Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: promod pare pytan

promod pare pytan 22/09/2010 20:02 #1

  • mlody_90
  • Online
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 26
witam raz na dwa tygodnie jezdzimy z kumplami grac w mw1 tzn wyglada to tak ze spotykamy sie w ok 10 u jakiegos kumpla z laptopami i laczymy sie przez router :] zawsze ja robie server itp. ostatnio fajnie sie nam gralo w promoda tzn fajnie sie gra snajperkami, chodzi o szybsze celowanie i nieruchomy celownik i tak ogulnie:] tylko ze w teamie moze byc tylko jeden sniper i pytanie jest takie czy da sie jakas komenda ustawic aby kazdy mogl miec sniperke? znalazlem jedna komende ale nie mam jak sprawdzic narazie /rcon set class_sniper_limit czy bd dzialac?:] nastepne pytanie czy da sie tez dodac celowniki acog? albo bareta? moze sa jakies komendy ktorymi moglbym ustawiac takie rzeczy:]
Kiedys gralem na serverze only snipe gdzie bylo zwolnione tempo i mozna bylo skakac wysoko i poza mapa:] kiedys udalo mi sie ustawic tempo i skoki ale upadek zabijal i nie dalo sie skakac poza mape :/ jesli ktos moglby mi podac komendy te o ktore pytalem i inne ktore mogly by urozmaicic nam gre to bym byl bardzo wdzieczny :] z gory dzieki pozdrawiam:]

promod pare pytan 22/09/2010 20:12 #2

Jeśli chodzi o tego jednego snajpera w teamie to możesz wejść na jakiś serwer sniper only i ściągnąć stamtąd promoda i na nim grać.
EDIT: Wejdź w katalog gry> mods>promod>custom_ruleset i poszukaj linijki "// Sniper Class Options" pod tym masz ustawienia, możesz też włączyć inne bronie.

promod pare pytan 22/09/2010 23:56 #3

  • mlody_90
  • Online
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 26
a czym mam otworzyc ten plik custom_ruleset??:]
ok juz otwarlem trzeba wypakowac a pozniej notatnik:]

promod pare pytan 23/09/2010 00:40 #4

  • mlody_90
  • Online
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 26
wiec tak probowalem pozmieniac w tym pliku i nic to nie zmienia w grze:/ podpowiedz mi czy chociaz dobrze to robie:]
zmienilem to
// class limits
setDvar( "class_assault_limit", "64" );
setDvar( "class_specops_limit", "2" );
setDvar( "class_demolitions_limit", "1" );
setDvar( "class_sniper_limit", "10" ); <<<<tu dalem 10:]

setDvar( "class_assault_allowdrop", "1" );
setDvar( "class_specops_allowdrop", "1" );
setDvar( "class_demolitions_allowdrop", "0" );
setDvar( "class_sniper_allowdrop", "1" );
_____________________________________________
// sniper rifles
setDvar( "weap_allow_dragunov", "0" );
setDvar( "weap_allow_m40a3", "1" );
setDvar( "weap_allow_barrett", "1" ); <<<<<<<<dalem 1 ale barrett nie doszedl
setDvar( "weap_allow_remington700", "1" );
setDvar( "weap_allow_m21", "0" );
_______________________________________
//sniper attachments
setDvar( "attach_allow_sniper_acog", "1" ); <<<<<<<<<<<to cale dopisalem biorac przyklad z

//sniper attachments
setDvar( "attach_allow_sniper_none", "1" );
setDvar( "attach_allow_sniper_acog", "1" );
__________________________________
i nic to w modzie nie zmienilo :/ plik custom_ruleset skopiowalem, edytowalem, zapisalem i wrzucilem z powrotem:]
moze trzeba to jakos inaczej zapisac aby dzialalo? : ]

promod pare pytan 23/09/2010 13:51 #5

Zmień to po prostu w pliku custom_ruleste i nic nie kopiuj tylko zapisz.
// player fall damage
setDvar( "bg_fallDamageMinHeight", "140" ); // [1->] (min height to inflict min fall damage)
setDvar( "bg_fallDamageMaxHeight", "350" ); // [1->] (max height to inflict max fall damage)
^ustaw 1000000 i nie zabijesz się od upadku.

promod pare pytan 23/09/2010 22:36 #6

  • mlody_90
  • Online
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 26
ok tylko chodzi o to ze jak tego nie kopiuje na np pulpit to nie moge zapisac:/ tzn otwieram custom_ruleset.iwd winrarem pozniej custom_ruleset.gsc notatnikiem i zmieniam cos w srodku to przy probie zapisu wyskakuje komunikat winrara "nie moge utworzyc __rzi_01.463" nie wiem moze cos zle robie?? albo mi wytlumacz jak mozesz:]
__
a jak przeniose na pulpit i pozmieniam to moge normalnie zapisac a pozniej wrzucam to z powrotem do moda ale i tak nie ma efektow w grze:/
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.23 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »