Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Zavirusowane serwery

Zavirusowane serwery 2 dni, 10 godzin temu #1

  • Fryzjer
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 1
Witam! wczoraj wczytało mi misję [dominacja] na którym, po zabiciu jednego gracza otrzymałem ze 400.tys punktów i z poziomu 35tego wskoczyłem na 70ty, oczywiście wszystkie giwery odblokowane.Czy ma być powtórka z MW2? , dlaczego nie ma jakiś zabezpieczeń przed takimi
durniami, którzy psują gry i taki koleś ma radoche ,że zrobi 10 prestiży w godzine, nie rozum
iem takich ludzi.pozdrawiam

Odp: Zavirusowane serwery 2 dni, 10 godzin temu #2

Taki serwer nie jest zawirusowany, po prostu ma wgrane mody na szybkie bicia lvl (co oczywiście jest nielegalne dla tego kto utrzymuje taki serv. Trudno się z Tobą nie zgodzić, taki "mod" cholernie psuje zabawę związaną z grą ;(

Odp: Zavirusowane serwery 2 dni, 10 godzin temu #3

  • Gaunt11
  • Offline
  • Specjalista
  • Wiedźmin z wyboru
  • Posty: 62
  • Pukty: 8
W Black Opsie też takie coś było, jeśli dobrze pamiętam. Tak poza tym, to ja nie rozumiem jaką frajdę Oni mają z tego, że nabiją 70 lvl najwyższy prestiż i all unlock. Dla mnie to jest właśnie najfajniesze, że powoli odblokowywuje i biję lvl. Dziwni są ludzie.
"Vanitas Vanitatum Et Omnia Vanitas" - Marność nad marnościami i wszystko marne.

Odp: Zavirusowane serwery 2 dni, 10 godzin temu #4

  • Mantrax
  • Offline
  • Sierżant
  • We stand alone together
  • Posty: 191
  • Pukty: 11
W MW2 nabiłem tak 2 prestiże. W 3 jeszcze nie miałem tego "szczęścia".

Odp: Zavirusowane serwery 2 dni, 8 godzin temu #5

  • Ireminator
  • Offline
  • Moderator
  • SUPERINTENDENT
  • Posty: 954
  • Pukty: 150
Jak widzicie ,że takie cuda się dzieją ,to kompa wyłącznikiem
wyłączyć na twardo.
Steam nie zapisze levelu ,bo robi to na koniec rubdy.
system się może posypać , ale to zawsze można naprawić.
Zapisanego 70 lvl już nie.
Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.

Pozdrawiam
Ireminator
...........................
Intel CORE i5-2500 3,3GHz 6M/ Asus P8H61/ Sapphire Radeon HD6950 / 8GB RAM +HDD 2 x 400 Gb.
Nie mam kont na Twitterze ,NK, FB ,UB, SB ,PIS itp...
Church of the Flying Spaghetti Monster
KLIKAJĄC
DZIĘKUJĘ
STAJESZ SIĘ LEPSZYM CZŁOWIEKIEM

Odp: Zavirusowane serwery 2 dni, 6 godzin temu #6

  • snr3
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 137
  • Pukty: 13
Po co tak drastycznie wystarczy uruchomic manager zadac i wylaczyc proces na twardo.
Jak pomoglem to podziekuj.

CAS: Thermaltake Level 10 GT
PSU: Corsair 850 W Pro Series Gold AX850
COL: Zalman Reserator 1 V2
MOB: ASUS P8Z68-V Pro
CPU: Intel Core i7 2600K [email protected] GHz
GPU: Palit GTX 580 3GB
RAM: Corsair 16GB (4x4GB) Vengeance DDR3 1600 CL9 Red
SSD: OCZ Agility 3 SSD 120GB SATA-600
HDD: WD Caviar Green 2TB SATA-600 64MB
O/S: Windows 7 Home Premium 64bit

Odp: Zavirusowane serwery 2 dni, 5 godzin temu #7

Można też zrobić inaczej. Nie wiem czy MW3 trzyma takie rzeczy w podobnych folderach (robione na MW2), ale tak jak kiedyś zaproponował Jigsaw, robić kopię folderu players i jak coś się zdarzy, to wtedy tak podmieniać pliki Ja tak dwa razy już uratowałem sobie swój level w MW 2

Oto temat, który powinien pomóc Mam przynajmniej taką nadzieję
www.modernwar.pl/forum/25-Problemy-techniczne/2738-Jak-przywrócić-statystyki-w-multi-za-pomocą-kopi-profilu.html
Ostatnio zmieniany: 2 dni, 5 godzin temu przez Agent_Halstein. Powód: literówka ;-)

Odp: Zavirusowane serwery 2 dni, 5 godzin temu #8

  • snr3
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 137
  • Pukty: 13
Tak tylko jest jedno ale.
Level jest zapisywany po zakonczeniu meczu. Wiec co to da ze bedziesz mial starsze pliki jka juz bedzie zapisane ze masz level x razy wiekszy?
Jak pomoglem to podziekuj.

CAS: Thermaltake Level 10 GT
PSU: Corsair 850 W Pro Series Gold AX850
COL: Zalman Reserator 1 V2
MOB: ASUS P8Z68-V Pro
CPU: Intel Core i7 2600K [email protected] GHz
GPU: Palit GTX 580 3GB
RAM: Corsair 16GB (4x4GB) Vengeance DDR3 1600 CL9 Red
SSD: OCZ Agility 3 SSD 120GB SATA-600
HDD: WD Caviar Green 2TB SATA-600 64MB
O/S: Windows 7 Home Premium 64bit

Odp: Zavirusowane serwery 2 dni, 5 godzin temu #9

  • Mantrax
  • Offline
  • Sierżant
  • We stand alone together
  • Posty: 191
  • Pukty: 11
Agentowi chodziła prawdopodobnie o to, że można robić takie kopie co jakiś czas - najwyżej stracisz parę dni grania.

Zastanawiam się nad czymś innym; przecież steam zachowuje wyniki w chmurze, czy przypadkiem nie będzie tak, że nawet jak podmienimy katalog players to on i tak zaktualizuje go do wersji z chmury? No chyba, że takie dane ściągnie dopiero wtedy jak mu zrobimy synchronizację?!

Odp: Zavirusowane serwery 2 dni, 4 godzin temu #10

  • Ireminator
  • Offline
  • Moderator
  • SUPERINTENDENT
  • Posty: 954
  • Pukty: 150
Zaktualizuje na bank.
Trzeba rębać proces ,albo resetować kompa.

Ps

Wskoczyliśmy na What Pulse na miejsce poniżej 2000 !
1987 ! WOW.
...........................
Intel CORE i5-2500 3,3GHz 6M/ Asus P8H61/ Sapphire Radeon HD6950 / 8GB RAM +HDD 2 x 400 Gb.
Nie mam kont na Twitterze ,NK, FB ,UB, SB ,PIS itp...
Church of the Flying Spaghetti Monster
KLIKAJĄC
DZIĘKUJĘ
STAJESZ SIĘ LEPSZYM CZŁOWIEKIEM

Ostatnio zmieniany: 2 dni, 4 godzin temu przez Ireminator.

Odp: Zavirusowane serwery 2 dni, 4 godzin temu #11

  • snr3
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 137
  • Pukty: 13
Tak mantrax dokladnie o to mi chodzilo tylko sie wyrazilem nieprecyjyjnie. Takie katalogowanie "savow" nic nie da bo zostanie on od razu nadpisany po uruchomieniu gry. Idealnie mozna to zauwazyc na zasadzie dzialania lvl hackow:
Odpalasz gre dopiero po tym odpalasz takiego hacka i zmieniasz dane i wtedy musisz zagrac minimum 1 mecz do konca zeby sie zapisaly te dane. Jakby bylo inaczej moznaby najpierw odpalac lvlhacka potem gre a to nie jest mozliwe wiec latwo wywnioskowac ze uruchomienie gry nadpisuje dane z chmury na dysk.
Jak pomoglem to podziekuj.

CAS: Thermaltake Level 10 GT
PSU: Corsair 850 W Pro Series Gold AX850
COL: Zalman Reserator 1 V2
MOB: ASUS P8Z68-V Pro
CPU: Intel Core i7 2600K [email protected] GHz
GPU: Palit GTX 580 3GB
RAM: Corsair 16GB (4x4GB) Vengeance DDR3 1600 CL9 Red
SSD: OCZ Agility 3 SSD 120GB SATA-600
HDD: WD Caviar Green 2TB SATA-600 64MB
O/S: Windows 7 Home Premium 64bit

Odp: Zavirusowane serwery 2 dni, 2 godzin temu #12

  • DiRT
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 62
  • Pukty: 4
Mam pytanie.
Też przed chwilą byłem na takim serwie i gracze zapewniają że nie dostane bana Nie stać mnie na nową kopie gry a nawet nie wiedziałem że taki mod jest na serwie.
DOstane bana?

Odp: Zavirusowane serwery 2 dni, 2 godzin temu #13

  • PYS13K
  • Offline
  • Zablokowany
  • I'm Back
  • Posty: 10
Właśnie specjalnie się tu zarejestrowałem (2-gi raz), żeby w tym temacie odpisać.
1. Aby coś takiego zrobić, nie trzeba nic wgrywać, moi drodzy specjaliści, wystarczy zmienić jedną rzecz w configu, i być hostem.

Od razu odpisuję na wasze następne posty (po tym) dotyczące banów.

Za level'e banów nie było, nie ma i nie będzie, ani w Cod'ie 4, MW2, BO, MW3.
Edytując level jak wy to nazywacie mnie na każdym serverze ("czitami"), nie robię nic z plikiem exe bądź dll gry, tak więc VAC mi nie może zrobić nic, a co do IW z banami i blokadami, to jak przeczytałem o tym news'a to pomyślałem, że znowu farmazony wymyślacie, ale później doszedłem do wniosku, iż oni też nic nie zrobią.

Co do "Texture Hacków", za to bana również nie będzie, nawet za przeźroczyste płotki, usunięcie liści, krzaków etc. Dlaczego? A no dlatego, że edycja tekstur, modeli, dźwięków przez VAC jest całkowicie dozwolona. W cs'ie każdy gracz 2k10 i ">" mają podmienione modele, bo to jeszcze dzieci które wolą strzelać z Glocka z 30 kulkami w magazynku, zamiast kałachem, i nikt ich za to nie zbanuje.

2. Oczywiście można przywrócić dawny level, nikt wam nie zabrania, tylko regulamin mi zabrania napisania wam jak to zrobić.

3. Jeżeli chcesz się sprzeczać na temat banów dot. wyżej wymienionych punktów, proszę cię, przeczytaj jeszcze raz tego posta.

snr3 napisał:
Odpalasz gre dopiero po tym odpalasz takiego hacka i zmieniasz dane i wtedy musisz zagrac minimum 1 mecz do konca zeby sie zapisaly te dane.


Aby statystyki (zmienione) się zapisały po użyciu "hacka", wystarczy zmienić coś w "Create a class", lub wejść na server i zginąć/assystnąć/zabić.

Grrrr napisał:
Wiem, że jestem debilem i idiotą, ale to nie znaczy, że jestem głupi.
Ostatnio zmieniany: 2 dni, 2 godzin temu przez PYS13K.

Odp: Zavirusowane serwery 2 dni, 2 godzin temu #14

W MW2 podmiana plików działa, już dwa razy tak miałem, że trafiłem na jakieś trefne serwery. A jak się podmieni pliki na starsze, to podczas uruchamiania Steam'a wyskoczy okienko z informacją, że pliki w folderach są inne niż te w chmurze i co ma zrobić Steam, podmienić w chmurze te, co ma się na kompie czy też na odwrót. Ja robię żeby mi podmienił te z komputera na chmurę i gicio, cała sprawa załatwiona Mogę się już cieszyć ponownie ze starego poziomu
A pliki saveuję za każdym razem gdy kończę grać, więc mam codziennie robione kopie, więc dużo nie tracę jak co A, że zajmuje mi to minutę, więc nie jest to dla mnie żaden problem, ale przynajmniej mam pewność, że jak przyjdzie co do czego, to nie jestem stratny
Ostatnio zmieniany: 2 dni, 2 godzin temu przez Agent_Halstein. Powód: literówka

Odp: Zavirusowane serwery 1 dzień temu #15

  • DzikiLorenz
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 26
  • Pukty: 2
Configuration utility do MW2 miał wbudowany moduł do archiwizowania i ewentualnego odbudowywania naszych statystyk i postępów w grze. Kilak razy korzystałem z tego jak wlazłem na taki serwer co wbijał od razu wszystko.

Niestety w configuration utility dla MW3 nie widzę tej opcji aczkolwiek jestem teraz w pracy i nie mogę zainstalować tego narzędzia aby mu się przyjrzeć.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.72 sekundy


Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi Ninja Pr0 Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi Xenny Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi xPrzemo17PLx Złóż mu życzenia!

kowalson111 będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

LP.K.kubalo15pl będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

Sandman będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

Stachurka będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

naruto1445 będzie obchodzić urodziny za 4 dni!