Newsy
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Nagle z 38 lvla dostałem 70 lvl i wszystkie bronie

Nagle z 38 lvla dostałem 70 lvl i wszystkie bronie 01/21/2011 22:42 #1

  • Blazaa
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 2
Witam! Pewnego dnia (dokładnie dziś 5 min temu) grałem sobie normalnie w multi. Nagle pojawił sie komunikat na środku ekranu podczas gry : Regrouping data czy coś takiego (już nie pamiętam) i ładujący się pasek.Gdy było 100% wywaliło mnie z gry z powodów bezpieczeństwa (tak było napisane). Chcę znowu zagrać w Free-for-all a tu nagle z mam 70 lvl wszystkie tytuły i emblematy odblokowane (z drobnymi wyjątkami), wszyskie bronie dodatki i kamuflaże odblokowane, wszystkie atuty na PRO, a wyzwania zrobione na OK. Bardzo się zdziwiłem więc zagrałem sobie raz z tymi wszystkimi odblokowanymi rzeczami. Zacząłem biegnąć sprintem i nagle zasuwałem jak na speedhacku. Skoczyłem i nagle znalazłem się 50 metrów nad ziemią. Nie chciałem tak grać więc wyłączyłem grę i włączyłem znowu. Nic się nie zmieniło. Zresetowałem kompa i steama. I wciąż 70 lvl i wszystko odblokowane. Odczekałem trochę i spróbowałem jeszcze raz lecz do teraz czekam na połączenie z IWNet. W singla normalnie mogę grać. Kupiłem MW2 głównie do multiplayera. Może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał. Prosze o pomoc!!! Przez to nie mam co robić.
Ostatnio zmieniany: 01/21/2011 22:48 przez Grrrr.
Temat został zablokowany.

Odp: Nagle z 38 lvla dostałem 70 lvl i wszystkie bronie 01/21/2011 22:44 #2

ja tez mam conecting to iwnet, pewno cos sie pokopalo i naprawiaja. Jak klikasz play w mw2 to Ci wyskakuje CONNECTING TO IWNET ?
Temat został zablokowany.

Odp: Nagle z 38 lvla dostałem 70 lvl i wszystkie bronie 01/21/2011 22:45 #3

  • Martum
  • Offline
  • Pułkownik
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 880
  • Punkty: 19
było juz dużo o tym.
Wystarczy poszukać

C2Q /\ GTX 460 /\ 4 GB
Temat został zablokowany.

Odp: Nagle z 38 lvla dostałem 70 lvl i wszystkie bronie 01/21/2011 22:47 #4

  • Blazaa
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 2
No klikam Graj i cały czas Łączenie z IWNet.


Martum jestem zarejestrowany od kilkunastu minut. W google nic nie ma. Skoro jest duzo o tym to daj jakieś linki


Temat Zamykam i Kosz, Blazaa wszedłeś na schackowany serwer. Skorzystaj z wyszukiwarki forumowej a znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, w tym jak zresetować statystyki.

// Grrrr
Ostatnio zmieniany: 01/21/2011 22:48 przez Grrrr.
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.19 sekundy
SEO by Artio
Szukaj

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »