Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Czy on jeszcze żyje?(Price)

Czy on jeszcze żyje?(Price) 17/10/2009 00:08 #1

  • Delta
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 6
Kiedy pierwszy raz kończyłem singla MW nie rozczarowałem się. Myślałem ,że odbiegnięcie od kasowania nazistów z pepeszy lub tommy guna będzie kompletną tragedią. Jednak myliłem się. W sumie nawet bardzo...
no dobra, tak więc pod koniec kiedy wszyscy komandosi zostali otoczeni na moście (nie licze mile high club) a potem po wybuchu przewróconej cysterny większość z nich (oprócz Griggsa Rambo) leżała na ziemi trzymając się z brzuch żeby im nie wypłynęły wnętrzności...
W ostatniej scenie widać jak jest reanimowany, jednak bez skutku. "Reanimator" z bezsilności uderza Price'a
ręką. Ja tam nie wierze w cudowne zmartwychwstania z nisko budżetowych filmów sensacyjnych. W każdym razie
koleś w charakterystycznym berecie miał okulary i kominiare. Price nigdy jakoś nie zwykł do wkładania okularów? czy też kominiarki. Ja koniecznie za nim nie tęsknie, chociaż jest to postać wręcz kultowa dla serii COD. Mi tam podoba się McTavish. W każdym razie czy z Pricem czy bez wierze, że 2 będzie tak samo dobra jak jej poprzedniczka. To jest moja opinia na temat Brytyjskiego Kapitana, który lubi lać po głowie Opozycjonistów (Al Asad).
Ocenę tego co tu napisałem pozostawiam wam.
uff

Czy on jeszcze żyje?(Price) 17/10/2009 18:06 #2

  • SnajperPL
  • Offline
  • Kapitan
  • Panujący we Krwi
  • Posty: 744
Aj nie uważnie grało się w poprzednie części CoD . Price był w poprzednich częściach (1 i 2, nie wiem co z 3).

Czy on jeszcze żyje?(Price) 18/10/2009 01:55 #3

  • snipe
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 85
mnie nie zalezy czy kpt price bedzie w nastepnej czesci czy nie. w koncu po 60 letniej sluzbie moglby se wreszcie na emeryturke przejsc
pl.grepolis.com/invite-340344-pl7

Czy on jeszcze żyje?(Price) 25/10/2009 20:21 #4

  • Giant
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 4
Kpt. Chyba sie nie postrzał od IIwś :

Czy on jeszcze żyje?(Price) 30/10/2009 22:42 #5

  • Shizool
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 25
a ja wam powiem że w MW2 BĘDZIE KAPITAN PRINCE XDDDD
czytałem w komputer świat gry i napewno kpt.prince będzie !!!
ale gościu jest niezły ponad 90 lat i tak młodo xD
oby w następnej części poszedł już na emeryture bo jeśli dobrze pamiętam to on był we wszstkich częściach COD na PC
ale i tak go lubie mimo że tyle razy zmartwychwstał xDD


ALE (zawsze jest jakieś ale) to my (czyli Soap) będziemy posiadali wygląd i głos kpt.Prince (doczytałem)

Czy on jeszcze żyje?(Price) 31/10/2009 16:05 #6

  • Qbon
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 11
  • Punkty: 12
Price na 100 % żyje. Po tym jak wersja na xbox'a 360 wyciekła do internetu na youtube pojawiło się sporo filmików. Nie oglądałem w całości żeby sobie nie psuć zabawy ale widać jak w misji w Afganistanie naszym dowódcą jest nie kto inny jak cpt. Price.

Czy on jeszcze żyje?(Price) 31/10/2009 20:32 #7

  • Shizool
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 25
Qbon napisał:
Price na 100 % żyje. Po tym jak wersja na xbox'a 360 wyciekła do internetu na youtube pojawiło się sporo filmików. Nie oglądałem w całości żeby sobie nie psuć zabawy ale widać jak w misji w Afganistanie naszym dowódcą jest nie kto inny jak cpt. Price.


i znowu doczytałem xD
My nie mam Soap tylko Roach ALE naszym dowódcą jest Soap i tak jak wcześniej napisałem Soap ma głos i podobny wygląd do kpt.Prince
PS.Jak byś mógł to daj filmik z tą misją z kpt.Prince
PSS.Soap jest widoczny w mojim avatarze (podobny co nie xD)

Czy on jeszcze żyje?(Price) 31/10/2009 22:12 #8

  • Qbon
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 11
  • Punkty: 12


Ale lepiej nie oglądaj całego żeby nie psuć sobie zabawy, ja tylko początek obejrzałem i wydaje się, że ta misja może być podobna do jednej z CoD 4.
PS. Widać przy dialogach nazwisko Price.

Czy on jeszcze żyje?(Price) 01/11/2009 12:15 #9

  • Dexon32
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 3
Kpt.Price żyje na 99,9% i jest git;).SZkoda tylko ze nie bedzie Lt.Vazquez'a to byl super koles lubialem jego glos...poprostu nalepsza postac ze wszystkich czesci Cod'a;)

Czy on jeszcze żyje?(Price) 01/11/2009 13:40 #10

  • heliot
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 74
Spokoojnie.... Price żyje ;D
Dowodzik : w 58 sec. widać jak skacze z mostu a w 1min. 2sec. Widać jak płyniesz z nim motorówą ;D

Czy on jeszcze żyje?(Price) 01/11/2009 13:47 #11

  • deltaboy12
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 38
Qbon napisał:


Ale lepiej nie oglądaj całego żeby nie psuć sobie zabawy, ja tylko początek obejrzałem i wydaje się, że ta misja może być podobna do jednej z CoD 4.
PS. Widać przy dialogach nazwisko Price.


Nie zdążyłem drugi raz przeglądnąć, ale z tego co pamietam zdziwiły mnie dwie rzeczy, dlaczego przy nazwisku nie było stopnia ? czyli Kpt. Price oraz zdawało mi się że Price miał inny głos. Może ten Price to nie ten sam Price ?

Czy on jeszcze żyje?(Price) 01/11/2009 16:25 #12

  • ReV
  • Offline
  • Specjalista
  • Semper Fi
  • Posty: 73
  • Punkty: 3
:pinch: Uwaga: Spoiler!


Czy on jeszcze żyje?(Price) 05/11/2009 21:10 #13

heliot napisał:
Spokoojnie.... Price żyje ;D
Dowodzik : w 58 sec. widać jak skacze z mostu a w 1min. 2sec. Widać jak płyniesz z nim motorówą ;D


Ta ale Soap już nie może nosić takiego kapelusika? Po za tym nie widać jego twarzy, price nie żyje i już, a po za tym 12.11 przyjdzie do mnie MW2 to wam napisze

Czy on jeszcze żyje?(Price) 05/11/2009 21:49 #14

  • ReV
  • Offline
  • Specjalista
  • Semper Fi
  • Posty: 73
  • Punkty: 3
SPOILER !!!! A o co zakład że żyje na filmikach z gameplay'a widać że to Price zresztą jest misja w której się go ratuje więc nie wciskaj tutaj kitu jak nie wiesz sory za spoiler


Czy on jeszcze żyje?(Price) 05/11/2009 21:59 #15

Haha, nie ma misji że się go ratuje, więc nie gadaj jak nie wiesz.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.41 sekundy

ActionGames.pl

  • Gameplay z RAGE
  • RAGE doczeka się edytora poziomów
  • [WIDEO] "Malutki" Duke (Nukem Forever)
  • L.A. Noire w wersji na Xbox'a 360, na 3 płytach DVD
  • Wymagania Duke Nukem Forever

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 51
Grrrr 43
Deagle 43
qwercik 31
DeTon 22