Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Czas gry

Czas gry 31/08/2009 22:36 #1

  • deltaboy12
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 38
Jak mówicie, ile bedzie trwało najnowsze Cod ? Może nie ile godzin (bo to róznie) ale ile misji bedzie ja mam nadzieje ze bedzie dłuzsze o te pare misji ( i zeby misje były dłuzsze ;p) od MW 1 wolałbym grać tylko roachem ale zeby bylo wiecej misji ;p jakos do usa/brytyjczykow mam zaufanie a nie do FBS ;p i wolałbym grać specjedonostką aliancką. Dlatego misje SAS mi sie najbardziej podobały niż USMC. Wiem ze moze za dużo chce no ale

Czas gry 31/08/2009 23:02 #2

  • Pallan
  • Offline
  • Porucznik
  • Posty: 365
Gra ma być podobna do "jedynki" jeśli chodzi o długość ale na pocieszenie zostają misje SpecjalOps (podobno ok. 23) i tryb zombie (jeśli będzie). A co do strony konfliktu ja bym wolał SAS i armię USA(lub inną), Task Force 141 podobno nie istnieje a zawsze jakoś tak lepiej mi się gra realnymi frakcjami, a co do FBS(to Rosjanie tak?) to jakoś nie mam ochoty nimi grać...

Czas gry 01/09/2009 00:32 #3

  • deltaboy12
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 38
Tak to Rosjanie ;/ w porównaniu do Task Force ta jednostka istnieje to jednostka specjalna federacji rosyjkiej taki niby specnaz, ale też nie mam ochoty nimi grać ;p SAS, SFOD Delta Force, o GROM to tak a ruscy bee wiadome ze bedzie duzo zabitych ;p bo tam zawsze szlo sie na ilość a co to jest ten SpecialOps ? To to samo co tryb zręcznościowy z MW 1 ?

Czas gry 01/09/2009 01:06 #4

  • Pallan
  • Offline
  • Porucznik
  • Posty: 365
deltaboy12 napisał:
a co to jest ten SpecialOps ? To to samo co tryb zręcznościowy z MW 1 ?

I tak i nie. Są to 23(jeśli dobrze pamiętam) misje pokroju High Mile Club: krótkie(czasami są na czas) z dużą dozą akcji które można przechodzić w co-op na podzielonym ekranie; co do gry przez neta nie jestem pewien.

Czas gry 01/09/2009 01:26 #5

  • Postman
  • Offline
  • Administrator
  • Władca Marionetek
  • Posty: 1093
  • Punkty: 40
Pallan napisał:
deltaboy12 napisał:
a co to jest ten SpecialOps ? To to samo co tryb zręcznościowy z MW 1 ?

I tak i nie. Są to 23(jeśli dobrze pamiętam) misje pokroju High Mile Club: krótkie(czasami są na czas) z dużą dozą akcji które można przechodzić w co-op na podzielonym ekranie; co do gry przez neta nie jestem pewien.


Palan - Twój post to równo 1000 post na forum

Czas gry 01/09/2009 12:04 #6

  • Pallan
  • Offline
  • Porucznik
  • Posty: 365
Postman napisał:
Palan - Twój post to równo 1000 post na forum big_smile

To dla mnie zaszczyt(choć o tym nie wiedziałem).
Sorry za offtop ale musiałem to napisać.

Czas gry 05/09/2009 11:02 #7

  • Adrian77
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • CHELSEA London
  • Posty: 282
deltaboy12 napisał:
Jak mówicie, ile bedzie trwało najnowsze Cod ?

Tyle samo mniej więcej,co pierwsza część. Prawdopodobnie multi będzie bardziej rozbudowane,ale co do singla,to nie nastawiałbym się na zbyt długą przygodę :/

Czas gry 05/09/2009 14:35 #8

Mam nadzieje że będzie chociaż troszku dłuższa od pierwszej części

Czas gry 05/09/2009 15:31 #9

  • deltaboy12
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 38
No fakt, przydało by się ... choć 1 była dla mnie zawalista ... jednak mysle że można było ciutke wydłużyć fabułę ... mam nadzieje że tu ją wydłużą osobiscie wole solo niż multi

Czas gry 26/09/2009 18:14 #10

  • NecLord
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 24
Fajnie by bylo najpierw pograc tymi co zwalczaja zlo a potem pograc tymi zlymi i zniszczyc troche globu takie 2 kampanie ^^

Czas gry 26/09/2009 18:58 #11

  • Pallan
  • Offline
  • Porucznik
  • Posty: 365
Jestem ciekaw czy kampania "tych złych" była by ciekawa, bo jakby odwrócić CoD4 to oni raczej tylko utrzymywali by pozycje ew. odpalili by atomówkę/rakiety z głowicami nuklearnymi. No i można by stracić rękę Zachajewem(dobrze?).

Czas gry 26/09/2009 19:49 #12

  • J!g5aw
  • Online
  • Administrator
  • INQUISITIO
  • Posty: 1225
  • Punkty: 36
Adrian77 napisał:
deltaboy12 napisał:
Jak mówicie, ile bedzie trwało najnowsze Cod ?

Tyle samo mniej więcej,co pierwsza część. Prawdopodobnie multi będzie bardziej rozbudowane,ale co do singla,to nie nastawiałbym się na zbyt długą przygodę :/

Ponieważ Singleplayer jest tylko dodatkiem do rozbudowanego Multi ;]


Dropbox - wirtualny dysk o poj. 2GB db.tt/5ezAzN1 + 250MB więcej dla Ciebie i dla mnie za skorzystanie z linka.

Czas gry 27/09/2009 23:11 #13

  • NecLord
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 24
Pallan napisał:
Jestem ciekaw czy kampania "tych złych" była by ciekawa, bo jakby odwrócić CoD4 to oni raczej tylko utrzymywali by pozycje ew. odpalili by atomówkę/rakiety z głowicami nuklearnymi. No i można by stracić rękę Zachajewem(dobrze?).


racja ale szkoda ze single to tylko pare godzin na najtrudniejszym poziomie, dobrze chociaz ze multi wymiata a co do tych zlych to tworcy napewno by cos wymyslili, bo singiel w codzie jak dla mnie zawsze byl fajny

Czas gry 29/09/2009 20:42 #14

  • Adrian77
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • CHELSEA London
  • Posty: 282
NecLord napisał:
Fajnie by bylo najpierw pograc tymi co zwalczaja zlo a potem pograc tymi zlymi i zniszczyc troche globu takie 2 kampanie

Byłbym jak najbardziej za! Czas gry wydłużyłby się znacznie a i fabuła mogłaby mieć kilka możliwych zakończeń... Takie mini RPG Poza tym gra po 'ciemnej stronie' konfliktu miałoby swój niepowtarzalny urok.

Czas gry 29/09/2009 22:11 #15

  • Pallan
  • Offline
  • Porucznik
  • Posty: 365
Adrian77 napisał:
Byłbym jak najbardziej za! Czas gry wydłużyłby się znacznie a i fabuła mogłaby mieć kilka możliwych zakończeń... Takie mini RPG tongue Poza tym gra po 'ciemnej stronie' konfliktu miałoby swój niepowtarzalny urok.


Pytanie tylko czy gra nie stała by się zbyt słaba; trudno jest utrzymywać wysoki poziom przez tak długi czas.
Mogli by zrobić tak jak w Heroes of might and Magic3 tzn. jest jedna fabuła i toczymy ją "obustronnie".
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.42 sekundy

ActionGames.pl

  • Gameplay z RAGE
  • RAGE doczeka się edytora poziomów
  • [WIDEO] "Malutki" Duke (Nukem Forever)
  • L.A. Noire w wersji na Xbox'a 360, na 3 płytach DVD
  • Wymagania Duke Nukem Forever

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 51
Deagle 44
Grrrr 43
qwercik 31
DeTon 22