Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim napiszesz zapoznaj się z regulaminem i skorzystaj z wyszukiwarki
  • Strona:
  • 1

TEMAT: DLC Problem

DLC Problem 06/06/2010 16:07 #1

  • Tristan
  • Offline
  • Kapral
  • Porządnie !
  • Posty: 122
  • Punkty: 5
Witam, 3 dni temu kupiłem na Allegro DLC Stimulus. No i wszystko pięknie, wczoraj przyszedł mi na mailu komunikat że dostałem prezent i mam wejść w jakiś link żeby to uaktywnić czy coś takiego. No i wchodzę, ale pojawia się komunikat: "Firefox nie jest w stanie otworzyć tego adresu, ponieważ protokół "steam" nie jest przypisany do żadnego programu" (mogę też napisać komunikaty z IE i Opery ). Jak klikam OK to pojawia się takie szare tło, obrazek paczuszki i napis"Activating your gift in Steam, click here if nothing happens. "i jak klikam "here" to znowu to samo. Nie wiem co mam zrobić, nie znam się za bardzo na tym wszystkim, steama mam oczywiście zainstalowanego, MW 2 też, oryginał. Proszę o pomoc bo chciałbym na tych mapach pograć a poza tym to już za to zapłaciłem .
Pozdrawiam

DLC Problem 06/06/2010 17:16 #2

  • qwercik
  • Offline
  • Moderator
  • Advocatus diaboli
  • Posty: 1282
  • Punkty: 16
Skopiuj adres i wklej do przeglądarki w STEAMie.
MASZ FAJNE AKCJE Z CoD BLACK OPS? ODEZWIJ SIĘ NA PW PODAJĄC SWÓJ LOGIN STEAM!

MOJE FILMY Z BLACK OPSA! ŻYCZĘ MIŁEGO SEANSU!

DLC Problem 06/06/2010 18:50 #3

  • Tristan
  • Offline
  • Kapral
  • Porządnie !
  • Posty: 122
  • Punkty: 5
Próbowałem już wcześniej, podczas gry (nie wiem czy można inaczej ). Naciskałem ten "here", ale nie było efektu żadnego, zero reakcji,żadnej wiadomości, żadnego błędu, po prostu nic.

EDIT: Napisałem do gościa, od którego kupiłem to DLC, to on mi dał takiego linka: support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2087-MZES-9065 , ale coś mi nie wychodzi, no kurcze ja już nie wiem co zrobić

EDIT 2: DLC już działa, pozdrawiam

DLC Problem 09/15/2010 20:08 #4

  • BlackWater
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • We Are ODST
  • Posty: 22
  • Punkty: 6
Witam także mam problem z DLC Stimulus... Dostałem prezent w postaci tego dodatku, odpakowałem itp. Teraz problem co mam zrobić aby zagrać? Wszystko pobrałem te 334mb czy ileś i nie wiem jak mam dobrać się do tych map. Przy okazji gdy wchodzę w menu multi to w opcji pierwszej czyli pobierz dodatek mam pokazuje mi, że mogę tego stimulusa kupić:/. Dodam także, że mogę stawiać prywatny serwer i są te mapy. Czyżby mapy były wymieszane z podstawowymi?

Xbox360 Elite 120GB Samsung 40B550

Core 2 Duo E6750 2,66Ghz / Kingston 2x2GB DDR2 800 MHz / RADEON 5770 / Win7 32bit

DLC Problem 09/15/2010 20:30 #5

  • djgromo
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 79
Nie mam dodatków, ale z tego co wiem to za każdym razem masz 50% szans na wylosowanie mapy z dodatku grając w multi w jakiś tryb. Kiedyś były też specjalne opcje w multi, że jak się kliknęło w nie to randomowo wybierało Ci tryb na mapach z dlc. Nie wiem czy tak to jeszcze działa teraz ale mapy są na pewno wymieszane.

DLC Problem 09/15/2010 21:32 #6

  • BlackWater
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • We Are ODST
  • Posty: 22
  • Punkty: 6
No właśnie kiedyś była taka opcja gdy nie posiadałem DLC teraz takiej nie ma. Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

Xbox360 Elite 120GB Samsung 40B550

Core 2 Duo E6750 2,66Ghz / Kingston 2x2GB DDR2 800 MHz / RADEON 5770 / Win7 32bit

DLC Problem 09/16/2010 22:21 #7

  • John
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 126
  • Punkty: 1
Prywatny mecz i ustaw mape z DLC jesli sie da
Nick steam: JohnOka
Xfire: johnoka9
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.31 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »