Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Modern Warfare 3 i rekordowa premiera

Modern Warfare 3 i rekordowa premiera 1 miesiąc, 4 tyg. temu #1

  • Postman
  • Offline
  • Administrator
  • Władca Marionetek
  • Posty: 1478
  • Pukty: 60

Jak poinformowali przedstawiciele Activision Blizzard, w ciągu pierwszych dwudziestu czterech godzin od premiery Call of Duty: Modern Warfare 3 w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych sprzedało się w liczbie ponad 6,5 miliona egzemplarzy, generując 400 milionów dolarów przychodu (dla porównania Call of Duty: Black Ops zarobiło w tym samym okresie 360 milionów dolarów). Tym samym gra stała się największą premierą rozrywkową wszech czasów. Trzeci rok z rzędu nowa odsłona CoD-a ustanowiła więc rekord sprzedażowy. [cdaction.pl info: MichalWindows7]



Jak mówi Bobby Kotick, prezes Activision Blizzard:


Wierzymy, że premiera Call of Duty: Modern Warfare 3 jest największym debiutem rozrywkowym wszech czasów na wszystkich mediach, a osiągnęliśmy ten wynik tylko w dwóch państwach. Nie ma innej marki rozrywkowej, która ustanowiłaby rekord otwarcia trzeci rok z rzędu. Dotychczasowa sprzedaż gier z serii Call of Duty przewyższyła dochody z i - dwóch najpopularniejszych cykli rozrywkowych wszech czasów.


Jak dodaje Eric Hirshberg, prezes Activision Publishing:


Call of Duty jest czymś więcej niż grą – to część popkultury. To produkcja, którą kochają fani, ale też przyciąga do gier nowe osoby. To najbardziej intensywne, pełne adrenaliny doznanie rozrywkowe. Chciałbym podziękować naszym niesamowitym zespołom w Infinity Ward i Sledgehammer Games za zrobienie tak świetnej gry. Ale przede wszystkim pragnę podziękować milionom naszych fanów na całym świecie. Zrobiliśmy to dla was.


Koncern poinformował także, iż z okazji trwającego dziś w USA Dnia Weterana przeznaczył 3 miliony dolarów na rzecz fundacji Call of Duty Endowment wspierającej żołnierzy, którzy zakończyli już służbę w amerykańskiej armii.{jcomments off}


src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

Modern Warfare 3 i rekordowa premiera 1 miesiąc, 4 tyg. temu #2

  • cygapl
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 10
  • Pukty: 2
Bravo $$$$$ szkoda ze jest tyle camperów, strasznie irytujace ale co tam wazne ze jest w co grac

Modern Warfare 3 i rekordowa premiera 1 miesiąc, 4 tyg. temu #3

  • emek24
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 24
  • Pukty: 1
najlepsze jest to : Zrobiliśmy to dla was :
hahahhah to ci dobre

Modern Warfare 3 i rekordowa premiera 1 miesiąc, 4 tyg. temu #4

  • Qbon
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 117
  • Pukty: 19
Fenomen tutaj polega na tym, że każda kolejna część jest coraz słabsza (multiplayer bo kampania jest ok) a sprzedaje się zawsze lepiej.....

Modern Warfare 3 i rekordowa premiera 1 miesiąc, 4 tyg. temu #5

  • Matiseq
  • Offline
  • Porucznik
  • Posty: 458
  • Pukty: 42
Bomba im w biuro.
:pinch: Uwaga: Spoiler!

Modern Warfare 3 i rekordowa premiera 1 miesiąc, 4 tyg. temu #6

  • Gandi
  • Offline
  • Kapitan
  • "He Ram!"
  • Posty: 729
  • Pukty: 125
Jak dzieci w przedszkolu.

Na moje oko to im się należą gratulacje ;p.
Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
— Mahatma Gandhi

Modern Warfare 3 i rekordowa premiera 1 miesiąc, 4 tyg. temu #7

Odniasłem to samo wrażenie co kolega cygapl. Kamperów jest niestety wiecej bo szumnie zapowiadany koniec kampienia dostarczył tym wspomnianym najlepszych kamperskich aren wszech czasów. Mnie jednak cieszy równie nieudany skok na snajperów. Snajpi sie pieknie i to jest to!!!

Modern Warfare 3 i rekordowa premiera 1 miesiąc, 4 tyg. temu #8

  • FilipM3
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 28
A koledzy mówili:

MW3 to grafika rodem z 2007 roku i się nie sprzeda.

Mit... obalony?

Odp: Modern Warfare 3 i rekordowa premiera 1 miesiąc, 4 tyg. temu #9

  • kielu
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 1
Gandi napisał:
Jak dzieci w przedszkolu.

Na moje oko to im się należą gratulacje ;p.

dokładnie gra zasługuje na pochwałę. Jestem fanem CS:S i ewentualnie COD4, ale ta edycja jak dla mnie miażdży COD WaW, MW2 i BO! Gra na prawdę jest spoko, a ci co tak mega płaczą niech pokażą mi lepszą alternatywę poza BF3, który wogóle reprezentuje inny klimat! pozdrawiam

Modern Warfare 3 i rekordowa premiera 1 miesiąc, 4 tyg. temu #10

  • cenzo
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 13
ja tez kupiłem (2 )egzemplarze ,dla kolegi tez oczywiscie niech sie wciaga a nie zakowa całymi dniami

Modern Warfare 3 i rekordowa premiera 1 miesiąc, 4 tyg. temu #11

Premiera byla mega ale mysle ze i bez tego calego szumu gra swietnie by sie sprzedala. COD poprosu wyrobil sobie opinie najlepszej FPS'a i zawsze bedzie sie sprzedawac. Tak samo jak coca-cola, niby nie ma reklam w tv a jednak istnieje tyle lat

Odp: Modern Warfare 3 i rekordowa premiera 1 miesiąc, 4 tyg. temu #12

  • Zn00BiE CiE
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 313
  • Pukty: 22
No to BF3 zagroził cholernie konkurencji
To było oczywiste od samego początku, że będzie nowy rekord. W przyszłym będzie kolejny, nawet bez kampanii reklamowej.

Modern Warfare 3 i rekordowa premiera 1 miesiąc, 4 tyg. temu #13

  • Azargo
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 31
Gra wyszła świetnie. Wysoka sprzedaż to tylko potwierdza. Singiel dostał epickie zakończenie a w multi gra się co najmniej przyjemnie, tylko UMP znowu troszkę przekozaczone wyszło. Ciekawe czy jeszcze zobaczymy Kpt.Pricea

Modern Warfare 3 i rekordowa premiera 1 miesiąc, 4 tyg. temu #14

  • Zilla
  • Offline
  • Specjalista
  • "Everybody lies"
  • Posty: 56
"Zrobiliśmy to dla was" A co innego mają kufa powiedzieć? Walcie się bo mamy ciepłe pieniążki? : >
"To ból czyni ludzi dziwnymi, ale tylko dziwni ludzie są wartościowi"

Odp: Modern Warfare 3 i rekordowa premiera 1 miesiąc, 4 tyg. temu #15

  • Qbon
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 117
  • Pukty: 19
kielu napisał:
dokładnie gra zasługuje na pochwałę. Jestem fanem CS:S i ewentualnie COD4, ale ta edycja jak dla mnie miażdży COD WaW, MW2 i BO! Gra na prawdę jest spoko, a ci co tak mega płaczą niech pokażą mi lepszą alternatywę poza BF3, który wogóle reprezentuje inny klimat! pozdrawiam


Chociażby gry z tej samej serii są lepsze. CoD4. CoD World at war jak dla mnie z kolei miażdży MW3, Black Ops też lepsze. MW 2 było gorsze. Ale naprawdę nie wiem czym tu się zachwycać. Mnie się podobała tylko kampania a w multi dostałem konsolową papkę. Miały być prawdziwe dedyki a jest beznadziejny, konsolowy iwnet, na którym nie ma żadnych zasad. Jest za to limit punktów i graczy co przy tych beznadziejnych mapach jakie są pozwala na ukończenie rundy często w 4-5 minut... Śmiech na sali. Najlepsze mapy z tych nowszych CoD-ów były IMO w World at War. Część była bardzo duża, chyba największe ze wszystkich części i to był ostatni prawdziwy CoD, gdzie były zresztą normalne dedykowane serwery. Szkoda, że rewelacyjna kiedyś seria kompletnie się stoczyła a sprzedaje się lepiej. Smutne....
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Ireminator, Deagle, Rick, Modzian
Wygenerowano w 0.61 sekundy


Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Jutro urodziny będzie obchodzić Fishool . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić Vodka Rodowity . Nie zapomnij o zyczeniach!

TKM będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

Buzzy będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

Dragov będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

Alexanderexis będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

MaTe będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

PedoBear będzie obchodzić urodziny za 4 dni!