Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Denerwujacy mod

Denerwujacy mod 19/04/2011 23:18 #1

  • Kazik10
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 4
Czesc. Niedawno kupilem MW2 i udalo mi sie dojsc do 20 lvl po czym weszlem na jakis dziwny serwer na ktorym byl pewien mod (niepamietam nazwy) ktory zwiekszal poziom do 70 lvl. Strasznie mnie to wkurzylo gdyz duzo zabawy czerpie z samego zdobywania lvl. Na jakims forum znalazlem sposób by wyzerowac lvl i tak zrobilem poczym zaczelem grac i znowu trafilem na serwer z takim modem i chcialbym sie zapytac : czy jest mozliwe zablokowanie/ominiecie (czy jakby to inaczej nazwac) serwerow z tym modem? w kazdym razie chcialbym normalnie osiagnac 70lvl a nie poprzez takie jakby cheatowanie bo to niedaje ani troche satysfakcji z gory dzieki za pomoc

Odp: Denerwujacy mod 19/04/2011 23:27 #2

  • jaby
  • Offline
  • Kapral
  • canadian.
  • Posty: 93
  • Punkty: 24
W MW2 nie ma listy serwerów więc nie możesz wchodzić na swoje ulubione i sprawdzone, jesteś skazany na łączenie się z 'najlepszym" hostem a to zawsze loteria (chyba że będzie szukało pod twój host). Z tego co wiem nie ma możliwości omijania takich serwerów.

Odp: Denerwujacy mod 19/04/2011 23:35 #3

  • Kazik10
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 4
kurcze szkoda ze nieda sie tego ominac :/ afaktycznie moze zle to powiedzialem chodzilo mi o laczenie z hostem a nie serwerem w kazdym razie po dolaczeniu do takiego hosta wyswietla mi komunikat ze na tym serwerze jest mod "nazwa" i automatycznie wbija mi 70lvl i chyba wszystkie wyzwania. Tym bardziej ze przed chwila znowu trafilem na taki serwer staje sie to co raz bardziej meczace mam pewien pomysl by robic co pewien czas kopie pliku na ktorym sa zapisane info i moim lvl'u i statystykach i w razie napotkania tego moda spowrotem wkleic do folderu ze steamem skopiowany plik (sprawdzalem i to dziala). Tylko teraz rodzi sie nowe pytanie : czy niebede miec przez to jakichs problemow ze steamem (np:dostane bana) ?

Odp: Denerwujacy mod 19/04/2011 23:57 #4

  • Deagle
  • Offline
  • Generał brygady
  • Posty: 1033
  • Punkty: 96
Dopóki nic nie kombinujesz z plikiem .exe dopóty nic złego ci nie grozi.
Może owe serwery są wkurzające(pomimo iż przez przegrane 800 godzin trafiłem na 3-4 takie ...??) to można się przyzwyczaić i jeśli nic nie klikniesz nikogo nie zabijesz to tylko esc>wyjście i bez problemów szukasz nowej gry.


@Down

Też się dziwię, jakoś te hack hosty się mnie boją.
Ostatnio zmieniany: 20/04/2011 00:11 przez Deagle.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kazik10

Odp: Denerwujacy mod 20/04/2011 00:05 #5

  • Kazik10
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 4
Deagle napisał:
Dopóki nic nie kombinujesz z plikiem .exe dopóty nic złego ci nie grozi.
Może owe serwery są wkurzające(pomimo iż przez przegrane 800 godzin trafiłem na 3-4 takie ...??) to można się przyzwyczaić i jeśli nic nie klikniesz nikogo nie zabijesz to tylko esc>wyjście i bez problemów szukasz nowej gry.

MUsze przyznac ze jestem strasznie zaskoczony gdyz ja na takie serwery trafilem w ciagu 12 godzin tyle razy co ty w ciagu 800 Pewnie jakies glupie zrządzenie losu albo poprostu liczba takich serwerow wzrosla. Pozostaje mi w razie czego skopiowac pliki z danymi moich osiagniec Tak czy siak dzieki za zainsteresowanie sie moim postem ^^
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.23 sekundy

ActionGames.pl

  • Gracze bojkotują Portal 2
  • Pierwsze oceny Portal 2
  • Trailer trybu multiplayer Uncharted 3
  • 12 minutowy gameplay Battlefield'a 3 z komentarzem
  • GTA V z policjantem w roli głównej?

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Grrrr 38
Deagle 38
Martum 37
qwercik 25
DeTon 20