Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Główny wróg!

Główny wróg! 11/01/2010 00:32 #1

Kto według was jest najważniejszym wrogiem w MW2. W 1 był Zakajew ale w 2 to chyba Shepard z Makarowem po równo.

Główny wróg! 11/01/2010 19:41 #2

  • Zn00BiE CiE
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 242
  • Punkty: 13
Makarow nie zrobił na mnie wrażenia. Zrobił masakrę na lotnisku ale później praktycznie nie wyróżniał się.
Shepherd co innego, zdrada i zabicie (?) Ghosta i Roacha oraz jego plany biją na głowę Makarova, który według mnie był tylko marionetką.

Główny wróg! 11/01/2010 23:24 #3

  • Tango
  • Offline
  • Pułkownik
  • Ghostolog
  • Posty: 846
  • Punkty: 94
Shepherd był chytry jak lis, wszystko sobie ukartował. Bardzo się starał, ale na szczęście jego plany nie wypaliły. Mimo że podczas grania w MW2 wydaje się że to on był największym wrogiem, wg. mnie tak nie było. Zabił on dwie osoby, z którymi nieco się związujemy podczas gry- mam tu na myśli Roacha i w szczególności Ghosta. Co prawda był on odpowiedzialny za śmierć 30000tys. żołnierzy, ale zdarzyło się to przypadkowo, to nie było zaplanowane. Co innego Makarov, on z premedytacją wchodzi na lotnisko i zabija masę BEZBRONNYCH cywili, i mimo że patrzymy na tą misję z "przymrużeniem oka", to jednak Makarov był gorszym człowiekiem niż Shepherd, przynajmniej ja tak uważam.


Wybaczcie nieaktywność, absolutny brak czasu...

Główny wróg! 12/01/2010 18:25 #4

A propo lotniska. Gdyby nie doszło by do umowy Sheparda z Makarowem raczej nie było by tej rzezi na lotnisko (a ta rzeź w grze rozpętała wojnę podobnie jak zamach na arcyksięcia Ferdynanta z 1914r.

Główny wróg! 12/01/2010 18:28 #5

  • Tango
  • Offline
  • Pułkownik
  • Ghostolog
  • Posty: 846
  • Punkty: 94
Racja, na filmiku przed misją Shepherd wyraźnie mówi, że Makarov nie ma skrupułów i tu ważny cytat- "przelewa krew za pieniądze". Shepherd zapewne zapłacił mu niezłą sumkę żeby zgodził się na taki układ.


Wybaczcie nieaktywność, absolutny brak czasu...

Główny wróg! 12/01/2010 18:52 #6

To nie musiały byc wcale lub wyłacznie pieniądze. Taki miał byc wynik ich planu.
1) Po przegranej wojnie w rosji władze przejmuje Makarow.
2) Shepard zostaje wielkim bohaterem a USA staje się najpotężniejszym mocarstwem świata.
Dla Makarova liczyła się władza, dla niego był to świetny interes (musi tylko dokonac rzezi na lotnisku a potem przejąc władze (były rząd rosji został z powodu wojny znienawidzony)).

PS. Zaskoczyło was że wojnę domową wygrali ultranacjonaliści? Po wydarzeniach w MW1 byłem pewny że nierządowcy rozpadną się na mniejsze grupy (po śmierci Zakajewa i jego syna) a następnie rząd ich zlikwiduje. A tu proszę 5 lat później odsłaniają pomnik "Bohatera Rosji" na placu czerwonym!!!!!!!!!!

Główny wróg! 12/01/2010 19:16 #7

  • Tango
  • Offline
  • Pułkownik
  • Ghostolog
  • Posty: 846
  • Punkty: 94
Bądź co bądź, Makarov zrobił to dla pieniędzy, bo wiadomo że w parze z władzą idą też pieniądze . Co do tego pomnika, to też byłem zaskoczony .


Wybaczcie nieaktywność, absolutny brak czasu...

Główny wróg! 12/01/2010 19:28 #8

Masz racje. Pieniądze zapewne jakieś były ale o władze też chodziło8)

Główny wróg! 13/01/2010 20:43 #9

Ja Czekam Na MW3 Gadają ze ma nie być już Za duzo na tym Kasy Trzepią no a MW3 mozemy sie spodziewać Pogon za Makraovem i Wojna W Rosji

Główny wróg! 13/01/2010 23:51 #10

  • Pallan
  • Offline
  • Porucznik
  • Posty: 365
Tango napisał:
Bądź co bądź, Makarov zrobił to dla pieniędzy, bo wiadomo że w parze z władzą idą też pieniądze tongue. Co do tego pomnika, to też byłem zaskoczony wink.

Historia zawiła jest. Może to nasi wygrali a Makarova uczynili bohaterem bo lud go lubił? On chyba bardziej pasuje na bohatera niż Kamratow(tak?) który miał jakieś powiązania z S.A.S?

Główny wróg! 14/01/2010 00:23 #11

  • Tango
  • Offline
  • Pułkownik
  • Ghostolog
  • Posty: 846
  • Punkty: 94
Makarov był zastępcą i pomocnikiem Zahajeva ( <-chyba dobrze napisałem jego imię? ), a po jego śmierci był jednym z kandydatów na prezydenta Rosji. Ale żeby umocnić swoją pozycję dogadał się z Shepherdem i obaj mieli na tym zyskać. A co do Kamarowa, był to żołnierz (bodajże kapitan, już nie pamiętam) w armii rosyjskiej. Nie był powiązany z S.A.S (w sensie, że nie był jego członkiem) ale współpracował i im pomagał, razem z resztą armii.


Wybaczcie nieaktywność, absolutny brak czasu...

Główny wróg! 14/01/2010 00:30 #12

  • Pallan
  • Offline
  • Porucznik
  • Posty: 365
Tango napisał:
Nie był powiązany z S.A.S (w sensie, że nie był jego członkiem) ale współpracował i im pomagał, razem z resztą armii.

To miałem na myśli.
Szkoda, że ta fabuła taka nie składna bo trudno cokolwiek wydedukować(dużo niedomówień).
A co do Makarova to skąd wiesz, że mógł zostać prezydentem? To było gdzieś pokazane? Bo szczerze mówiąc nie przyglądałem się z zapartym tchem fabule i mogłem coś przeoczyć.

Główny wróg! 14/01/2010 01:40 #13

Czy to prezydentem czy premierem czy kanclerzem, chciał rządzic największym krajem świata.

Główny wróg! 15/01/2010 20:34 #14

  • Tango
  • Offline
  • Pułkownik
  • Ghostolog
  • Posty: 846
  • Punkty: 94
To o Makarovie to gdzieś czytałem, chyba to była CoD wiki, o ile dobrze pamiętam. Oni to zapewne z kampanii wiedzą .


Wybaczcie nieaktywność, absolutny brak czasu...

Główny wróg! 01/02/2010 22:55 #15

Wracając do Sierżanta Kamarowa.
W CoD 4 na początku misji, gdzie uwalniamy Nakolai'a Price mówił coś o Bejrucie (stolica Libanu) do Kamarowa (chyba "teraz jesteśmy po tej samej stronie"), o tym mógł by być ciekawy dodatek. Np. sterujemy Gaz'em (tu można potraktować go jako nowego P.N.) a nami dowodzi Price. Ale też można pokazać (równocześnie) akcje ze strony Rosjan, bedąc pod rozkazmi Kamarowa.

P.S.: Nie wydaje wam się, że Gaz przeżył i ukrywa swoją twarz(oszpeconą Desert Eagle Zahajewa) do maską i jest Ghost'em (ten sam aktor pokłada głos)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.42 sekundy

ActionGames.pl

  • Gameplay z RAGE
  • RAGE doczeka się edytora poziomów
  • [WIDEO] "Malutki" Duke (Nukem Forever)
  • L.A. Noire w wersji na Xbox'a 360, na 3 płytach DVD
  • Wymagania Duke Nukem Forever

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 51
Grrrr 43
Deagle 43
qwercik 31
DeTon 22