Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Problem z wbiciem m.o.a.b

Problem z wbiciem m.o.a.b 4 mies., 2 tyg. temu #1

Witam
Mój problem polega na tym, że nie mogę wbić moaba. Gram w tą grę od premiery(czyli dosyć długo).Gram acr+tłumik. Moje perki są następujące:
zręczne ręce
assasyn
raport sytuacyjny(chce go wbić na pro )
Pakiet uderzeniowy: Specjalista:
1. padlinozerca
2. strzelec
3. bezkompromisowy
Mam do was pytanie w czym tkwi problem? Ledwo wbiję 7 kili na 5 map. Długo juz gram w tą grę. Dobrze drop shot'uje. Patroluje 10% mapki, ( nie biegam na pałe) Nie wiem co się dzieje. Nie mogę ogarnąć kiedy koledzy ze steam wbijają te moab na dominacji, itp, a grają mniej czasy odemnie.
Podajcie może jakiej dobre ustawienia w grze Gram na małej czulości myszki ( na większej nawet nie poceluje
Ostatnio zmieniany: 4 mies., 2 tyg. temu przez PrZeM/o/.

Odp: Problem z wbiciem m.o.a.b 4 mies., 2 tyg. temu #2

  • Kin333
  • Offline
  • Kapitan
  • Po prostu Kin.
  • Posty: 640
  • Punkty: 67
Czesc.

Osobiscie, nie do konca rozumiem z czym masz problem? Nabicie MOAB'a to nie takie hop siup. 25 zabojstw z broni, bez zgonow to nie tak latwo powszechnie zdobyc.

Nie wiem tez co chcesz powiedziec mowiac "7 killi na 5 map". Czyli, ze grajac przez 5 roznych map jestes w stanie zdobyc tylko 7 killi? Naprawde? Nie wiem co o tym sadzic. Jesli tak to az boje sie spytac czy kiedykolwiek "kierowales" badz uzywales jakikolwiek killstreak.

Dobrze zrozumialem?
Jupikajej madafaka <3
DropBox - Gdybyś potrzebował, skorzystaj!

Podziękowałem za Twój post? Licz się z tym, że podzielam częściowo, bądź w pełni Twoje zdanie.

Re: Problem z wbiciem m.o.a.b 4 mies., 2 tyg. temu #3

  • Cod Maniac
  • Offline
  • Kapitan
  • Posty: 635
  • Punkty: 56
Może pomoże..

Polecam również Loczka na yt. Wiesz ja sam nie mogę wbić moab. Wbiłem tylko tego jednego i nie mogę.. Klasę masz dobrze ustawioną tylko zmień zwinne ręce na padlinożerce w podstawce i w specjaliscie padl na zwinne ręce. A i jeszcze raport zmien strzelca żeby go mieć cały czas. Jak wchodzisz na mecz to nie myśl o tym, że masz wbić moab, po nabiciu specjalisty staraj się się już wycofać trochę i grać bardziej defensywnie. Przy 20 killach raczej kamp, bo bieganie się nie opłaca. Cały czas patrz na uav i poruszaj się w jednym sektorze mapy. Nie wystawiaj się zbytnio na ogień.

Żeby być PRO w Call of Duty potrzebne są 3 rzeczy: skill, fart i myszka Logitech g9. Ja posiadam je wszystkie.
Pomogłem? Naciśnij "dziękuję".

Re: Problem z wbiciem m.o.a.b 4 mies., 2 tyg. temu #4

kin333 źle zrozumiałeś. Mówię, że wbijam 7kili bez deda czyli do max specjalisty.
Cod Maniac właśnie dzieki loczkowi trochę ogarnąłem te rzeczy. Patrolowanie 10% mapy, dropshoty, itp.

Pisz ze słownikiem. Err0r

Dodam jeszcze, że największa moja seria ofiar bez deda to 19.
Sądzę, że trudniej jest wbić m.o.a.b'a na pc niż na xbox360 ( loczek sam powiedział, że nie wbił by m.o.a.b'a na pc)
Ostatnio zmieniany: 4 mies., 2 tyg. temu przez PrZeM/o/.

Odp: Re: Problem z wbiciem m.o.a.b 4 mies., 2 tyg. temu #5

  • djmaster
  • Offline
  • Major
  • Maximal Crazy
  • Posty: 496
Boże graj jak chcesz, MOAB sam do ciebie przyjdzie ...
„The World is Maximal Crazy”

"Żyj tak, aby znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz”

Pomogłem? - Kliknij „Dziękuje”

Gigabyte GA-G31M-ES2C v1/Intel Core 2 Quad Q8200, 2333 MHz (7 x 333)/3Gb RAM/NVIDIA GeForce 9600 GT 512 Mb + 512 Mb from RAM/500 GB/Zasilacz 400 W/Windows Vista 32 bit/A4 Tech X7 Blue Fire/Qpad UC Large/SteeSeries Siberia V2 Natus Vincere Edition

Re: Problem z wbiciem m.o.a.b 4 mies., 2 tyg. temu #6

  • Kamo
  • Offline
  • Porucznik
  • Hooaghh
  • Posty: 377
Tak jak napisał kolega wyżej . Krótko mówiąc masz za mały "skill" . Możesz spróbować umówić się ze znajomymi że wbijecie razem do lobby a oni będą się podstawiać .

Ta chwila kiedy go widzisz , kiedy patrzysz prosto na niego , kiedy on odwraca wzrok w twoim kierunku i jedyne co widzi to płomień wychodzącą z lufy i niebo ! Jedna krew , jeden cel , jeden strzał ! Oto treść życia żołnierza !

Re: Problem z wbiciem m.o.a.b 4 mies., 2 tyg. temu #7

  • Cod Maniac
  • Offline
  • Kapitan
  • Posty: 635
  • Punkty: 56
@up

A przepraszam jaki to ma sens?

Żeby być PRO w Call of Duty potrzebne są 3 rzeczy: skill, fart i myszka Logitech g9. Ja posiadam je wszystkie.
Pomogłem? Naciśnij "dziękuję".
Za tę wiadomość podziękował(a): cracked

Re: Problem z wbiciem m.o.a.b 4 mies., 2 tyg. temu #8

  • Kamo
  • Offline
  • Porucznik
  • Hooaghh
  • Posty: 377
Dawno już nie grałem na lobby z expem itp. ale z tego ci pamiętam to M.O.A.B. jest za serie 25 zabić tak ? Jeżeli tak to niech wbije do lobby z kolegami a oni niech dadzą mu się pozabijać i niech ma te swoje M.O.A.B.

Ta chwila kiedy go widzisz , kiedy patrzysz prosto na niego , kiedy on odwraca wzrok w twoim kierunku i jedyne co widzi to płomień wychodzącą z lufy i niebo ! Jedna krew , jeden cel , jeden strzał ! Oto treść życia żołnierza !

Re: Problem z wbiciem m.o.a.b 4 mies., 2 tyg. temu #9

  • MM91
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 220
  • Punkty: 27
@up

A przepraszam jaki to ma sens? Sry za małpowanie Maniac, ale na tak debilne posty nie mogłem nic innego wymyśleć niż odgapić.

1. Pakiet specjalisty robi z Ciebie kolosa.
2. Gra mocno defensywna i ostrożna, czyli chodzenie po obrzeżach i dobra znajomość mapy + kontrolowanie całej gry.
3. Łatwa broń taka jak PP90M1 czy MP7, ale ogólnie nie zalecam gdyż taki MOAB jest już nudny, a w dodatku lekko noobski.
4. Skilla trzeba mieć tyle co nic. Powyższe punkty zrobią 3/4 za Ciebie, a resztę dokończy czysty fart.
Ostatnio zmieniany: 4 mies., 2 tyg. temu przez MM91.

Re: Problem z wbiciem m.o.a.b 4 mies., 2 tyg. temu #10

  • thom
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 80
@OP,
jedyne, co przychodzi mi do głowy, a czego nie napisali moi przedmówcy, to taka ustawka ze znajomymi, by byli w Twojej drużynie i grali mocno na Ciebie, tzn. mieli w atutach zwiad pro i oznaczali Ci cele, mieli UAV odpalane co chwila, drony zwiadowcze w połączeniu z AUAV, kamizelki, CUAV itp. Wtedy oni robią za wsparcie, a Ty zamiatasz ile wlezie.

Powodzenia,
pochwal się, jak już zaliczysz MOAB

Odp: Re: Problem z wbiciem m.o.a.b 4 mies., 2 tyg. temu #11

  • mariiox
  • Offline
  • Kapitan
  • I cast a deadly shadow
  • Posty: 683
  • Punkty: 69
Moze masz cienki ping
JA w MW3 tez nie miałem MOABU a ratio na DMD mam 1.45
Wiem ze go nie wbije bo łącze mi nie pozwala.

Re: Problem z wbiciem m.o.a.b 4 mies., 2 tyg. temu #12

  • Kamo
  • Offline
  • Porucznik
  • Hooaghh
  • Posty: 377
@MM91

Sens ma taki że będzie już miał wbity ten M.O.A.B. Może chodzi mu tylko o zadanie na wbicie M.O.A.B. (Jeżeli jest bo jak już pisałem trochę czasu gram na dedykach)

Ta chwila kiedy go widzisz , kiedy patrzysz prosto na niego , kiedy on odwraca wzrok w twoim kierunku i jedyne co widzi to płomień wychodzącą z lufy i niebo ! Jedna krew , jeden cel , jeden strzał ! Oto treść życia żołnierza !

Re: Problem z wbiciem m.o.a.b 4 mies., 2 tyg. temu #13

  • Pysiek
  • Offline
  • Kapitan
  • S1L3N7 H4CK3R
  • Posty: 656
Albo wbijesz moab grając, albo wbijesz moab "na frajera".
Jeżeli chcesz coś sam sobie udowodnić, wybierz sposób 1.
Jeżeli chcesz to wbić tylko dla jakiegoś durnego tytułu, na który nikt nie zwraca uwagi, wybierz sposób 2.

@Kamo
Tak to napisałeś, że nie wiem czy "trochę czasu" grasz na dedykach, czy pisałeś...
"pisałem trochę czasu"
"trochę czasu gram na dedykach"


:pinch: Uwaga: Spoiler!
Ostatnio zmieniany: 4 mies., 2 tyg. temu przez Pysiek.

Re: Problem z wbiciem m.o.a.b 4 mies., 2 tyg. temu #14

  • Kamo
  • Offline
  • Porucznik
  • Hooaghh
  • Posty: 377
Sorry !
Mi się wydało jednoznaczne ale jak miałeś problem z rozszyfrowaniem mojej wypowiedzi to chodziło o "trochę czasu gram na dedykach" .

Ta chwila kiedy go widzisz , kiedy patrzysz prosto na niego , kiedy on odwraca wzrok w twoim kierunku i jedyne co widzi to płomień wychodzącą z lufy i niebo ! Jedna krew , jeden cel , jeden strzał ! Oto treść życia żołnierza !

Re: Problem z wbiciem m.o.a.b 4 mies., 1 tydzień temu #15

  • Joke
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 31
Cześć.
Ja na samym początku też miałem problemy z wbiciem moaba. Na sam początek pograj troche na słuch. Jeżeli masz dobre słuchawki to spróbuj się wczuć w tą gre. Pooglądaj filmiki zagranicznych komentatorów ( mogą być też z Polski ) i popatrz jak oni grają.

- To jest mój filmik/poradnik : Jak wbić moaba.

Życzę powodzenia
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.74 sekundy

Na forum

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Wczoraj urodziny miał soldierrro Możesz jeszcze złożyć życzenia!

Dziś urodziny obchodzi RaF20B Złóż mu życzenia!

Czakuzz będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

Sandi będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

mausey będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

potejto będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

Pokrakk będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

Tango będzie obchodzić urodziny za 6 dni!