Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Co wybrać?

Co wybrać? 04/26/2011 21:48 #1

  • bioshock
  • Offline
  • Generał dywizji
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 1562
  • Pukty: 135
Joł, no więc krótko i na temat, doradźcie mi jaką gre wybrać z pośród tych co podam czyli Crysis 2, Need For Speed Shift 2 Unleashed i Portal 2. Postanowiłem sobie kupić jakąś nową grę, no i jest dylemat. Którą z nich mi najbardziej poleciacie i jest warta wydania 120+ zł, oczywiście możecie dać też propozycję na inną grę ale ogólnie te mam na oku. Za propozycję będe dawał dziękuję .

Odp: Co wybrać? 04/26/2011 21:53 #2

  • kmm101
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 161
  • Pukty: 17
Polecam Crysisa 2 jeżeli lubisz strzelanki (oczywiste ). Gra jest dość dobra w singlu i multi, polecam.

O Portalu i NFS:Shift 2 się nie wypowiadam.

Za tę wiadomość podziękował(a): bioshock

Odp: Co wybrać? 04/26/2011 21:58 #3

  • bioshock
  • Offline
  • Generał dywizji
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 1562
  • Pukty: 135
FPS to mój ulubiony gatunek gier, lubie też właśnie takie logiczne/zręcznościowe, rpg i wyścigowe ale wole nielegalne wyścigi i niezbyt przepadam za symulatorami a szczególnie jazdy autem, moim zdaniem są do kitu żaden z nich nie odzworowuje prawdziwego zachowania się samochodu, bo np.w shift 1 żeby na małym łuczku skręcić musiałem zwolnik do 40 km/h bo przy 60 waliłem w bandę w rl jechałem 100 km/h, zwolniłem do 80 i jakoś normlanie wszedłem w zakręt (mam 16 lat xd, ojciec mnie uczyl jeździć i jeździłem po jakimś wiejskim asfalcie tam psów ni ma).
Ostatnio zmieniany: 04/26/2011 22:00 przez bioshock.

Odp: Co wybrać? 04/26/2011 22:42 #4

  • Kamper
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Go away, make my day!
  • Posty: 255
  • Pukty: 39
Ja bym wybrał tak jak kolega kmm101 wybrałbym Crysisa 2.
Ja bym tak wybrał ponieważ jest możliwość gry przez internet (jeżeli w NFS też jest MP to poprawcie mnie), a w NFS głównie gra się tylko Single Player a dla samego SP nie warto kupowac gry bo wiadomo skąd...

Odp: Co wybrać? 04/26/2011 23:08 #5

  • Kin333
  • Offline
  • Porucznik
  • Po prostu Kin.
  • Posty: 398
  • Pukty: 38
Wszystkie te gry skosztowalem i powiem tak:

Shift 2 - czesc jest dobra, jednak po tych wszystkich zapowiedziach, po screenach tej cudnej grafiki troszke sie zawiodlem. Screeny z ta piekna grafa byly robione pod reklame. Grafika nie zachwyca tak jak sie spodziewano (wg. mnie oczywiscie). Fizyka jazdy, uszkodzenia, dzwiek - to wszystko fajne. Ale.. no wlasnie. Gralem, gralem i znudzila mnie ta gra. Gdzies na 15% kariery. A i jeszcze jedno. Drift w tej grze na klawiaturze jest niegrywalny, a na odkurzenie mojej starej kierownicy nie mialem sil

Crysis 2 - Grafika ladna. Ale do mnie taka gra nie przemawia. Nie lubie gier "kosmicznych". Rozumiesz. Skosztowalem gry, ale nie kupowalem. Niby gra jest fajna, ale nie na moj gust. Dwaj kumple kupili oryginal, bo tak sie napalili po wersji beta. Grali pare dni i cisza. Odstawili.

Portal 2 - Gra jest przednia. Juz wypowiadalem sie w jakims temacie o niej. Jednak wada gry logicznej, a taka jest Portal, jest znudzenie po przejsciu. Jaki sens ma przechodzenie drugi raz singla czy grania po raz kolejny co-op, skoro znasz rozwiazania, sposoby przejscia danego poziomu? Gra jest na raz. Fabula jest swietna, pelna zwrotow akcji, pelnych humoru Naprawde nie raz mozna usmiechnac sie przed monitorem. Co-op to super sprawa. Fajnie zrobiony. Jest ok. 40 poziomow do przejscia. Ale drugi raz to juz nudy jak cholera. Niby zapowiadaja DLC z poziomami do co-op, ktore prawdopodobnie ma byc darmowe na PC.

Podsumowujac:
Osobiscie nie marnowal bym kasy na zadna z tych gier. Jednak gdybym juz musial wybrac to ... pomiedzy Crysis'em, a Portalem. Portal z racji, ze gra jest wg. mnie najciekawsza pozycja z tych wyzej wymienionych (jednak do jednego przejscia), Crysis natomiast z takiej racji, ze multi, no i przeciez to FPS.

Mysle, ze cos Cie to naprowadzilo. To sa 3 rozne gatunki gier, wiec tu glownie liczy sie gust.
Jupikajej madafaka <3
DropBox - Gdybyś potrzebował, skorzystaj!

Silmarillion napisał:
hahahaha osmieszyles sie na dobre... policz na kalkulatorze ile to 600x100
Wytlumacze ci o co chodzi z tymi 600 stowami.. Mnozysz 600 razy przez wartosc co daje rownanie 600x100=x x=6000. Czym predzej lec do szkoly

Odp: Co wybrać? 04/27/2011 00:31 #6

ZA 120 zł możesz mieć 2 gry NEED FOR SPEED SHIFT 2 UNLEASHED i CRYSIS 2

Odp: Co wybrać? 04/27/2011 09:42 #7

  • Gavye
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 62
  • Pukty: 5
Hmm...Z tych przez Ciebie wymienionych polecam Portal 2. Jednak jako, że zainteresował Cię Shift 2, polecam Test Drive 2 - można naprawdę nieźle się od stresować. Razem ze znajomymi można jeździć po świecie lub uczestniczyć w wyścigach, lub zadaniach dla wielu osób. Realistyczny model prowadzenia jest naprawdę dobry. Jedyny minus to słaba fabuła: prawie jej nie ma, lecz w tej grze chodzi po prostu o przyjemność z jazdy.

P.S. Chodzi Ci o gry na PC?
UŻYWAM WYSZUKIWARKI, NIE CHCĘ BYĆ DZIECKIEM NEO!

Odp: Co wybrać? 04/27/2011 10:49 #8

  • bioshock
  • Offline
  • Generał dywizji
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 1562
  • Pukty: 135
Chodzi o PC. chyba wybiore crysisa 2, lubie fps to jest mój ulubiony gatunek gier, słyszałem a to na hyperze a to czytałem na necie, że gra jest bardzo podobna do mw 2 jeśli chodzi o klimat,dynamike etc. multi jest też bardzo podobny, więc się chyba skuszę na to ponieważ seria modern warfare mi się bardzo podobała właśnie ze względów kliamt, dynamiak itd. jestem zwolennikiem tej serii .

@Kin333:
Spoko mam sporo kasy, bo od paru lat zbieram i mało co kupuje, starczyło by mi na te 3 gry i jeszcze na mw 3 zapewne, ale kupie tylko jedną, muszę mieć hajs na mw 3/bf 3 i assassin's creed 3 (nie chodzi o brotherhood bo twórcy mówili że to samodzielny dodatek a 3 część mają zapowiedzieć w maju), w sumie podrodze będe miał jeszcze urodziny więc trochę kasy jeszcze strzepie .
Ostatnio zmieniany: 04/27/2011 10:51 przez bioshock.

Odp: Co wybrać? 04/27/2011 11:08 #9

  • Gandi
  • Offline
  • Kapitan
  • "He Ram!"
  • Posty: 681
  • Pukty: 123
Zdecydowanie odradzam Ci z całego serca Shifta - grałem i nie widzę w tym nic ciekawego, dla mnie seria skończyła się na Carbonie .

Crysis lub Portal - Wybór powiem Ci, że bardzo trudny .

Crysis - Ponoć bardzo dobra gra, kolega grał i mówi, że o nieeebo lepsza od 1 części, mówi, że nie grał w lepszą póki co.

Portal - Logicznościowa gra, zabawy co nie miara i jest coop xD.

Ja bym wybrał jednak Crysisa bo jest i single i multi, które jest naprawdę fajne ^^.

@EDIT

Wybacz, źle zrozumiałem to co wyżej napisałeś, a napisałeś, że Crysis'a wybierzesz.
Sorka.
Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
— Mahatma Gandhi
Ostatnio zmieniany: 04/27/2011 11:10 przez Gandi.

Odp: Co wybrać? 04/27/2011 13:05 #10

  • bioshock
  • Offline
  • Generał dywizji
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 1562
  • Pukty: 135
Napisałem że chyba sięgne po crysisa 2 ale to nie na 100%, jeszcze przemyślę sprawę gdzieś tak do piątku i tego dnia może przejdę się do sklepu. Oczywiście dalej piszcie . A zapomniał bym, w jakim sklepie najlepjej kupić grę teraz, pewnie media markt i powiedźcie mi (ci co kupili którąś z gier) w jakiej są cenie.

Odp: Co wybrać? 04/27/2011 14:04 #11

  • Larala
  • Offline
  • Kapitan
  • I WANT TO BREAK FREE !
  • Posty: 653
  • Pukty: 71
Crysis 2- Świetny singiel, ale multi jakoś mnie specjalnie nie wciągnęło, ale to pewnie przez to że kupiłem C2 w piątek, i przez sobotę, niedziele nie mogłem grać, a w poniedziałek już mi się nie chciało zaczynać . W każdym razie multi jest na 8,5, a single na 9.

Odp: Co wybrać? 04/27/2011 14:13 #12

  • kreJzeR
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 3
Crysis 2 mam osobiscie i powiem ci ze lepszej gry jak dotąd nie widziałem grafika idealna w multi jeszcze nie grałem bo chakneli serwery psn . w portal 2 szybko sie znudzisz tylko singiel i co op potem juz wszystko bd wiedzzial jak przejsc itd. w shifta2 grałem ale wole te wyścigi uliczne z policja itd. tak jak w carbonie ,most wanted.

Odp: Co wybrać? 04/27/2011 14:16 #13

Crysis 2 najlepszy grafika piękna, singiel czy też multi.

Shift 2 jeśli masz 1 to dwójki nie kupuj.

Portal 2 to samo co napisałem o shifcie.


Odp: Co wybrać? 04/27/2011 15:02 #14

  • Gandi
  • Offline
  • Kapitan
  • "He Ram!"
  • Posty: 681
  • Pukty: 123
[quote="bioshock" post=61307A zapomniał bym, w jakim sklepie najlepjej kupić grę teraz,
[/quote]

Najlepszym sposobem jest na portalu www.gram.pl ^^. Cena taka jaka być powinna i bez przesyłki (Ja przesyłki nie płaciłem xD) ^^.
Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
— Mahatma Gandhi

Odp: Co wybrać? 04/28/2011 20:31 #15

  • bioshock
  • Offline
  • Generał dywizji
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 1562
  • Pukty: 135
Dobra mam crysisa 2 , już od 16, trochę przeszedłem w kampani, teraz muszę dostać się do tej bazy crytek by podłączyć się do jakiegoś skanera czy coś. Powiedzcie mi jak grać na multi xD , wibiłe na niego i mi nie wyszukuje serwerów , zalogowany jestem na mycrisis, tam wszystko sobie ustawiłęm nieśmiertelnik etc. potem biore dołącz do gry i w filtrach ustawiłem serwery bez hasła a cała reszta "jakiekolwiek" klikam odśwież i nic . Powiedzcie mi czy trzeba coś tam ustawiać czy jak.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, Irek, Modzian, Err0r
Wygenerowano w 0.54 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 100
Grrrr 65
bioshock 56
J!g5aw 50
Deagle 48

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi PROkurator Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi Szamar Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić martut . Nie zapomnij o zyczeniach!

M@rt3n$ będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

TrenejQ będzie obchodzić urodziny za 5 dni!