Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Zmienia mi sie Wersja gry i mam problem do dołączenia do gry

Zmienia mi sie Wersja gry i mam problem do dołączenia do gry 2 dni, 15 godzin temu #1

  • Anzz112
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 4
Witam mam problemy z grą Black Ops 2 a problemy są następujące: Zmienia mi się Wersja gry na 21.0.-1 , Wywala mnie z gry po 1 meczu albo Nie moge sie dołączyć do gry Multi I Zombi

NIEWIEM CZY WSZYSTKIE BŁĘDY WYŁAPAŁEM







MAM DYSLEKCJE ;/;/ i prosze o wyrozumialosc ;pp
Ostatnio zmieniany: 14 godzin, 32 minut temu przez Anzz112.

Odp: Zmienia mi sie Wersja gry i mam problem do dołączenia do gry 2 dni, 15 godzin temu #2

A ja żałuję, że nie posiadasz słownika ortograficznego.

Tak czy inaczej nic z twojego posta nie zrozumiałem. Napisz to jaśniej to może ci pomożemy.
Najlepszy kanał o Black Ops 2 w Polsce:
www.youtube.com/user/kasparowGaming

Re: Zmienia mi sie Wersja gry i mam problem do dołączenia do gry 2 dni, 14 godzin temu #3

  • Err0r
  • Offline
  • Moderator
  • BOURREAU
  • Posty: 1275
  • Punkty: 143
Proponuję wrócić do szkoły i nadrobić zaległości z j. polskiego.
Tak jak to napisał Kasparow, popraw post bo tego nie da się czytać.

EDIT:
Po pierwsze, sprawdź spójność plików gry, może pomoże.
Po drugie, sprawdź typ Nat. Jeżeli jest ograniczony, odblokuj proty w routerze
Po trzecie, nie pisz na capslocku
Po czwarte, nie istnieje dyslekcja, jest dysleksja, a to jest zaburzenie czytania, nie jest ona zaburzeniem dotyczącym popełniania wielu błędów ortograficznych.
Pomogłem ? Kliknij Dziękuje ;]

Po raz pierwszy na forum ? Nie zapomnij przeczytać regulamin ;]

ScreenShooter - Twoja biblioteka zrzutów z własnym hostingiem
Chcesz mieć swój własny kanał na naszym Team Speak'u? Napisz do mnie, zobaczymy co da się zrobić ;]



You can't hide from me
I'm going to find you...
Ostatnio zmieniany: 2 dni, 14 godzin temu przez Err0r.

Odp: Re: Zmienia mi sie Wersja gry i mam problem do dołączenia do gry 2 dni, 14 godzin temu #4

  • ranex101
  • Offline
  • Kapral
  • Co się gapisz
  • Posty: 144
  • Punkty: 16
mam taki sam problem założylem z tym temat ale i tak 0 odp.


Re: Zmienia mi sie Wersja gry i mam problem do dołączenia do gry 2 dni, 14 godzin temu #5

  • Marines132
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Kaptajn Prajs redi tu deplojment.
  • Posty: 30
Ranex jak ktoś ładnie to ujął nie jesteśmy chodzącymi encyklopediami.Czekaj cierpliwie na odpowiedź,może problem sam sie rozwiąże.

Odp: Re: Zmienia mi sie Wersja gry i mam problem do dołączenia do gry 1 dzień, 18 godzin temu #6

  • ranex101
  • Offline
  • Kapral
  • Co się gapisz
  • Posty: 144
  • Punkty: 16
Wątpie oj wątpie.Jak juz to po patchu


Ostatnio zmieniany: 1 dzień, 17 godzin temu przez ranex101.

Odp: Re: Zmienia mi sie Wersja gry i mam problem do dołączenia do gry 1 dzień, 13 godzin temu #7

  • Jarno
  • Online
  • Newsman
  • Posty: 276
Taka wersja pojawia się każdemu i zmienia się na właściwą po połączeniu z serwerami Treyarch. Wygląda na to, że masz problemy z połączeniem z serwerem.
Mienso! Kontratakuje!

Re: Zmienia mi sie Wersja gry i mam problem do dołączenia do gry 17 godzin, 6 minut temu #8

  • Anzz112
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 4
Temat Zamknięty Wszystko jest GIT !! ;D

Odp: Re: Zmienia mi sie Wersja gry i mam problem do dołączenia do gry 16 godzin, 18 minut temu #9

To napisz chociaż jak to naprawiłeś bo w przyszłości ktoś może mieć ten sam problem.
Najlepszy kanał o Black Ops 2 w Polsce:
www.youtube.com/user/kasparowGaming

Odp: Re: Zmienia mi sie Wersja gry i mam problem do dołączenia do gry 15 godzin, 55 minut temu #10

  • Mortim
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 25
Nie wiem jak wy ale ja tam zrozumiałem co Anzz112 chciał przekazać. Wystarczy trochę logicznie pomyśleć. Nie łączyło go z serwerami Treyarch tak samo jak i do zombie lecz już uporał się z problemem..
Zapraszam na mój profil steam by zobaczyć mój MW3 kill strike 61 na publikach i 22 + 5 asyst na pro modzie!
steamcommunity.com/profiles/76561198021401400/

Re: Zmienia mi sie Wersja gry i mam problem do dołączenia do gry 14 godzin, 33 minut temu #11

  • Anzz112
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 4
Rozwiązałem Problem Tak że Zrobilem 2 Razy Reinstal BO 2 i zrobilem Sprawdz Spujnośc Plików i narazie jest Ok ale jak zrobiłem pierwszy raz reinstal nic nie pomogło ale za drugim razem zrobilem i jest Dobrze Ale dzięki ze chcieliscie Pomuc

Odp: Re: Zmienia mi sie Wersja gry i mam problem do dołączenia do gry 14 godzin, 12 minut temu #12

  • Marines132
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Kaptajn Prajs redi tu deplojment.
  • Posty: 30
"Spujnośc","Pomuc"+wielkie litery na początku wyrazu..Gratulacje!Ile przekiblowałeś lekcji j.polskiego?

Re: Zmienia mi sie Wersja gry i mam problem do dołączenia do gry 14 godzin, 10 minut temu #13

  • Anzz112
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 4
Ale poco się czepiasz jak ja pisze moze mi tak wygodniej ???

Re: Zmienia mi sie Wersja gry i mam problem do dołączenia do gry 13 godzin, 18 minut temu #14

  • Err0r
  • Offline
  • Moderator
  • BOURREAU
  • Posty: 1275
  • Punkty: 143
Pocą to się nogi nocą. Swoją pisownią kaleczysz niemiłosiernie j.polski. Nie ma żadnych -dys'ów, jest tylko lenistwo.
Dyskusja zakończona, jeżeli jedna lub druga strona chce coś dodać, proponuję przenieść się na PW itp.
Pomogłem ? Kliknij Dziękuje ;]

Po raz pierwszy na forum ? Nie zapomnij przeczytać regulamin ;]

ScreenShooter - Twoja biblioteka zrzutów z własnym hostingiem
Chcesz mieć swój własny kanał na naszym Team Speak'u? Napisz do mnie, zobaczymy co da się zrobić ;]



You can't hide from me
I'm going to find you...
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.60 sekundy

Komentarze

No posts to display.

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi isklir Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi krzysq Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić Znow w szoku Jakbys pomylil hellene z finlandia . Nie zapomnij o zyczeniach!

pastorek666 będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

AlaMaKota93 będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

J!g5aw będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

Kamper będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

Makaveli będzie obchodzić urodziny za 5 dni!