Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Oplaca się kupić grę Call of Duty 4 w 2012 roku ?

Oplaca się kupić grę Call of Duty 4 w 2012 roku ? 4 mies., 1 tydzień temu #1

Czy opłaca się kupić grę "Call of Duty 4 Modern Warfare" Już od dłuższego czasu chciałem sobie kupić,ale obawiam się jak kupię grę,będzie mało serwerów,będą nieogarnięte tego właśnie się obawiam.Gdy gadałem z kolegą na Steamie o Call of Duty 4 odpowiedział mi,serwery są nieogarnięte wywalają cie bo ponoć "masz czity" albo jesteś Polakiem.Więc właśnie tego się obawiam(2012) chcę wiedzieć czy serwery się jeszcze trzymają czy dużo ich jest ? dużo broni ? Chce kupić tą grę dlatego że mam taki,taki komputer jak inni mowia"dinozaura " Karta Graficzna"GeForce 9800 GT,RAM"3.1 GB" AMD Athlon(tm) 64 processor 3200+""1 rdzeń"Jakby ktoś pytał jaki to jest :Dinozaur" Proszę o szybką odpowiedz z Góry Dzięki !
Ostatnio zmieniany: 4 mies., 1 tydzień temu przez Warcraft. Powód: Nazwa Tematu

Re: Cześć ! 4 mies., 1 tydzień temu #2

  • Err0r
  • Offline
  • Moderator
  • BOURREAU
  • Posty: 1172
  • Punkty: 135
Reg:
2.13 Nazwa tematu musi odzwierciedlać jego treść. Nazwa „Pomocy”, „Help”, „O co chodzi” itp. niewiele mówi. Staraj się by nazwa tematu była jego streszczeniem.

Na zmianę nazwy tematu masz 24 godziny. Po tym czasie temat zaliczy kosz!
Pomogłem ? Kliknij Dziękuje ;]

Po raz pierwszy na forum ? Nie zapomnij przeczytać regulamin ;]

ScreenShooter - Twoja biblioteka zrzutów z własnym hostingiem
Chcesz mieć swój własny kanał na naszym Team Speak'u? Napisz do mnie, zobaczymy co da się zrobić ;]



You can't hide from me
I'm going to find you...

Re: Oplaca się kupić grę Call of Duty 4 w 2012 roku ? 4 mies., 1 tydzień temu #3

  • Pysiek
  • Offline
  • Kapitan
  • S1L3N7 H4CK3R
  • Posty: 656
Opłaca się kupić.
Nie ma nowszego cod'a w którym jest coś takiego jak clan (w prawdziwym tego słowa znaczeniu).
Serwerów jest wystarczająco dużo aby powiedzieć, że się nie zawiedziesz, a wręcz zdziwisz.


:pinch: Uwaga: Spoiler!

Re: Oplaca się kupić grę Call of Duty 4 w 2012 roku ? 4 mies. temu #4

  • Vladimir
  • Offline
  • Major
  • Putin
  • Posty: 599
  • Punkty: 30
CoD 4 zawsze opłaca się kupić, niezależnie od tego który rok mamy ;].

Re: Oplaca się kupić grę Call of Duty 4 w 2012 roku ? 4 mies. temu #5

Grałem kilka dni temu w COD 4 i było całkiem sporo nowych graczy co świadczy o tym że nawet pierwsza część z serii modern warfare ma nadal dużo fanów
Pozdrawiam

Re: Oplaca się kupić grę Call of Duty 4 w 2012 roku ? 4 mies. temu #6

  • Kamo
  • Offline
  • Porucznik
  • Hooaghh
  • Posty: 377
Ja po prostu napiszę że się opłaca , bez zbędnego godzinnego pisana . Dodam tylko że gra ma jedyny w sobie klimat współczesnej wojny . Zero zbędnych gadżetów przyszłości jak w MW2 i MW3 . No i jeszcze misje w Prypeciu . Kupuj ! W multi dalej gra kilka tysięcy graczy , nawet nowych .

Ta chwila kiedy go widzisz , kiedy patrzysz prosto na niego , kiedy on odwraca wzrok w twoim kierunku i jedyne co widzi to płomień wychodzącą z lufy i niebo ! Jedna krew , jeden cel , jeden strzał ! Oto treść życia żołnierza !

Odp: Re: Oplaca się kupić grę Call of Duty 4 w 2012 roku ? 4 mies. temu #7

KUPUJ! ja pykam codziennie w MW, prawdziwie klimatyczna rozgrywka i w multi i w sp. Singleplayera przeszedłem jakoś 20 razy jak nie więcej, a multi to mistrzostwo. Ta gra praktycznie nie ma wad, jest idealna

STEAM nick: Foster PL

Re: Odp: Oplaca się kupić grę Call of Duty 4 w 2012 roku ? 4 mies. temu #8

Dzięki ! napewno kupię ! Jak byście mogli mi podać Steam,nick,Jeżeli byście mieli ochotę możemy razem zagrać ! Mój Nick na steam"ie Warcraft z czarno-białym avtarem pozdrawiam !
Ostatnio zmieniany: 4 mies. temu przez Warcraft.

Re: Oplaca się kupić grę Call of Duty 4 w 2012 roku ? 2 tyg. temu #9

  • Carlito
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 159
  • Punkty: 9
Ja kupiłem w 2007,potem coraz nowsze części,stwierdzałem,że coraz lepsze i nie wracałem do starych.Aż tu wczoraj zainstalowałem po latach,by stwierdzić,że na innych mi się tak dobrze w multi nie grało nigdy.Po prostu najlepsza a i jeśli chodzi o broń to zdecydowanie najlepszy AK-47 z całej serii.Nie wiem na czym polega urok cod 4,ale widać,nie potrzebuje błyskotek by być grywalną maksymalnie.Brać i grać! Fizyka i bronie znakomite
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.50 sekundy

Na forum

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Wczoraj urodziny miał soldierrro Możesz jeszcze złożyć życzenia!

Dziś urodziny obchodzi RaF20B Złóż mu życzenia!

Czakuzz będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

Sandi będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

mausey będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

potejto będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

Pokrakk będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

Tango będzie obchodzić urodziny za 6 dni!