Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Misja na czas

Misja na czas 19/04/2010 20:16 #1

  • zyga 94
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 9
Próbuję przejść misję na weteranie tą w której trzeby dojść na czas do tej łodzi podwodnej zanim się zanurzy. Niestety nie moge tam dojść albo mnie zabiją albo sie kończy czas ;/ Próbowałem kodów - nie działają nie wiadmo czemu trainery przy +4 wyłacza mi sie gra a przy +8 żadna komenda nie odpowiada. Może macie jakieś swoje sposoby jakimi przeszliście tą misję lub poradzicie mi co zrobić żeby mi zadziałał jakiś trainer albo kod.

Misja na czas 19/04/2010 21:18 #2

  • bioshock
  • Offline
  • Pułkownik
  • Posty: 908
  • Punkty: 31
też z tym miałem problem za nim doszłem do tej łodzi na tym piepszonym weteranie byłem czerwony ze wściekłości po nieudachych 100000 próbach więc wszyscy gadaja że mw 2 nawet na weteranie jest za łatwe to czego oni chcą żeby nie dało się zrobić kroku żeby nie paść ale inteligencja wrogów w tej grze jest sałba


Misja na czas 19/04/2010 21:54 #3

hmm ważne jest by dojść do bramy za którą są doki, bodajże tam jest zapis gry a technika prosta choć sam się duuuuużo czasu z tą misją męczyłem to tak :
walisz predkiem 1 oddział najbliżej potem szybko do budynku(radze mieć szybkostrzelną broń szybko zabijamy ruska przy drzwiach i rzucamy flesha do pomieszczenia obok i robimy to samo tylko z większą grupą następny predzio idzie w heli(jak nie trafisz to potem nie zdążysz gdy dochodzimy do tego przejścia z daszkiem wybijamy wszystkich z boczku i chowamy się przy drzwiach i następny pred walimy odrazu za wyjście z pod dachu tak by uderzył w wóz opancerzony i maksymalnie jak się da poranił/zabił przeciwników i gdy dojdziemy do bramy to tam bodajże jest check point i z resztą łatwo sobie poradzić dobić rusków i dobiec. Sam szczerze chciałem rozwalić PC gdy robiłem tę misję ale przespałem się i przed snem rozmyślałem nad setkami taktyk na tę misję i ta która teraz ci opisałem była najskuteczniejsza bo chyba 4 bądź 5 razem poskutkowała

Misja na czas 23/04/2010 13:04 #4

  • zyga 94
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 9
Dieki Kung Fu, twoja taktyka przeszedlem za 4 razem ta misje

Misja na czas 23/04/2010 14:09 #5

  • Grzen1o
  • Offline
  • Pułkownik
  • Posty: 978
  • Punkty: 5
taki maly OT napisze , na weteranie bardzo przydatne sa flashe bo przez 3-4 sekundy nikt do nas niestrzela, wiec rzucajcie tyle ile mozecie ;]

Misja na czas 24/04/2010 18:19 #6

  • RazzoZ
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 334
  • Punkty: 26
to jest fajna misja ja tam z RPG najpierw uwalam helikopter a potem predem wale w ceizarowke... pare flashy i rozwalam ta grupke przed nami a potem to juz troche RUSH musialem zrobic
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.87 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »