Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Bronie w MW2

Bronie w MW2 04/02/2011 00:54 #1

  • karczoch
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 33
  • Punkty: 4
Ostatnio dużo czytam o tym która broń jest dla noob'ów ,która jest lamerska i trochę to jest bez sensu bo wg nie wiadomo jakiego kryterium większość giwer właśnie taka jest .Wiem ,że przy określonych broniach o kille nie trudno no ale jak jest ona w grze to czemu kogoś kto ją używa trzeba już wyzwać .Wg mnie powinno wyzwać się twórców którzy wcisneli ją w grę .Ja osobiście gram bronią która mi się podoba i lubię ją oglądać i słyszeć jak strzela i nie będę się zastanawiał czy ta broń jest lepsza bo szybciej powala . Podoba mi się argumentacja przeciwników że ktoś nie ma skilla i dlatego gra lamerska bronią ale jak ten ktoś ma taka broń to kogoś komu to przeszkadza powinien swój skill podwyższyć by gościa sprowadzić do parteru ,ale tak czy inaczej wg mnie jak ktoś ma skilla takiego prawdziwego robi swoję i nikogo nie wyzywa i każda śmierć nie powoduje u niego nerwów tylko świadomość co zrobić by być jeszcze lepszym. widać że co nie którzy zbyt nerwowo podchodzą do gry . To ma być zabawa bo to tylko gra .
Temat został zablokowany.

Odp: Bronie w MW2 04/02/2011 00:57 #2

  • J!g5aw
  • Offline
  • Global Mod
  • INQUISITIO
  • Posty: 1089
  • Punkty: 19
Bardzo fajnie tylko, że kolejny temat o tym samym to już nie za bardzo.
Wystarczyło użyć wyszukiwarki a tak to kosz.

Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 1.72 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »