Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3

Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 29/03/2011 13:26 #1

  • lorenc
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 6
Witam co lepiej kupić Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 ? Wole multi niż singla, który z tych tytułów ma lepszy multi? Jestem fanem MW2 multi ma najlepszy jak dla mnie.
Ostatnio zmieniany: 29/03/2011 13:28 przez lorenc.

Odp: Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 29/03/2011 13:55 #2

  • Larala
  • Offline
  • Zablokowany
  • Posty: 427
  • Punkty: 60
lorenc napisał:
Witam co lepiej kupić Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 ? Wole multi niż singla, który z tych tytułów ma lepszy multi? Jestem fanem MW2 multi ma najlepszy jak dla mnie.

Homefront to Bullszit, Crysis 2 ma najlepsze noty, za grywalnośc i grafę, a Homefront właściwie jest średni w grywalności, a grafika cierpi na pixeloze.
"Największym fanem artysty, jest jego najskromniejszy fan".
FAMAS w Black Ops jest dla neo i noobów.


R.I.P X360, new king in coming on CoD(PS3).
Ostatnio zmieniany: 29/03/2011 13:55 przez Larala.

Odp: Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 29/03/2011 14:01 #3

  • tux101
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 33
  • Punkty: 111
Też wg mnie Crysis jest lepszym wyborem. Zbiera świetne noty praktycznie wszędzie, czego nie można powiedzieć o Homefront. Ten drugi pewnie też zły nie jest, ale na pewno ma więcej wad i mniej osób w niego gra.
Ostatnio zmieniany: 29/03/2011 14:01 przez tux101.

Odp: Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 29/03/2011 15:29 #4

  • Cysiu
  • Offline
  • Kapral
  • Killer
  • Posty: 110
  • Punkty: 7
Crysis 2.Nie mam gry u siebie,ale u kolegi cisnąłem.Homefront mam na xboxa,ale no cóż fabuła krótka,multi średniak,jednak ma w sobie kilka niezłych pomysłów.Kupuj Crysis 2:)
"Na wojnach można walczyć bronią, lecz to ludzie je wygrywają. To duch ludzi, którzy podążają i człowieka, który prowadzi odnosi zwycięstwo." George Patton

"Czasami delikatna perswazja przynosi lepsze efekty niż brutalna siła"




Odp: Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 29/03/2011 18:01 #5

  • Pablo-IS
  • Offline
  • Sierżant
  • Chcę Ci pomóc :)
  • Posty: 200
  • Punkty: 8
zgadzam się Crysis 2 wymiata, jest lepszy niż Black Ops
Platynka z MW2 WYSZUKIWARKA = SPAM KILLER
UŻYWAM WYSZUKIWARKI, NIE CHCĘ BYĆ DZIECKIEM NEO!

Odp: Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 29/03/2011 18:10 #6

  • Tango
  • Offline
  • Pułkownik
  • Ghostolog
  • Posty: 821
  • Punkty: 91
Bez sprzecznie Crysis 2, chociaż nie wiem czy Ci się multi spodoba. To całkiem inna bajka niż MW2. Jest bardziej do BC2 podobny.

Odp: Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 29/03/2011 19:14 #7

Miałem ten sam problem , ale jednak wybrałem Crysisa.Kupiłem go i zachwyca mnie , zarówno na multi , jak i na singlu .Warto dodać , że Crysis ma pełną polonizację , ale jak dla mnie lepiej gra sie po Angielsku (+ dla Ea , za chęci)
Ps3 the best !

Odp: Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 29/03/2011 20:00 #8

  • Kamper
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 114
  • Punkty: 35
Ja tak samo mam dylemat, którą grę bym kupił. Nie kupuję żadnej bo nie mam aż takiego sprzętu.
Ogólnie widząc po Gameplayach to Homefront mi się podobał. Nie wiem jak z grafiką bo wiadomo jaka jest niekiedy jakośc filmów na YT.

Crysis 2 także mi się podoba, ale nie jestm zbytnio fanem serii z jakimiś ultra niewidzialnościami, ekstra Star-Trek'ową bronią itp. Grafika jednak tutaj kałdzie Homefront na glebę.

Co do obu gier najpierw musiałbym zobaczyć jakieś recenzje.
Nie podoba mi się jak Neokidy CoD porównują tą serię do Homefronta, Crysisa 2 i innych gier.


cheaters, campers, tubers...all must die!

Odp: Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 29/03/2011 20:30 #9

  • kmm101
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 111
  • Punkty: 13
Bierz Crysisa 2. Do singla chce się wracać (ostrzegam, bez szukania "znajdziek" przeszedłem singla w... 5h 45min.), a multi jest naprawdę fajne, z prawie każdym poziomem masz kilka różnych broni do odblokowania (odblokowywanie ręczne, nie coś takiego jak BO lub MW1-MW2). Homefront z tego co słyszałem (i oglądałem na YouTubie), jest po prostu średniakiem z na maksa naciągniętą fabułą, jedyne co się tam podobno udało to (pół na pół) multiplayer, który i tak nie jest niesamowity.

Odp: Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 30/03/2011 06:32 #10

  • lorenc
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 6
Tak jak pisałem singiel to drugorzędna sprawa najważniejsze to multi.Na BF3 trzeba czekać jeszcze 7 miecha a na MW3 podobnie, wiec trzeba w coś grać na PS3.Co do singla fabuła oraz inteligencja wrogów lipna w Crysis 2 lecz grafika powala i to dosłownie tylko jaki klimat w multi? graliście w multi?
Ostatnio zmieniany: 30/03/2011 06:49 przez lorenc.

Odp: Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 30/03/2011 15:38 #11

  • Pablo-IS
  • Offline
  • Sierżant
  • Chcę Ci pomóc :)
  • Posty: 200
  • Punkty: 8
gdybym miał pieniądze kupił bym Crysisa 2 tobie to też doradzam weź Crysisa 2
Platynka z MW2 WYSZUKIWARKA = SPAM KILLER
UŻYWAM WYSZUKIWARKI, NIE CHCĘ BYĆ DZIECKIEM NEO!
Za tę wiadomość podziękował(a): lorenc

Odp: Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 Wczoraj 06:46 #12

  • lorenc
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 6
Czyli Crysis 2 bije na ryj Homefront'a tak wynika z waszych opini.Ale dalej nikt nie napisał jak wyglada multi w C2 bo to jest tu najważniejsze?

Odp: Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 Wczoraj 08:21 #13

  • RaF20B
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 13
  • Punkty: 1
Generalnie multiplayer to taki jakby standard,nie ma żadnych takich ulepszeń jak w MW2, czy w BO ale w C2 gra się na prawdę przyjemnie,jest trochę ciężkie sterowanie i z samego początku trudno się przyzwyczaić ale potem już dajesz rade ,ale ja dla Cb polecam bardziej Home Front dlaczego ? Przede wszystkim jak wcześniej mówiłeś bardzo lubisz MW2 i właśnie o to chodzi,w HF jest o wiele bardziej przybliżony do MW2 niż C2 ale wybór należy do Cb,proponował bym żebyś pooglądał więcej GamePlay'ów z oby2 gier i sam wybrał jaką wolisz,ale jeżeli nadal po obejrzeniu nie wież jaką grę wybrać napisz posta na Gry-0nline
Za tę wiadomość podziękował(a): lorenc

Odp: Crysis 2 PS3 czy Homefront PS3 Wczoraj 09:25 #14

  • mariiox
  • Offline
  • Kapral
  • Buty Z Batystuty
  • Posty: 104
  • Punkty: 29
Stary bierz w ciemno crysisa... Homefront to porażka roku
Chciałbym ci naprawde napisać co jest zwalone w homefront ale nie starczyło by mi postu
Za tę wiadomość podziękował(a): lorenc
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 1.50 sekundy

ActionGames.pl

  • Wymaganie sprzętowe Fable III
  • Nowa gra studia Avalanche.
  • [Wideo] Jak wygląda multiplayer w Gears Of War 3?
  • Resident Evil: Operation Raccoon City - jest pierwszy trailer
  • Gordon Freeman wciąż żyje !

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Deagle 35
Grrrr 30
Martum 25
qwercik 19
DeTon 18