dzień, 15 godzin temu #14

  • Err0r
  • Offline
  • Moderator
  • BOURREAU
  • Posty: 841
  • Punkty: 76
Damian248, Twój post jest przesycony agresją i chamstwem. Ostatnio dostałeś ostrzeżenie od Mantraxa, jak widać olałeś je.
Dostajesz OSTATNIE ostrzeżenie, następnym razem będzie długoterminowa blokada!
Pomogłem ? Kliknij Dziękuje ;]

Po raz pierwszy na forum ? Nie zapomnij przeczytać regulamin ;]

ScreenShooter - Twoja biblioteka zrzutów z własnym hostingiem
Chcesz mieć swój własny kanał na naszym Team Speak'u? Napisz do mnie, zobaczymy co da się zrobić ;]

Odp: Re: Kolejne gameplay\'e i materiał zza kulis Black Ops 2 1 dzień, 9 godzin temu #15

  • Turtle
  • Offline
  • Kapral
  • AKFG
  • Posty: 95
  • Punkty: 13
thom napisał:
Video nr 1 i 3 - NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDA! Serio, przecież tam się nic nie działo. Niby jakiś desant, jakieś strzelanie, jakieś emocje w postaci tego, że atakują nas mechy a nie ludzie, ale tak naprawdę - nic się nie dzieje! Pewnie dałoby radę jednocześnie oglądać jakiś film i grać w toto, przy okazji rozmawiając przez telefon. Nużyzna! No i te odgłosy broni - rodem z Black Ops. Strzelbawki na festynie, a nie broń XX i XXI wieku.
Video nr 2 - nic odkrywczego: to nasze największe dzieło, najlepszy produkt, najbardziej dopracowany; mapki są większe, ładniejsze, jeszcze jakieś. To samo mówili przy Black Ops, to samo powiedzą przy następnej grze. Co do zombiaków - obawiam się, że tych z WaW nic nie przebije, a obecne będą jeszcze gorsze niż te z Black Ops.

Jednym słowem - kupa. Na pewno nie kupię tej gry.


Zalatuje tutaj stranszym hate'em i fanboystwem innej gry... Zrozum dziecko/człowieku że większość dzwięków to placeholdery więc możesz sobie gadać. A co miałoby cię atakować jak nie mechy??? To wojna przyszłości, roboty to codzienność. Teraz moja opinia: Ja i tak czekam na gameplay z multi i zombie rzecz jasna!! Narazie jestem pozytywnie zaskoczony i nastawiony na tą produkcję!
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.64 sekundy

Facebook Slide Likebox



Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi Rafcior Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi SnAJpEr Złóż mu życzenia!

ELiTE_eOne będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

TheParox będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

FeniOo będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

Misq675 będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

Otis będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

misiek894 będzie obchodzić urodziny za 5 dni!