Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: RH Independent Music

RH Independent Music 08/01/2011 18:33 #1

  • LOOkz-
  • Offline
  • Specjalista
  • Just Play...
  • Posty: 65
  • Punkty: 3
Serdecznie zapraszam do posłuchania muzyki która jest tworzona przez Rafała "RH" H.
Link: www.reverbnation.com/rhsite , www.myspace.com/rhindependent
Pozdrawiam
Pomogłem ? Spodobał ci się Filmik ? Podziękuj

www.youtube.com/user/szaku1pl
Ostatnio zmieniany: 12/01/2011 20:05 przez LOOkz-.
Za tę wiadomość podziękował(a): FuckFear SHOCKWAVE

Odp: RH Independent Music 17/01/2011 17:41 #2

  • Err0r
  • Online
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 36
  • Punkty: 1
Widzę że koleś ma talent do robienia takiej muzy. Utwory bardzo fajne, przyjemne na odpoczynek po ciężkim dniu. Najbardziej spodobał mi się utwór "Chained reactions".

Odp: RH Independent Music 17/01/2011 18:04 #3

  • gitex
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 260
Trudno to nazwać muzyką, brzmi jak by była robiona darmowym programem.

Odp: RH Independent Music 17/01/2011 22:23 #4

  • LOOkz-
  • Offline
  • Specjalista
  • Just Play...
  • Posty: 65
  • Punkty: 3
gitex napisał:
Trudno to nazwać muzyką, brzmi jak by była robiona darmowym programem.


Nawet jeśli, to i tak jak na możliwosci "darmowego" programu, te klipy robi niesamowicie i powinno się takie przyszłe talenty doceniać.
Nic dodać nic ująć....
Pomogłem ? Spodobał ci się Filmik ? Podziękuj

www.youtube.com/user/szaku1pl

Odp: RH Independent Music 17/01/2011 22:25 #5

Muzyka bardzo przyjemna dla ucha. Chciałbym mieć takie poczucie rytmu jak RH. Stronka zrobiona zawodowa a muzyka poprostu jakby to robił od lat i jeszcze za to kasę dostawał . mi najbardziej się spodobał utwór Godlike. Oby powstało więcej utworów.
Pozdrawiam

Odp: RH Independent Music 17/01/2011 22:39 #6

  • Tango
  • Offline
  • Kapitan
  • Ghostolog
  • Posty: 706
  • Punkty: 80
gitex napisał:
Trudno to nazwać muzyką, brzmi jak by była robiona darmowym programem.

Bzdura. Gdybym nie wiedział, że robi to "przeciętny" (chodzi mi o to, że nie profesjonalista ) człowiek, to pomyślałbym że to normalny zespół. Widać, że ma talent. Szacuneczek ...
Wg. mnie wszystkie utwory są fajne, ale szczególnie podoba mi się Godlike (normalnie jak tego słucham to mam przed oczami twój świetny fragmovie ) i Chained reactions.
Pozdrów gościa .

PS.
Czy na te stronki będą wrzucane jego nowe (o ile będzie dalej robił?) utwory? Bo temat na forum można przeoczyć, a chciałbym być na bieżąco...

Odp: RH Independent Music 17/01/2011 22:55 #7

  • rhguru
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 7
  • Punkty: 2
Jako RH mogę powiedzieć tylko tyle.... Na pewno muza nie jest robiona darmowym programem bo takie dźwięki, co je trudno nazwać muzyką to tylko na Esce usłyszysz, Vivie czy innym Disco Relaxie. OK - nie jestem mega artystą, muzykiem czy wirtuozem ale robię swoją muzykę, tak jak mi podchodzi do gustu. W pełni rozumiem, że nie każdemu musi się podobać. Normalka. Metal nie pójdzie się gibać z lalusiami w klubie a laluś nie pójdzie no koncert Behemotha. Tak więc tym bardziej jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którym mimo wszystko moja muzyka się podoba, a każda opinia o niej jest dobra bo pozwala mi się rozwijać i być co raz lepszym.
Stronkę na Reverbie to nie ja robiłem schemat ale pracuję nad swoją i może już niedługo coś z tego wyjdzie
Oprócz reverba zapraszam też na:
Za tę wiadomość podziękował(a): LOOkz-

Odp: RH Independent Music 17/01/2011 22:57 #8

  • gitex
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 260
Tango napisał:
gitex napisał:
Trudno to nazwać muzyką, brzmi jak by była robiona darmowym programem.

Bzdura. Gdybym nie wiedział, że robi to "przeciętny" (chodzi mi o to, że nie profesjonalista ) człowiek, to pomyślałbym że to normalny zespół. Widać, że ma talent. Szacuneczek ...


Bzdura? Ktoś kto słucha muzyki elektronicznej od dłuższego czasu nigdy nie nazwał by tego muzyką...
Ale oczywiście ty jako znawca uważasz moje zdanie za bzdurę.
Może wam sie podobać, ale mi to przypomina dzwonki ze starego telefonu...
Ale to tylko moje zdanie, nawet jeśli wam sie nie podoba nie musicie mnie cytować.
Ostatnio zmieniany: 17/01/2011 23:02 przez gitex.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.31 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »