Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Najlepsza część Call of duty.

Najlepsza część Call of duty. 1 rok temu #1

  • wiktoro198
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 184
  • Punkty: 4
Która część podobała wam się najbardziej ze wszystkich dotychczasowych części call of duty, i uzasadnijcie dlaczego.

Mi najbardziej podoba się MW3 ze względu na świetny tryb single player, tryb spec ops + interesujący tryb przetrwanie, No i multiplayer wiele nowego nie wniósł porównując do MW2, ale gra się równie przyjemnie i jest kilka nowości. podobało mi się również Black Ops ze względu na fabułę oraz tryb zombie. Multiplayer? dno, dlatego wybieram mw3. Warto wspomnieć jeszcze o COD4 które fabularnie również było na wysokim poziomie, to samo multik, lecz już Modern Warfare2 wniosło do multika więcej nowości i doszedł tryb spec ops. Moim zdaniem ostatnia część tej wspaniałej trylogii jaką zaoferowało Infinity Ward jest najlepsza.

Odp: Najlepsza część Call of duty. 1 rok temu #2

  • makavel
  • Offline
  • Porucznik
  • PRO Hm To TaKiE BaNaLnE
  • Posty: 409
  • Punkty: 93
Powiem troszkę inaczej.

Nr.1 COD4 Nowatorska dobry single i mega multi. Otwarta dla graczy.
Nr.2 Black Ops dobry single, dobry multi. Otwarta dla graczy. Minus optymalizacja którą da się ogarnąć cfg.
Nr.3 COD 1 Pierwsza część całej serii gdyby nie ona nie było by innych
Nr.4 COD 2 Duże postępy względem 1 części dobry single. W multi nadal się gra więc jest zajefajnie.
Nr.5 MW2 Pierwsza część z IW które po czasie sprawiło więcej wrogów niż zwolenników. Jest na tym miejscu z powodu grywalności i balansu.
Nr.6 MW3 gra zrobiona dla ogromnego zysku jaki udało się osiągnąć twórcom. Od początku mydlono nam oczy. IW Rządzi dedyki są bo są. Najbardziej zamknięta gra dla graczy brak możliwości bawienia się cfg. Gdyby nie nasi rodacy którzy rozłożyli grę na części pierwsze to nie było by modów które niebawem się ukarzą. Single OK ale ok było też w poprzednich częściach.

To moje zdanie i opinia. MW3 nadaje się jedynie do gry na poważnie choć uważam że BO było lepsze z xk_live.
Ostatnio zmieniany: 1 rok temu przez makavel.

Odp: Najlepsza część Call of duty. 1 rok temu #3

  • djmaster
  • Offline
  • Major
  • Maximal Crazy
  • Posty: 500
1. CoD 4 Modern Warfare - najlepsza część, zwłaszcza z promodem.
2. MW3 - przereklamowane, ale pograć się da i naprawde się nie znudzi.
3. Black Ops - Zła optymalizacja, super miejsca akcji i czas wyddzarzeń.
„The World is Maximal Crazy”

"Żyj tak, aby znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz”

Pomogłem? - Kliknij „Dziękuje”

Gigabyte GA-G31M-ES2C v1/Intel Core 2 Quad Q8200, 2333 MHz (7 x 333)/3Gb RAM/NVIDIA GeForce 9600 GT 512 Mb + 512 Mb from RAM/500 GB/Zasilacz 400 W/Windows Vista 32 bit/A4 Tech X7 Blue Fire/Qpad UC Large/SteeSeries Siberia V2 Natus Vincere Edition

Odp: Najlepsza część Call of duty. 1 rok temu #4

  • Pysiek
  • Offline
  • Newsman
  • S1L3N7 H4CK3R
  • Posty: 732
COD4 [najlepsza, dalej się gra] > COD2 [również jeszcze czasami się gra] > Inne Cod'y

:pinch: Uwaga: Spoiler!

Odp: Najlepsza część Call of duty. 1 rok temu #5

  • pomponik
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 245
Zdecydowanie na pierwszym miejscu jest cod 4 pierwsza taka gra świetna ciekawy tryb singleplyer genialny tryb multiplayer spore mapy dodatkowo czasami dawali nowe za darmo.

Odp: Najlepsza część Call of duty. 1 rok temu #6

A ja obstawiam inaczej:D
1 to cod 2 - bo przechodzilem ja 3 razy i za kazdym razem mialem frajde
2 to cod mw3 - gram w nia ciagle
3 ex aequo cod mw2 i waw - mw2 wiadomo, multi (pomimo tego iwneta) a waw to tez multi, stare bronie no i zombie z klimatem:D
Pomogłem? Wciśnij




Ostatnio zmieniany: 1 rok temu przez FragHunter.

Odp: Najlepsza część Call of duty. 1 rok temu #7

  • V3T3RAN
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 126
  • Punkty: 6
1. CoD 4 - szczególnie za mapy. Crossfire, Crash, Killhouse... takich epickich map nie doszukacie się ani w mw2, ani w mw3, ani w bo. Poza tym świetny single, który przechodziłem kilka razy zanim mi się znudził, niezłe bronie i fajne perki. Takie gry jak CoD4 w dzisiejszych czasach? Można zapomnieć...
2. Black Ops. Tu się wyraże w +/-. - Optymalizacja - Grafika + Multiplayer +/- Bronie +++Zombie + dodatki(szczególnie resurrection) +/- single.
3. MW2 - przy tej grze spędziłem kilkaset godzin. Mapy, choć nie tak dobre jak w czwórce, i tak były wyśmienite (no, z wyjątkiem Underpassa). Bronie pro, perki też, dodatki tak samo.

Odp: Najlepsza część Call of duty. 11 mies., 3 tyg. temu #8

  • NaZmo
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 40
Ukochanej "czwóreczki" nic nie przebija. Mistrzowski multiplayer jak i genialny single. Klimat, mapki,mecze klanowe.. eh, niezapomniane wspomnienia
= MW3 Hardcore player =

Odp: Najlepsza część Call of duty. 11 mies., 3 tyg. temu #9

  • Gandi
  • Offline
  • Pułkownik
  • "He Ram!"
  • Posty: 842
  • Punkty: 130
Dla mnie to sprawa banalnie prosta. Był najlepszy, jest najlepszy i nadal będzie CoD 2 ^^.
Najbardziej mi do gusty podeszła właśnie ta część. Dlaczego? Szczerze sam nie wiem, może dlatego, że single jest bardzo ciekawe (?), a może dlatego, że ja nadal gustuje w wojnach światowych.

Jakby odświeżyli graficznie tą właśnie część + dodali kilka od siebie jakichś opcji to dochód z ostatnich dwóch lat (MW3,MW2) by się krył przy CoD 2 Remake. .

Reasumując (ew. TOP 3):

1. CoD 2 (zawsze numer 1)
2. MW2 (bo single powalał ^^)
3. BO (pomimo niespecjalnego multi i małych kłopotów z tą grą single miało świetne).

Niestety MW3 jest na miejscu 4, nie dlatego, że według niektórych podobne do MW2 jest, po prostu single (na którym się opieram) nie wywarło na mnie takiego "szału" jak wyżej wymienione. .

Odp: Najlepsza część Call of duty. 11 mies., 3 tyg. temu #10

  • VODKARULZ
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 69
  • Punkty: 16
A u mnie na liście jest CoD o którym nikt tu nie wspomniał:

1.CoD: World at War - to jest praktycznie cod4 jednak z innym klimatem (2WW) przez co bardziej go wole. Jeden z lepszych 2 wojennych singli jakie widziałem, fajny multi w którego pogrywam jeszcze do dziś (właśnie przed 2 godzinami grałem ), tryb zombie oraz można przejść całą kampanie razem z kumplami co też jest fajne (szczególnie na hardzie jak się gra we 4)

2.CoD4 - także fajny multik i singiel jednak nie ma żadnego co opa przez co trochę u mnie traci

3.MW2 - mimo noobków z g18, tubami i innymi wynalazkami grało mi się fajnie i po prostu jakoś mnie ciągnęło do niego

No i to by było na tyle, moja 3 ulubionych CoD'ów.
Pomogłem? Kliknij "Dziękuję".

Odp: Najlepsza część Call of duty. 11 mies., 3 tyg. temu #11

  • Deagle
  • Offline
  • Generał brygady
  • Posty: 1222
  • Punkty: 121
Mówiąc zwięźle i na temat:

1.Cod4
2.Cod4
3.And the winner is...Cod4.

Odp: Najlepsza część Call of duty. 11 mies., 3 tyg. temu #12

  • Extreme
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 112
  • Punkty: 2
1.cod mw3
2.cod mw2
3. cod4
4. cod bo
5. cod1 i uo
6 cod2
7 cod waw

Odp: Najlepsza część Call of duty. 11 mies., 3 tyg. temu #13

1. CoD4 super multi, super singiel
2.Black ops singiel, dobry multi (ja tam nie miałem problemów z optymalizacją)
3. MW3 fajny singiel, slaby multi, ale fajnie się przedziera przez hordy graczy z iq jedno cyfrowym
4.MW2 ^w/w


CPU-I5 2500K
RAM-8GB
MOBO-AsRock P67 PRO 3 B3
GPU-GeForce GTX 560 Tii
PSU-OCZ ModXStream Pro 600W
Ostatnio zmieniany: 11 mies., 3 tyg. temu przez PR0m0cj4.

Odp: Najlepsza część Call of duty. 11 mies., 3 tyg. temu #14

  • sebus23
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 22
1 cod 4
2 cod 2
3 cod Black ops
4 cod mw2 - mw3
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.56 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi 0rlan18 Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi Athati Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi Athati pl Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi Eghtern Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi Vladimir Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić Apsell . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić l=Kapsel=l . Nie zapomnij o zyczeniach!

Kajetan będzie obchodzić urodziny za 2 dni!