Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Dobre rady do gry w Modern Warfare 2

Dobre rady do gry w Modern Warfare 2 1 rok, 5 mies. temu #1

  • Matiseq
  • Offline
  • Major
  • Posty: 499
  • Pukty: 49
No cześć .

Dzisiaj mnie tak naszło, żeby założyć temat, w którym każdy mógłby wpisywać swoje rady, jakie powiedzieliście by nowym graczom Call of Duty: Modern Warfare 2. Oczywiście możnaby było spekulować na temat rad innych. Podoba wam się ten pomysł? Na razie nic nie piszę, bo nie wiem czy pomysł wypali i czy wybrałem odpowiedni dział . Przy okazji weterani serii też by mogli się czegoś nawzajem nauczyć.

///DeTon: Przypinam, dobry pomysł, zmieniam nazwę tematu aby więcej mówiła o zawartości.
:pinch: Uwaga: Spoiler!
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 4 mies. temu przez DeTon.

Re: Od graczy dla graczy - Modern Warfare 2 1 rok, 5 mies. temu #2

  • V3T3RAN
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 126
  • Pukty: 6
Ja bym chciał nie dać rady, ale o coś zapytać. Czy istnieje mod do MW2 (za którego nie dostanę bana, a będę mógł normalnie grać), z np. perkiem pozwalającym mi nie nosić broni podstawowej, a dwie zapasowe? Bo ja bym sobie ułożył klasy ło takie:


Spas-12 FMJ + G18 Akimbo
Spas-12 FMJ z powiększonymi magazynkami + Javelin FMJ Akimbo (żart)
Striker FMJ z powiększonymi magazynkami + USP45 FMJ z Nożem taktycznym


Czy istnieje mod pozwalający mi na normalne granie, ale z takimi klasami jak powyżej? Za rady thx.

Re: Od graczy dla graczy - Modern Warfare 2 1 rok, 5 mies. temu #3

  • Mantrax
  • Offline
  • Moderator
  • We stand alone together
  • Posty: 684
  • Pukty: 31
Może rada oczywista ale ja wpadłem na to dopiero niedawno;-) - chcecie mieć lepsze pingi, to wybierajcie tryby gry gdzie jest najwięcej osób, wtedy macie większe szanse, że wrzuci Was gdzieś bliżej a co za tym idzie będziecie mieć niższe pingi.

Re: Od graczy dla graczy - Modern Warfare 2 1 rok, 5 mies. temu #4

  • Matiseq
  • Offline
  • Major
  • Posty: 499
  • Pukty: 49
No to jedziemy z tymi radami . Zapraszam wszystkich!


Nigdy nie zbieraj się z teamem w ciasne grupki - jesteście wtedy bardzo łatwym celem dla wrogich materiałów wybuchowych oraz serii ofiar. Jeśli widzisz teammateów stojących w kupce - nie zbliżaj się do nich, nie daj przeciwnikowi jednego fraga więcej.

:pinch: Uwaga: Spoiler!

Re: Od graczy dla graczy - Modern Warfare 2 1 rok, 5 mies. temu #5

Ok moja rada Jeśli widzisz wroga to on prawdopodobnie ciebie również
Teraz 2: Jeśli słyszysz pocisk predator to szukaj szybko ukrycia, gdyż leci on prawdopodobnie w twoją stronę
3: Jeśli jesteś nowym graczem staraj się poznawać mapy. Kiedy poznasz je wystarczająco dobrze ułatwia ci to przemieszczanie się czy też ucieczkę. Dobrym przykładem jest mapka Karaczi z mw2. Gdzie np. będąc na jednym z daszków widzisz cały sztab,a potem możesz do niego wskoczyć przez okno. Jest tego więcej, ale nie będę tutaj tego wypisywał.
Rada 4: Przed wejściem do każdego pomieszczenia rzucaj ogłuszający lub błyskowy.
Rada 5: Kiedy zostajesz sam w meczu ZiZ staraj się poruszać jak najciszej(chyba, że masz ciche kroki wtedy nie ma problemu.) Kiedy biegasz jesteś naprawdę bardzo słyszalny staraj się tego unikać

Tak wgl. to temat super. Wiem, że te rady to nic wielkiego, ale komuś może się przydać

Żeby być PRO w Call of Duty potrzebne są 3 rzeczy: skill, fart i myszka Logitech g9. Ja posiadam je wszystkie.
Pomogłem? Naciśnij "dziękuję".
Za tę wiadomość podziękował(a): matix12321

Odp: Re: Od graczy dla graczy - Modern Warfare 2 1 rok, 5 mies. temu #6

  • tux101
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 180
  • Pukty: 117
1: Na ZiZ najlepiej jest używać typowej klasy stealth i zaopatrzyć się w killstreaki typu UAV, Counter-UAV, Predator. Nie wymagają wielu zabić, a są bardzo pomocne.
2: Warto jest stworzyć jedną czy dwie klasy uniwersalne, a inne nastawić na daną technikę walki. Klasy uniwersalne powinny być dostosowane do walki na daleki dystans (np. karabin szturmowy z niewielkim odrzutem, choćby Scar-H), średni, biski (np. dodatek masterkey). Dobrze by było, gdyby miały też materiały wybuchowe. Perki to już raczej kwestia upodobań, jednak dobrze jest je ustawić tak, żeby każda technika była dobra z zastosowaniem takiej klasy (uniwersalnej).
3: Używając snajperki lepiej jest poczekać dłużej, a oddać jeden strzał. Zmniejszy to prawdopodobieństwo wykrycia, a ty zaoszczędzisz jednocześnie parę kulek na potem .
4: Jeżeli wróg używa wsparcia powietrznego (choćby Chopper Gunner czy AC-130), weź klasę stealth i ukryj się w jakimś pomieszczeniu. Atak najlepiej jest przeczekać. Można też dodać do klasy stealth wyrzutnię rakiet, aby bezpiecznie(j) zniszczyć wrogie wsparcie.

Banalne rady, ale bardzo pomagają, szczególnie początkującym . Jak coś mi się przypomni to dodam.
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 5 mies. temu przez tux101.

Re: Dobre rady do gry w Modern Warfare 2 1 rok, 5 mies. temu #7

  • Vattghern
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Are You Experienced?
  • Posty: 252
  • Pukty: 22
1. Często rzucaj okiem na mapkę, również gdy nie ma UAV w powietrzu. Zazwyczaj tam, gdzie są sprzymierzeńcy, tam nie ma wrogów
2. Nie baw się w wrogiem odwróconym plecami, zabijaj ich jak najszybciej i kontynuuj walkę. Podczas gdy bawisz się z gościem, który jest odwrócony plecami, ktoś może cię zabić.
3. Graj na słuch. Przykład: Jesteś w jakimś pomieszczeniu. Słyszysz kroki z okolic wejścia do pomieszczenia. Odwracasz się w stronę drzwi. Wchodzi wróg, którego zasypujesz gradem naboi. Dzięki temu nadal żyjesz, no i masz +1 do killstreaka.

Epiphone Les Paul Studio Goth <3

Re: Dobre rady do gry w Modern Warfare 2 1 rok, 4 mies. temu #8

  • Mantrax
  • Offline
  • Moderator
  • We stand alone together
  • Posty: 684
  • Pukty: 31
Jeśli jesteś nowy w tej grze i nie wiesz gdzie biec na mapie, zerkaj gdzie idą inni.

Ja tak robiłem na początku zanim poznałem mapy:)
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 4 mies. temu przez Mantrax.

Re: Dobre rady do gry w Modern Warfare 2 1 rok, 4 mies. temu #9

  • cracked
  • Offline
  • Generał dywizji
  • Over here JABRONI
  • Posty: 1357
  • Pukty: 64
@ up
ja poznawałem mapy na priv
z kolegami poświęcilismy całe pół dnia na poznanie mapek i był spokój
do snajp najlepiej brać moc obalającą i na zapasowej pistolet maszynowy - najlepiej r93
do smg tłumik i pewne celowanie
do assaultow bezkompromisowy
do km zimnokrwisty i stinger'a

takie jest moje zdanie

stuny szybciej sie wyrzuca
Cpu: Core i5 3570k
Gpu: ASUS GeForce GTX 660 Direct Cu II 2 GB
MOBO: ASRock Z77 PRO3
Ram: G.Skill 2x4 Gb 1600mhz ddr3
PSU: Chieftec 650 W
Case: Chieftec libra lf-01b
Sys: Win vista Ultimate

Re: Dobre rady do gry w Modern Warfare 2 1 rok, 4 mies. temu #10

  • Rambo
  • Offline
  • Major
  • Posty: 486
  • Pukty: 39
-Co do map najlepszym sposobem jest po prostu na nich grać, nie radze iść za grupą lub innymi graczami

-Bronie i perki moim zdaniem wedle uznania. Każdy gra tym co mu najlepiej odpowiada

-Zawsze starajcie się unikać predatorów. Jest to naprawdę bardzo łatwe wystarczy szybko wbiec do budynku pod daszek itp. takich miejsc jest naprawdę dużo. Jeśli jesteście jednak na otwartym terenie starajcie się oddalić od kolegów z teamu (wiadomo, że każdy celuje w większe grupki) zwyczajnie zacznijcie biec w innym kierunku

-W starciach sam na sam najważniejsze jest się ruszać. Jeśli wybiegniecie na kolesia i się zatrzymajcie to pewnie zginiecie. Należy biec skakać, kłaść się cokolwiek

-Patrzcie na radar
To niby oczywiste ale połowa osób tego nie robi czego ja osobiście nie mogę zrozumieć. Radar to wielkie ułatwienie ja bez niego nie potrafię skutecznie grać

-Jeżeli jesteś słabszym graczem nie beż wysokich Killstreak'ów, weź dla przykładu UAV, Contr-UAV, Predator. Tobie to za wiele nie da ale jeśli wbijesz to 2-3 razy na mecz na pewno pomoże to twojej drużynie


Ode mnie to na razie tyle
Wiem że te rady wydają się raczej oczywiste ale uwierzcie wiele osób gra zupełnie przeciwnie a później wyzywają od cheatów

Re: Dobre rady do gry w Modern Warfare 2 1 rok, 4 mies. temu #11

  • V3T3RAN
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 126
  • Pukty: 6
Ja bym chciał doradzić, jakie perki i ks są najlepsze:

Dla początkujących:

Padlinożerca (dla rusherów) lub Kieszonkowiec (obowiazkowo pro) dla QuickScoperów
Bezkompromisowy/Moc Obalająca
Raport Sytuacyjny/Komandos

Paczka
Predator
Harrier

Dla doświadczonych:
Padlinożerca
Bezkompromisowy
Komandos

Harrier
Bombowiec Stealth
Strzelec Śmigłowca

A dla prosów:
takie same perki jak dla doświadczonych

Harrier
AC130/CHopper Gunner (ale doradzam bardziej AC130 bo ma większą siłę rażenia i trudniej zestrzelić)
IEM/Nuke


Mam nadzieję, że komuś pomogłem

Re: Dobre rady do gry w Modern Warfare 2 1 rok, 4 mies. temu #12

  • Matiseq
  • Offline
  • Major
  • Posty: 499
  • Pukty: 49
1. Jeśli widzisz kogoś biegnącego na ciebie, ale nie strzelającego - jest to w 95% knifer. Gdy jest jakieś 5 metrów od ciebie, odskocz w tył i strzelaj w niego z biodra.

2. Miej klasę stealth. Zawsze. Bardzo przydatna do zabijania camperów.

3. Na mapach typu Wasteland czy Underpass zalecane jest używanie perka Zimnokrwisty - na tych mapach często używana jest termowizja.

4. Staraj się strzelać w klatkę piersiową bądź szyję - w głowę więcej kulek stracisz niż trafisz.

5. Każdy tryb ma swoją specyfikę. Jeśli grasz na TDM/DM zabijaj. Jeśli grasz na Dominacji - skup się na flagach. Jeśli na Sztabie - skup się na sztabie. Nie rób np. z Dominacji czegoś w rodzaju dłuższego Deatmatchu.

6. Dostosowuj klasy do trybu gry - np. na Dominacji bardzo często przyda się Raport Sytuacyjny, tarcza, bądź granat dymny.

7. Nie bądź zawalidrogą - nie kładź się w przejściach, nie skradaj się, jeśli widzisz, że reszta teamu raszuje, graj dynamicznie (Nie rób z CODa BFa).
:pinch: Uwaga: Spoiler!

Odp: Re: Dobre rady do gry w Modern Warfare 2 1 rok, 4 mies. temu #13

1. Jeśli jesteś strzelcem AC130 nie wysrywaj wszystkiego na jednego misiaczka tylko najlepiej wal na oślep po całej mapie wszystkim co masz!!!
2. Nie przechodź na tryb prestiż bo NIE MA SENSU!!

To wszystko dziękuję.

Odp: Re: Dobre rady do gry w Modern Warfare 2 1 rok, 4 mies. temu #14

  • Matiseq
  • Offline
  • Major
  • Posty: 499
  • Pukty: 49
@UP

1. Sprzeciw.
2. Sprzeciw.

1. Będąc strzelcem AC-130 posyłaj największy kaliber w resp wroga - duże miejsce z dala od twoich teammatów. Mniejszymi kalibrami dobijaj uciekinierów.

2. To już twój wybór czy chcesz mieć nowe tytuły, emblematy i wyzwania.
:pinch: Uwaga: Spoiler!

Odp: Re: Dobre rady do gry w Modern Warfare 2 1 rok, 4 mies. temu #15

^^ UP


2. Ja wszedłem na z hackowany serwer i odblokowało mi wszystkie tytuły, dodatki itp.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.60 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi miskov_92 Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić ThePsycho . Nie zapomnij o zyczeniach!

FallenEagle będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

łysio123 będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

FireWalker będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

blazejwiecha będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

kamiloxpl będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

Kurek999 będzie obchodzić urodziny za 5 dni!