Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Jak działa system antykamperski i radar?

Jak działa system antykamperski i radar? 3 mies., 2 tyg. temu #1

  • djgromo
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 171
  • Pukty: 7
Witam, od dłuższego czasu dręczy mnie to w jaki sposób działa system antykamperski w BO2 gdy przeciwnik się nie porusza.

1. Czy gdy nie mam uav aktywnego, a przeciwnik się nie rusza lub rusza bardzo niewiele to czy zobaczę kropkę na mapie?

Z rzeczy pewnych wiem, że przy aktywnym perku ghost u przeciwnika i moim uav, gdy przeciwnik się nie porusza to zobaczę go na mapie. W prywatnym lobby jak na szybko chciałem to przetestować, to niby nie widziałem przeciwnika który stoi nieruchomo, ale podczas matchmakingu gdy my się nie poruszamy przez 1-2 sek to nasza żółta strzałka na mapie robi się bardziej wyraźna, a gdy się poruszamy to blednie.

Re: Jak działa system antykamperski i radar? 3 mies., 2 tyg. temu #2

  • Tigix
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 122
  • Pukty: 1
Jak jest UAV a ktoś ma Perk DUCH i nie będzie się ruszal to będzie go widać na hudzie. Miałem taką sytuację wiec wiem z praktyki.
Przepraszam za brak polskich znakow, moja klawiatura do tableta ich nie obsluguje!

"Przede wszystkim nigdy się nie bój. Wróg, który zmusza cię do wycofania jest równie przerażony."




Re: Jak działa system antykamperski i radar? 3 mies., 2 tyg. temu #3

  • djgromo
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 171
  • Pukty: 7
Wiem ale mi chodzi o sytuacje bez uav czy zobaczę przeciwnika który się schował i nie rusza.

Re: Jak działa system antykamperski i radar? 3 mies., 2 tyg. temu #4

  • Tigix
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 122
  • Pukty: 1
Jak nie ma UAV to Perk nie działa. Widać go tylko jak strzeli bez tlumika
Przepraszam za brak polskich znakow, moja klawiatura do tableta ich nie obsluguje!

"Przede wszystkim nigdy się nie bój. Wróg, który zmusza cię do wycofania jest równie przerażony."




Re: Jak działa system antykamperski i radar? 3 mies., 2 tyg. temu #5

  • djgromo
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 171
  • Pukty: 7
Mi nie chodzi o perk tylko o normalną osobę-przeciwnika, który stoi w miejscu. Czy bez UAV go zobaczę jeśli on NIE_posiada perku ghost.

Re: Jak działa system antykamperski i radar? 3 mies., 2 tyg. temu #6

  • Tigix
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 122
  • Pukty: 1
Zobaczysz ja na hudzie tylko jak strzeli bez tłumika. Nie w BO2 żadnego systemu amtykamperskiego.
Przepraszam za brak polskich znakow, moja klawiatura do tableta ich nie obsluguje!

"Przede wszystkim nigdy się nie bój. Wróg, który zmusza cię do wycofania jest równie przerażony."




Odp: Re: Jak działa system antykamperski i radar? 3 mies., 2 tyg. temu #7

  • makavel
  • Offline
  • Porucznik
  • PRO Hm To TaKiE BaNaLnE
  • Posty: 416
  • Pukty: 98
djgromo napisał:
Czy bez UAV go zobaczę jeśli on NIE_posiada perku ghost.


Jeśli przeciwnik stoi jest nie widoczny. Zobaczysz przeciwnika tylko wtedy gdy strzela lub przy włączonym UAV jeśli nie ma tłumika lub ghosta.

Nie ma czegoś takiego jak system antykamperski. Jest jedynie czas nieaktywności gracza który wynosi standardowo 120sek. Działa tylko wtedy gdy gracz odejdzie od klawiatury i nie rusza się postacią.

Re: Jak działa system antykamperski i radar? 3 mies., 2 tyg. temu #8

  • Avo1989
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 4
Witam podepnę się pod temat bo chodzi o perka GHOST Problem jest taki ,że mimo iż się poruszam po mapie cały czas to perk GHOST często nie działa i przeciwnik widzi mnie... Czy jest coś o czym nie wiem czy to problem z samym BO2 bo jak wiadomo nie wszystko u nich działa tak jak powinno.

Re: Jak działa system antykamperski i radar? 3 mies., 2 tyg. temu #9

  • makavel
  • Offline
  • Porucznik
  • PRO Hm To TaKiE BaNaLnE
  • Posty: 416
  • Pukty: 98
Ghost nie daje 100% pewność że jesteś nie do wykrycia. Jeśli ktoś ogarnia to znajdzie cię grając na słuch, patrząc gdy strzelasz przede wszystkim myśląc w czasie gry. Większość z was idzie na łatwiznę i myśli że są nie do zabicia.

Odp: Re: Jak działa system antykamperski i radar? 3 mies., 2 tyg. temu #10

  • Jarno
  • Offline
  • Newsman
  • Posty: 397
Co to znaczy "grając na słuch" w przypadku Black Opsa 2?

Re: Jak działa system antykamperski i radar? 3 mies., 1 tydzień temu #11

  • cracked
  • Offline
  • Generał dywizji
  • Over here JABRONI
  • Posty: 1356
  • Pukty: 64
gra na słuch w bo 2
Loczuś mówił że w bo2 nie słychać kroków i z tego co zaobserwowałem to jest prawdą.
Cpu: Core i5 3570k
Gpu: ASUS GeForce GTX 660 Direct Cu II 2 GB
MOBO: ASRock Z77 PRO3
Ram: G.Skill 2x4 Gb 1600mhz ddr3
PSU: Chieftec 650 W
Case: Chieftec libra lf-01b
Sys: Win vista Ultimate

Re: Jak działa system antykamperski i radar? 3 mies., 1 tydzień temu #12

  • djgromo
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 171
  • Pukty: 7
W jakim więc celu zrobiono tak, że jak się nie ruszamy to nasza żółta strzałka na minimapie robi się wyraźniejsza a gdy biegniemy to blednie znacznie?

Odp: Re: Jak działa system antykamperski i radar? 3 mies., 1 tydzień temu #13

  • Jarno
  • Offline
  • Newsman
  • Posty: 397
Pokazuje to, w którym momencie działa Duch.

Re: Jak działa system antykamperski i radar? 3 mies., 1 tydzień temu #14

  • Vic0din
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 16
  • Pukty: 6
Btw. co w tych "każualowych" czasach oznacza "kamper"?

Bo zuaważyłem, że ludzie flame'ują na snajperów, którzy leżą, opo prostu ich wyzywają od kamperów. Ja rozumiem np. gości z LKM, SMG itd. co leżą/kucają w jednym miejscu ale snajperzy?

Co oni mają latać jak poparzeni oraz celować w locie? To już jest chore. Poza tym mapy i tak są ciut na przekór snajperom (niektóre).

OT: Mnie raz koleś wyzywał za używanie noża (6 perków i nóż) a sam kampił z jakimś karabinem. Chyba LoL i tego rodzaju gry przenoszą "hejt" do innych gier coraz bardziej.

Jak dla mnie Ghost powinien też działać na snajperów (którzy nie posiadają perka posiadania 2 głównych broni) podczas bycia w miejscu.
Ostatnio zmieniany: 3 mies., 1 tydzień temu przez Vic0din.
Za tę wiadomość podziękował(a): Agent_Halstein

Odp: Re: Jak działa system antykamperski i radar? 2 mies., 3 tyg. temu #15

  • cFalcon
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 22
Vic0din napisał:
Btw. co w tych "każualowych" czasach oznacza "kamper"?

Bo zuaważyłem, że ludzie flame'ują na snajperów, którzy leżą, opo prostu ich wyzywają od kamperów. Ja rozumiem np. gości z LKM, SMG itd. co leżą/kucają w jednym miejscu ale snajperzy?

Co oni mają latać jak poparzeni oraz celować w locie? To już jest chore. Poza tym mapy i tak są ciut na przekór snajperom (niektóre).

Gry takie jak ta polegają na dążeniu do starcia, a nie czekaniu aż ktoś podejdzie ci pod celownik.
Można (a właściwie trzeba) grać aktywnie również snajperem.
I jeśli będziesz tak grał to nikt cię nie będzie wyzywał od kamperów. No ale skoro ty LEŻYSZ w jakimś wysuniętym miejscu na mapie i tylko czekasz aż ktoś się pojawi to niestety ale licz się z tym, że ludzie się denerwują bo co to dla nich za fun, jak ty siedzisz "skitrany" z wystającą końcówką lufy z jakiejś dziury i zabijasz jednym pociskiem z dowolnej odległości.

A tutaj taki bonus dla wszystkich kamperów:
http://www.youtube.com/watch?v=zmuZ9N0pg_o
Ostatnio zmieniany: 2 mies., 3 tyg. temu przez cFalcon.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.53 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi Brayan Złóż mu życzenia!

miskov_92 będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

ThePsycho będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

FallenEagle będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

łysio123 będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

FireWalker będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

blazejwiecha będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

kamiloxpl będzie obchodzić urodziny za 6 dni!