Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Terminal - wasze opinie

Terminal - wasze opinie 1 miesiąc, 2 tyg. temu #1

  • 0rlan18
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 32
Na wstępie zaznaczam, że nie wiem czy temat umieściłem w dobrym dziale.

Większość z was zapewne zauważyła dziwną aktualizację, która miała miejsce wczoraj. Otóż wyszła pierwsza darmowa mapa, na zwykłe tryby z poprzedniej części gry. Mowa oczywiście o Terminalu. Graliście już? Jakie są wasze opinie? Według mnie mapa bardzo fajna, strasznie dużo camperów, ale moja pierwsza rozgrywka zakończyła się 14-9 co nie jest chyba złym wynikiem, jeżeli chodzi o zapoznanie nowej mapy. Grałem również na przetrwaniu, co prawda samemu przeżyłem 9 fal, ale samemu trochę trudniej

PS. Warto by umieścić newsa na stronie głównej, a nie zajmować się tylko i wyłącznie BO2
[/url]

Re: Terminal - wasze opinie 1 miesiąc, 2 tyg. temu #2

Informacja na temat mapy Terminal została umieszczona na forum już jakiś czas temu. Gdybyś uważniej śledził newsy zamieszczane przez Postka to byś wiedział, że miała wczoraj wyjść na PC

A odnośnie wrażeń, to jestem zachwycony tym, że ta mapa trafiła na MW3 Uwielbiałem na niej grać w MW2 i bardzo się ucieszyłem, że miała być również umieszczona w MW3. Dłuuuuugo na nią czekałem i wreszcie się wczoraj doczekałem Wydaje mi się, że wygląda tak bardziej... sterylnie w porównaniu do Terminala z MW2, ale nadal to jest ten sam, stary, dobry Terminal Świetnie mi się na niej wczoraj grało i nie mogę się doczekać kolejnej rozgrywki na tej mapie
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc, 2 tyg. temu przez Agent_Halstein.

Odp: Re: Terminal - wasze opinie 1 miesiąc, 2 tyg. temu #3

  • 0rlan18
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 32
Śledzę dokładnie i wiedziałem o tym, że mapa miała się ukazać wczoraj. Ale jako że zmienili numerek wersji myślałem, że coś poprawili Jak tak patrzę na screeny z MW2 i MW3 to rzeczywiście, lekka różnica jest widoczna
[/url]

Re: Terminal - wasze opinie 1 miesiąc, 2 tyg. temu #4

  • cracked
  • Offline
  • Generał brygady
  • JABRONI!
  • Posty: 1219
  • Punkty: 54
aaaa zagrałem kilka meczy na dedykach !
szału nie ma i tak są kozaki z mp7 które rozwalą każdego ale myślę że jest nawet ok
spawny były nawet spoko ( bo nie grałem na tdm ani kc ) a i przy okazji usunęli możliwość oglądania spawn'u specnaz'u z kabiny samolotu
Grałem z m16 + termiczny i tłumik grało się całkiem dobrze w porównaniu do tych ciasnych klitek które dali na początku

Edit
na tdm respy są gorzej niż żałosne
respie się i ... flash na zderzaku
albo np. respie się a tu obok 3 noobów rozstawiło sobie obóz
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc, 2 tyg. temu przez cracked.

Re: Terminal - wasze opinie 1 miesiąc, 2 tyg. temu #5

Mapa całkiem fajna A mnie ciekawi jedno, czemu w sklepie "Kasimira" na mapie terminal na szklanych półkach są misie ?

P.S. I już znaleźli jakieś easter-eggs'y

Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc, 2 tyg. temu przez CzesioPL1234.

Re: Terminal - wasze opinie 1 miesiąc, 2 tyg. temu #6

  • Buzzy
  • Online
  • Pułkownik
  • Fak u gooby
  • Posty: 876
  • Punkty: 128


Przesłuchajcie komentarz groma. Oto taka jest sobie moja opinia o nowy terminalu

Pomogłem ? Kliknij
Za tę wiadomość podziękował(a): cracked

Re: Terminal - wasze opinie 1 miesiąc, 1 tydzień temu #7

  • thom
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 80
Cieszyłem się na tę wiadomość. Terminal, hurra.
Po paru dniach grania moje odczucia oscylują między: "k.....urde znów ta mapa" a "znów użerać się z kamperami". Do tego to lansowanie mapki przez system. Mniej więcej co 3-4 gra ma miejsce właśnie tam.
Po co? Pytam się: po co?!

Odp: Re: Terminal - wasze opinie 1 miesiąc, 1 tydzień temu #8

  • Jarno
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 105
Mi też ta mapa już bokiem wychodzi. Dziś włączyłem sobie MW2 coby dać sobie nieco luzu od mw3 i pierwsza mapa - Terminal.

Wyłączyłem grę...

Re: Terminal - wasze opinie 1 miesiąc, 1 tydzień temu #9

Po 4 moabach na tej mapie stwierdzam, że łatwa do ogarnięcia nawet, ale wkurza to, że jest co chwile ta mapa. Cieszyłem się teraz wolę jednak żeby zniknęła.. chociaż na chwilę.

Żeby być PRO w Call of Duty potrzebne są 3 rzeczy: skill, fart i myszka Logitech g9. Ja posiadam je wszystkie.
Pomogłem? Naciśnij "dziękuję".

Re: Terminal - wasze opinie 1 miesiąc, 1 tydzień temu #10

  • Mantrax
  • Offline
  • Moderator
  • We stand alone together
  • Posty: 588
  • Punkty: 29
A ja mam wrażenie, że jakoś wolniej chodzi mi ta mapa od pozostałych:(

Re: Terminal - wasze opinie 1 miesiąc, 1 tydzień temu #11

A ja jestem zachwycony tym, że ta mapa jest często Uwielbiam ją, świetnie mi się na niej gra, kamperiada mi w ogóle nie przeszkadza. Jestem wniebowzięty i z przyjemnością sam glosuję na tę mapę, kiedy tylko mam taką możliwość. Jestem wdzięczny IW za to, że ją przeniosła do MW3. To był świetny pomysł i za każdym razem kiedy włączam MW3 nie mogę doczekać się tej mapy A Dominacja na niej to po prostu "cud, miód i orzeszki"

Re: Terminal - wasze opinie 1 miesiąc, 1 tydzień temu #12

  • Jarno
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 105
Ja byłbym bardziej zadowolony gdyby dali jeszcze Highrise i Favelę O! I jeszcze Subbase.

Re: Terminal - wasze opinie 1 miesiąc, 1 tydzień temu #13

  • Buzzy
  • Online
  • Pułkownik
  • Fak u gooby
  • Posty: 876
  • Punkty: 128
Żeby mieć takie luksusy trzeba jedynie włączyć mw2

Pomogłem ? Kliknij

Odp: Re: Terminal - wasze opinie 1 miesiąc, 1 tydzień temu #14

  • Jarno
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 105
No co Ty nie powiesz

Re: Terminal - wasze opinie 1 miesiąc, 1 tydzień temu #15

Panowie, wracamy do tematu, OK ? Nie offtopujemy bo to nie ładnie. Jarno, jeszcze jedna taka wypowiedź jak ta, to skończy się nie tylko na upomnieniu.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.74 sekundy

Na forum

Komentarze

No posts to display.

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi FireFly Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi Lezar Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi PREDATORR Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić karol93ts . Nie zapomnij o zyczeniach!

Szylson będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

kapi34 będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

soldierrro będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

RaF20B będzie obchodzić urodziny za 4 dni!