Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim napiszesz zapoznaj się z regulaminem i skorzystaj z wyszukiwarki
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Czy warto kupić DLC na PC do MW 2 ??

Czy warto kupić DLC na PC do MW 2 ?? 3 mies., 4 tyg. temu #1

  • ArghesS
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 5
Witam serdecznie, jest to mój pierwszy temat na tym forum więc proszę o minimalną wyrozumiałość.
Chciałem się was zapytać czy sporo osób gra w MW 2 na mapach z mappacków ??
Bo chciałbym kupić conajmniej jeden z nich, ale nie wiem czy jest wystarczająca ilość graczy zaopatrzonych w nie.
Drugim pytaniem jest to, który mappack jest lepszy czy stimulus package czy resurgence package oraz, w który z nich więcej osób się zagrywa ??
Bardzo prosiłbym o jakiekolwiek podpowiedzi co robić.
Jakby co chodzi mi o wersje na PC.
Ostatnio zmieniany: 3 mies., 4 tyg. temu przez ArghesS.

Re: Proszę o pomoc. 3 mies., 4 tyg. temu #2

  • Err0r
  • Offline
  • Moderator
  • BOURREAU
  • Posty: 1234
  • Punkty: 140
Reg:
2.13 Nazwa tematu musi odzwierciedlać jego treść. Nazwa „Pomocy”, „Help”, „O co chodzi” itp. niewiele mówi. Staraj się by nazwa tematu była jego streszczeniem.

Jeśli chcesz żebyśmy byli wyrozumiali zapoznaj się z regulaminem. Masz 24 godziny na zmianę nazwy tematu, jeśli tego nie zrobisz temat zaliczy kosz.



DLC do mw2 są bardzo dobre ale cóż, gra jest stara i znalezienie graczy z dodatkiem jest ciężkie.
Nie opłaca się już inwestować w dlc. Rok temu można było spokojnie grać. Teraz szuka Ci 10 minut graczy na TDM, znalezienie graczy na innych trybach graniczy z cudem.
Który mappack lepszy? Oba są bardzo dobre i dzięki nim spędziłem jeszcze więcej czasu przy mw2.
Pomogłem ? Kliknij Dziękuje ;]

Po raz pierwszy na forum ? Nie zapomnij przeczytać regulamin ;]

ScreenShooter - Twoja biblioteka zrzutów z własnym hostingiem
Chcesz mieć swój własny kanał na naszym Team Speak'u? Napisz do mnie, zobaczymy co da się zrobić ;]



You can't hide from me
I'm going to find you...
Ostatnio zmieniany: 3 mies., 4 tyg. temu przez Err0r.
Za tę wiadomość podziękował(a): ArghesS

Re: Proszę o pomoc. 3 mies., 4 tyg. temu #3

  • ArghesS
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 5
Dzięki wielkie za odpowiedz !
Chciałem się ciebie dodatkowo dopytać, który według Ciebie mappack był bardziej popularny na serverach tzn grywalny przez graczy kiedy jeszcze dało się grać ??
Aaa i może to mi jakoś jeszcze dopomoże, ile sztuk sprzedało się stimulus package, a ile resurgence package ??
Pozdrawiam

Re: Czy warto kupić DLC na PC do MW 2 ?? 3 mies., 4 tyg. temu #4

  • Err0r
  • Offline
  • Moderator
  • BOURREAU
  • Posty: 1234
  • Punkty: 140
Największych zainteresowaniem cieszyły się mapki z Resurgence Pack ale te ze Stimulusa były równie dobre.
Nie znam dokładnych wyników ale Stimulus na wszystkich platformach został zakupiony przez około 7 mln. graczy, Resurgence Pack podobnie.
Pomogłem ? Kliknij Dziękuje ;]

Po raz pierwszy na forum ? Nie zapomnij przeczytać regulamin ;]

ScreenShooter - Twoja biblioteka zrzutów z własnym hostingiem
Chcesz mieć swój własny kanał na naszym Team Speak'u? Napisz do mnie, zobaczymy co da się zrobić ;]



You can't hide from me
I'm going to find you...
Ostatnio zmieniany: 3 mies., 4 tyg. temu przez Err0r.

Re: Czy warto kupić DLC na PC do MW 2 ?? 3 mies., 4 tyg. temu #5

  • ArghesS
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 5
Jeszcze wracając do poprzedniej twojej wiadomości.
Tu akurat się nie zgodzę, że można znaleść tylko gry z TDM, owszem graczy ubyło trochę przez ten rok, zdecydowanie zauważyłem to. Napisałeś, że wyszukuje 10 minut server tu masz świętą racje, ale to nie jest wina tego, że nikt nie gra, graczy na serverach jest zazwyczaj nie mniej niż 3000 czasami nawet pobija granice 10000 w tym na każdym trybie znajdzie się chętny.
Z tą wyszukiwarką jest tak od dobrych 6 miesięcy u mnie, wygląda to tak jakby się "ładowała", bo u mnie nic nie wyszukuje przez dobre 5 minut, a potem nawet na CTF znajdzie coś, okropnie dziwne to jest i dosyć drażniące, bo jak włączam zawsze MW 2 to wchodze jesszcze na neta, bo doskonale wiadomo jak to wygląda...
Jeju rozpisałem się trochę.
Ostatnim moim pytaniem jakie mi przyszło do głowy jest to.
Załóżmy, że zakupiłem jeden z mappacków np.: stimulusa, już jest zainstalowany i wszystko gra.
I tu tkwi sęk, jak to bedzie teraz wyszukiwało ??
Czy bedzie możliwość wyszukiwania konkretnych map, czy może bedzie dodatkowa wyszukiwarka dla tych 10 map z DLC ??
Bardzo mnie to ciekawi... a może bedzie to wszystko złączone razem, ale wyszukiwało ludzi z tymi DLC lub to będzie losowe ??
Jakoś nie wyobrażam sobie jak to będzie działać.
Pozdrawiam i przepraszam, że się mocno rozpisałem.

Re: Czy warto kupić DLC na PC do MW 2 ?? 3 mies., 4 tyg. temu #6

  • Err0r
  • Offline
  • Moderator
  • BOURREAU
  • Posty: 1234
  • Punkty: 140
Ludzie dłuższe wiadomości piszą ;]
Problem leży właśnie w IWNecie który został usprawniony dopiero w mw3. Kilka dni temu wyjaśniałem komuś dlaczego tak wolno szuka serwery.
TUTAJ trochę o tym napisałem.
Co do wyszukiwania to ono też nie jest najlepiej zrobione.
Nie ma żadnej listy gier z mapami z dlc. Masz normalną listę trybów, taką samą jak przed zakupem DLC. Wybierasz tryb i najczęściej co druga mapa jest z DLC.
Pomogłem ? Kliknij Dziękuje ;]

Po raz pierwszy na forum ? Nie zapomnij przeczytać regulamin ;]

ScreenShooter - Twoja biblioteka zrzutów z własnym hostingiem
Chcesz mieć swój własny kanał na naszym Team Speak'u? Napisz do mnie, zobaczymy co da się zrobić ;]



You can't hide from me
I'm going to find you...

Re: Czy warto kupić DLC na PC do MW 2 ?? 3 mies., 3 tyg. temu #7

  • ArghesS
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 5
Dzięki wielkie pomogło w wyborze.
Postanowiłem zakupić na razie Stimulusa, a za ileś tam jeżeli Stimulus zda sprawdzian to i Resurgence zawita u mnie.
Dlatego też inwestuje w MW 2, bo MW 1 nie jest na mój styl, black ops to dla mnie lags ops mimo, że jest bardzo dobry, a MW 3 to dla mnie zawód, bo przedgrałem w dwa darmowe weekendy z 25 h (wiem dosyć sporo dwie nocki były ) i po prostu dla mnie jest to w dużym stopniu porażka, na PC oczywiście nie wiem jak na innych konsolach.
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za pomoc.

Re: Czy warto kupić DLC na PC do MW 2 ?? 3 dni, 16 godzin temu #8

  • Zilla
  • Offline
  • Kapral
  • "Everybody lies"
  • Posty: 147
  • Punkty: 1
Wybaczcie że odkopię temat, mam nadzieję że nie dosięgnie mnie gniew Jigsawa w bawienie się w archeologa ale nie widzę sensu zakładać kolejnego takiego samego tematu. Moje pytanie kieruje do kolegi powyżej, lub do kogokolwiek innego kto grywa teraz w MW2 z DLC. Sam się noszę z zakupem Stimulusa lub Resurgence'a jednak chciałbym wiedzieć czy znajduje jeszcze serwery z tym. Nie chcę wywalić kasy w błoto jak było to z Black Opsem, gdzie kupiłem wszystkie DLC i koniec końców mogę pograć tylko w zombie lub na szkoleniu bojowym w mapki z DLC, bo serwerów jak na lekarstwo z DLC. Z góry dziękuje za odpowiedzi. W MW3 nie będę inwestował bo ilekroć gram w ten tytuł to dostaję białej gorączki od tego jak tą grą rządzą pistolety SMG i od noobki z FMG, dlatego pytam o dwójkę.
"To ból czyni ludzi dziwnymi, ale tylko dziwni ludzie są wartościowi"

Odp: Re: Czy warto kupić DLC na PC do MW 2 ?? 3 dni, 16 godzin temu #9

  • mariiox
  • Offline
  • Kapitan
  • I cast a deadly shadow
  • Posty: 691
  • Punkty: 69
Raczej się nie opłaca, mało graczy na normalnych serwerach, a co dopiero na DLC

Re: Czy warto kupić DLC na PC do MW 2 ?? 3 dni, 16 godzin temu #10

  • Zilla
  • Offline
  • Kapral
  • "Everybody lies"
  • Posty: 147
  • Punkty: 1
Z tym że mało ludzi gra to bym się kłócił, bo mi zawsze gry znajduje. Ale ok, skoro mówisz że nie warto w DLC inwestować. Szkoda bo chciałem Vacant zagrać w mw2
"To ból czyni ludzi dziwnymi, ale tylko dziwni ludzie są wartościowi"

  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.66 sekundy

Na forum

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi 0_Pitu_Pitu_! Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi Marcin Mariusz Doliński Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić Ninja Pr0 . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić Xenny . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić xPrzemo17PLx . Nie zapomnij o zyczeniach!

kowalson111 będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

LP.K.kubalo15pl będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

Miechu115 będzie obchodzić urodziny za 4 dni!