Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Co wybrać ?? wielki dylemat

Co wybrać ?? wielki dylemat 04/29/2011 21:55 #1

Witam, nie dawno sprzedałem MW1 i chciałem sobie kupić Team Fortress 2 w pakiecie ORANGE BOX, niestety, ceny tego zestawu... rosną no i zastanawiam się nad kupnem MW2, ale mam parę pytań do was, do PRO gamerów... :

1. Mam kompa Core 2 Duo e6300 1.86mhz / 2gb ram / 7600 gt . Na tym kompie MW1 chodziło w multiku na średnich wymaganiach idealnie, zero przycięć, czy MW2 będzie chodziło podobnie czy dużo gorzej ??
2. Jako że MW2 działa wyłącznie na STEAM, to czy po tym jak się gra znudzi, są problemy z jej sprzedażą ??
3. Czy w MW2 ktoś gra jeszcze ? warto to kupować ??

Odp: Co wybrać ?? wielki dylemat 04/29/2011 22:21 #2

  • Buzzy
  • Online
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Penguin Specjalist
  • Posty: 326
  • Pukty: 38
1.system operacyjny Windows Vista/XP
procesor AMD 64 3200+ lub Intel Pentium 4 3.0Ghz (lub lepszy)
16 GB wolnego miejsca na twardym dysku
512 MB RAM (XP) / 1 GB RAM (Vista)
karta graficzna zgodna z 256 MB pamięci, zgodna Shader Model 3.0, np. nVidia Geforce 6600GT / ATI Radeon 1600XT (lub lepsze)
Detale niskie-średnie jak dla mnie (średnie bardziej)
2.Dawno nie widziałem egzemplarza mw2 na półkach niestety... Polecam złożyć zamówienie na Empik.com
3.Owszem lecz znacznie więcej ludzi grało przed premierą BO
Panie...a taniej nie będzie ?


Jeśli pomogłem kliknij ''Dziękuje''
|
|
V

Odp: Co wybrać ?? wielki dylemat 04/29/2011 23:04 #3

  • bioshock
  • Offline
  • Generał dywizji
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 1559
  • Pukty: 135
Ja tylko wejde do sklepu np. empik, media markt i mw 2 jest na pułkach i w kilkunastu egzemplarzach, co ty gadasz, tylko tyle że kosztuje 120 zł , przez te 2 lata nie staniało to jest dziwne. Powiem ci tak mw 2 opłaca się kupić bo to naprawdę fajna gra xD .
Ostatnio zmieniany: 04/29/2011 23:05 przez bioshock.

Odp: Co wybrać ?? wielki dylemat 04/29/2011 23:06 #4

  • tux101
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 83
  • Pukty: 111
1. Średnie, może niskie. Miałem dawniej tą kartę i padła mi aż dwa razy. Ale skoro CoD4 chodził na średnich, to MW2 też powinien.
2. Z tym, czy da się grać tylko na Steam bym polemizował . Ale nie o to tu chodzi. Jeśli chcesz potem sprzedać grę, to zwykle są problemy, szczególnie jeśli na koncie są inne gry. Razem z grą musisz sprzedać przecież konto (i inne gry, jeśli masz na koncie). Sprzedaż gry jest możliwa, ale sam tego nie robiłem więc nie wiem jak to się robi w przypadku Steam.
3. Graczy na pewno ci wystarczy. Nie jest ich tak dużo jak w CoD4, ale nawet tutaj nie ogarniesz choćby połowy.

Odp: Co wybrać ?? wielki dylemat 04/29/2011 23:09 #5

A włąsnie, na allegro są pełne pudełkowe wersje PL , po 45zł, to fejki czy co ?

Odp: Co wybrać ?? wielki dylemat 04/30/2011 08:11 #6

  • DeTon
  • Offline
  • Global Mod
  • CONFIDENTIAL
  • Posty: 1235
  • Pukty: 34
W sumie na to nie wygląda, ale uważaj żebyś się nie wpakował w tanią rosyjską wersję językową.

dead for cheaters, glock18, gl, ls, marty

Odp: Co wybrać ?? wielki dylemat 04/30/2011 11:28 #7

  • bioshock
  • Offline
  • Generał dywizji
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 1559
  • Pukty: 135
Ale przecież jaka to różnica, wystarczy na steam zmienić język i się automatycznie zacznie zasysać polska wersja do mw 2.

///DeTon: Więc to w BO nie da się zmienić w ten sposób języka. Wybaczcie.
Ostatnio zmieniany: 04/30/2011 14:17 przez DeTon.

Odp: Co wybrać ?? wielki dylemat 04/30/2011 12:39 #8

Jak kupiłem uwaga za 40.90 zł i wszystko prawda gość nawet dostał pozytywa
Lubię serie CoD.Tyle starczy,bo za dużo to nie zdrowo:D

Odp: Co wybrać ?? wielki dylemat 04/30/2011 14:10 #9

  • Sgt. Roach
  • Offline
  • Porucznik
  • MW3 and BF3 - coming soon...
  • Posty: 397
  • Pukty: 66
Kupuj, na pewno nie pożałujesz. Naprawdę dużo osób gra, w przeciwieństwie do MW1, gdzie w ogóle nie mogę znaleźć dobrych serwów z moim ulubionym trybem (dominacja). Poza tym, MW2 jest w całości lepsze od MW1, lepsza kampania, lepsze multi, więcej broni, dodatków, kamuflaży itp. Jedyny minus tej naprawdę idealnej gry to brak dedyków.

Odp: Co wybrać ?? wielki dylemat 04/30/2011 14:20 #10

  • Matiseq
  • Online
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 287
  • Pukty: 31
Sgt. Roach napisał:
Kupuj, na pewno nie pożałujesz. Naprawdę dużo osób gra, w przeciwieństwie do MW1, gdzie w ogóle nie mogę znaleźć dobrych serwów z moim ulubionym trybem (dominacja). Poza tym, MW2 jest w całości lepsze od MW1, lepsza kampania, lepsze multi, więcej broni, dodatków, kamuflaży itp. Jedyny minus tej naprawdę idealnej gry to brak dedyków.


Śmieszny jesteś. A Padlinożerca, GL, G18, Kolos, RPG-7, Bliskie Zagrożenie, HB Sensor, Claymore, TI i inne to co? Pominąłeś?

MW2 jest dobrą grą, ale można wiele nerwów na niej stracić, gdy trafi ci się jakiś ACR+padlina+clay+tuba lub maraton+stpg power+std aim+g18 akimbo...

No i beznadziejne serie ofiar typu atomówka, dla niewyżytych camperów...

Odp: Co wybrać ?? wielki dylemat 04/30/2011 14:30 #11

  • Sgt. Roach
  • Offline
  • Porucznik
  • MW3 and BF3 - coming soon...
  • Posty: 397
  • Pukty: 66
@UP, to ty jesteś śmieszny. W czym ci przeszkadza czujnik pulsu albo padlina? Padlina to jeden z najlepszych perków. Nie musisz się martwić, że ci braknie ammo. Owszem, padlina + tuba to dość noobskie połączenie, ale i tak już rzadko używane. Teraz na topie jest jednoosobowa armia. A atomówka to właśnie KS dla doświadczonych graczy.
Ostatnio zmieniany: 04/30/2011 14:37 przez Sgt. Roach.

Odp: Co wybrać ?? wielki dylemat 04/30/2011 15:40 #12

  • tux101
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 83
  • Pukty: 111
Ja popieram Matisqa. MW2 jest w porządku, ale nie ma mowy o ideale. MW1 ma lepszą (mniej chaotyczną) kampanię, możliwość modowania. Fakt, w MW2 jest więcej zabawek, ale niektóre rzeczy są b. nieprzemyślane, choćby ta padlina z tubą (raj dla dzieci neo). Atomówka jest żałosna. To tylko przerwanie gry i nic więcej. Najwięcej bawi się nią cziterów.

A tak na marginesie, to w MW1 gra kilka razy więcej osób niż w MW2, więc nie wiem, skąd ty wziąłeś te "Naprawdę dużo osób gra, w przeciwieństwie do MW1".

Odp: Co wybrać ?? wielki dylemat 04/30/2011 15:53 #13

  • mariiox
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Buty Z Batystuty
  • Posty: 302
  • Pukty: 51
Jak w BO nóż balistyczny, kusza czy RC-XD
Tak w MW2 czujnik pulsu i tego typu sprawy są naprawde fajnymi rzeczami... Niestety tylko na trailerach

Nie pamiętam jak w MW2 ale w BO padlina nie jest zła, sam jej używam

Odp: Co wybrać ?? wielki dylemat 04/30/2011 16:08 #14

  • Py$!eK
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 305
  • Pukty: 35
tux101 napisał:
to w MW1 gra kilka razy więcej osób niż w MW2

1. +1
2. W cod'zie 4, jest coś takiego jak scen'a e-sportowa, ludzie się za niego wzięli, praktycznie od razu po premierze. W MW2 jak i w BO, nie ma czegoś takiego jak turnieje (może są przez jakieś gówniane osiedlowe organizacje), nawet na "ESL", w normalnym trybie (SiD 5na5) jest są tylko 52 drużyny na Europę... Tak więc zapomnijcie o tych nowych gównach i grajcie w cod'a 4.
Napisałem coś, co popierasz? Podziękuj, i nie powtarzaj mojej wypowiedzi.










Ostatnio zmieniany: 04/30/2011 16:08 przez Py$!eK.

Odp: Co wybrać ?? wielki dylemat 04/30/2011 16:22 #15

  • DragONzZz
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 12
  • Pukty: 41
@up
Racja, ale wątpie, żeby on grał CB albo ESL'a ;d
MW2 podobało mi się z początku, było mało nubków, teraz co 2 osoba ma tube! MW2 jest idealną grą dla dzieci bez skilla ;l Brak dedyków, nie raz czekasz 10 minut aby zagrać. Zamiast MW2 na twoim miejscu kupiłbym COD5, tylko, że trzeba się bawić patchami chyba, że zaryzykujesz BO ale tutaj bym uważał. Jak dla mnie MW2 ma więcej minusów niż plusów.








  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, Irek, Modzian, Err0r
Wygenerowano w 0.50 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 100
Grrrr 65
bioshock 56
J!g5aw 50
Deagle 48

Urodziny

Jutro urodziny będzie obchodzić PROkurator . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić Szamar . Nie zapomnij o zyczeniach!

martut będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

M@rt3n$ będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

TrenejQ będzie obchodzić urodziny za 6 dni!