Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Serial Star wars na podstawie force unleashed?

Serial Star wars na podstawie force unleashed? 12/03/2011 22:34 #1

  • bioshock
  • Offline
  • Generał brygady
  • History is building by a victours!
  • Posty: 1044
  • Punkty: 87
Niedawo było o tym w internecie a nawet gazecie, że ma powstać taki serial a raczej jest w trakcie produkcji, zapowiedziała to stronka sci fi tv, nawet wcześniej george lucas mówił że chce zrobić serial gwiezdne wojny który będzie miał minimum 100 odcinków.Ale do rzeczy podobnież ów serial ma dziać się między zemstą sithów(cz III) i nową nadzieją (cz IV).Co tym sądziecie? jak wiadomo gra stat wars the force unleashed dzieję się między zemstą sithów i nową nadzieją tak samo jak ten powstający serial ma się dzieć, to daje wiele do myślenia.Mam nadzieję że to prawda bo force unleashed zasługuje na ekranizację, ale wolał bym żeby ten serial był na podstawie bajki (jeśli można to tak nazwać) co leci teraz na cn czyli star wars clone wars albo na podstawie kotora czyli akcja działa by się przed całą sagą.


Odp: Serial Star wars na podstawie force unleashed? 12/03/2011 23:29 #2

  • Larala
  • Offline
  • Porucznik
  • Posty: 466
  • Punkty: 61
bioshock napisał:
Niedawo było o tym w internecie a nawet gazecie, że ma powstać taki serial a raczej jest w trakcie produkcji, zapowiedziała to stronka sci fi tv, nawet wcześniej george lucas mówił że chce zrobić serial gwiezdne wojny który będzie miał minimum 100 odcinków.Ale do rzeczy podobnież ów serial ma dziać się między zemstą sithów(cz III) i nową nadzieją (cz IV).Co tym sądziecie? jak wiadomo gra stat wars the force unleashed dzieję się między zemstą sithów i nową nadzieją tak samo jak ten powstający serial ma się dzieć, to daje wiele do myślenia.Mam nadzieję że to prawda bo force unleashed zasługuje na ekranizację, ale wolał bym żeby ten serial był na podstawie bajki (jeśli można to tak nazwać) co leci teraz na cn czyli star wars clone wars albo na podstawie kotora czyli akcja działa by się przed całą sagą.

To miało być jak Clone Wars, tyle że miała być księżniczka Leia i R2-D2 przed atakiem na(yyy.. not to Korelańską korwetę, którą leciała), ale nie wiem czy chodzi Tobie o to.
"Największym fanem artysty, jest jego najskromniejszy fan".
FAMAS w Black Ops jest dla neo i noobów.
R.I.P X360





Odp: Serial Star wars na podstawie force unleashed? 13/03/2011 00:24 #3

  • Kamper
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 136
  • Punkty: 35
No widać stary George chce się jeszcze wzbogacić na te stare lata. Może to i dobry pomysł na biznes, ale co za dużo to nie zdrowo. Na szczęście już z tego wyrosłem.


cheaters, campers, tubers...all must die!
Ostatnio zmieniany: 13/03/2011 00:24 przez Kamper.

Odp: Serial Star wars na podstawie force unleashed? 06/04/2011 23:08 #4

  • bioshock
  • Offline
  • Generał brygady
  • History is building by a victours!
  • Posty: 1044
  • Punkty: 87
Serwis IESB, ogłosił że Lucas w tajemnicy na swojim rancho pisze scenariusz do koleinej części star wars, czyli części VII.
Ale to nie wszystko, według ich on chce nakręcić nową 3 sagę, czyli część VII,VIII i IX. W przyszłym roku w kinie ma być Mroczne widmo w 3D, a potem kolejne częśći. Kiedy już wszystkie części zostaną wyemitowane w kinach 3D to 24 miesiace po tym do kin ma trafić część VII więc tak jakoś 2015-2016 rok. Mam nadzieję że te informację się potrwierdzą tak samo i info. o MW 3.


Odp: Serial Star wars na podstawie force unleashed? 07/04/2011 07:49 #5

  • Kamper
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 136
  • Punkty: 35
Jeżeli wujek George zrobi filmy w 3D szczególnie w II i III części to nawet się skuszę. Jeżeli to też prawda, że będą kolejne filmy to era rycerzy jedi rozpocznie się na nowo.

Obawiam się tylko, że będzie lipna fabuła bo jak wiemy dobrze w VI częsci...ahh zapomniałem jak oni się nazywali...Ludzie Vadera poszło na dno jak kamyk, a w galaktyce zapanował spokój.


cheaters, campers, tubers...all must die!

Odp: Serial Star wars na podstawie force unleashed? Wczoraj 21:54 #6

  • Wisnia11
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • "Forgive your enemies, but never forget their name
  • Posty: 35
  • Punkty: 2
Z tego co mi wiadomo, George Lucas nigdy nie miał w planach nakręcenia 3 sagi

Odp: Serial Star wars na podstawie force unleashed? Wczoraj 23:24 #7

  • tux101
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 37
  • Punkty: 111
według ich on chce nakręcić nową 3 sagę, czyli część VII,VIII i IX

Też o tym czytałem, ale to raczej plotki. Widziałem coś na jakimś polskim portalu, 1 kwietnia... Chociaż gdyby mieli nakręcać III Trylogię, to byłbym za (dobrze byłoby zobaczyć czasy Nowej Republiki w nowych efektach, bo chyba każdemu wydaje się, że technologia w Starej Trylogii jest mniej rozwinięta, to wszystko wina efektów specjalnych). Naprawdę jest tam o czym nakręcać film.

ahh zapomniałem jak oni się nazywali...Ludzie Vadera

Imperium? Jeśli o to chodzi, to ono właściwie nie upadli tak do końca. Pozostali jeszcze pomniejsi generałowie, który próbowali odbudować Imperium. Potem też odrodził się Imperator Palpatine, który pozostał żywy Mocą (no jakimś cudem jego duch przetrwał). Ponadto była walka z Mrocznym gniazdem, albo atak Yuuzhan Vongów na galaktykę rycerzy Jedi. Także George Lucas ma bardzo duże pole do popisu (jeśli się za to weźmie).
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.25 sekundy

ActionGames.pl

  • [WIDEO] Poznaj "zabawki" z RAGE
  • Kolejne DLC do Red Dead Redemption
  • DICE: Wersja konsolowa Battlefield'a 3 nie będzie tak ładna, jak PC'towa
  • Patch z Direct 11 dla Crysis 2 już wkrótce
  • Troszkę informacji o Uncharted 3

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Grrrr 38
Deagle 37
Martum 32
qwercik 23
DeTon 19