Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: MW2 a MW3

MW2 a MW3 5 mies., 2 tyg. temu #1

Witam

jestem tu nowy i zrobiłem konto ponieważ chciałem wypowiedzieć się głośno na temat MW2 i MW3
Chce jeszcze dopowiedzieć ,że nie mam zamiaru urażać nikogo kto gra w MW3

Zacznę od singla, jeżeli chodzi o mw3 dlaczego singiel był tak słaby i nie pociągający jak w mw2 (oczywiście moim zdaniem)
Zaznaczam iż misja jako wątek grywalności była fajna , lecz fabularnie ... CO to ku**a jest ?
-dziwne
-brak wątków emocjonalnych
-Zero jakiego kolwiek wciągniejcia gracza
-Nudne
-Oczekiwałem lepszego końca

teraz się troszku rozpisze

Niewiem dlaczego ale grając w MW3 nie czułem z byt dobrego wzięcia , że tak to powiem wciągniecia , jak by robione na siłe
w MW2 czułem sie jak członek TF141 a w mw3 byle przejsc od poczatku do konca zle mi sie grało , przyznam
:pinch: Uwaga: Spoiler!
poczułem dreszczyk emocji , ale to i tak nic w porównaniu do tego co było w MW2 . po krótce , mw2 singlem miażdży MW3 , soundtrack grając w mw3 mialem wrazenie jednego songa , powtarzajacego się , w MW2 muzyka była tak idealnei skomponowana że misje można było grywac po kilka razy .Fabuła , jak pisałem Mw2 moim skromnym zdaniem miażdży mw3 , te postacie ,te misje był tak wciągajace , tak ładnie skomponowane że aż gre na weteranie przechodzilem niewiadomą ilość razy, a w mw3 , nawet na weteranei nei chce mi sie przechodzić , gdyż jest troszke nudne .




MLTIPLAYER

krótko
+ dobre ,++ eleganckie, +++ zajeb**te[]- co to jest , -- no ku**wa , --- CO TO KUR*A JEST ?

MW2 MW3

Bronie (++) (++) szczególnie motyw z LVL'ami broni
Mapy (+++) (--) kampernia, samie miejskie ,
serie ofiar (++) (-) nie rozumiem , po co aż tyle
Noobstwo (---) (-----) dlaczego ump jest kosmiczną bronią , pistolety to gówna,a qs mnozy sie jak zaraza
QS (---) (-------------) jeb*e se kiedys w łeb
grywalność (+++) (+-)troche nudnawe


krótki opisik, jak i w mw2 i w mw3 sa noobksie bronie typu w MW2(G18,tuba,ump,i umiejetność QS) w MW3(UMP,pistolet wsadź se w dupkę i tak gówno tym zrobisz , QS panoszy się wszędzię niszcząc grę)
Mapy fajna różnorodność w MW2 , postawienie na miasto i wioski w MW3


dzięki za wysłuchanie , podzielcie się opinią ,

Jeżeli ktoś skometuje , jeśli możecie napiszecie w komentarzu wole MW2 , lub MW3 albo oba sa takie same , dziekuje
Ostatnio zmieniany: 5 mies., 2 tyg. temu przez Soaptf141.

Odp: MW2 a MW3 5 mies., 2 tyg. temu #2

  • Neptune
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 151
  • Pukty: 19
Z większością się zgodzę, ale na pewno nie z tym, że ump jest op w mw3. Było w mw2, co mówiłem od samego początku (wtedy w najlepszym wypadku po prostu taką opinię ignorowano) i nie wiem dlaczego dopiero niedawno zauważyłem, że ludzie zaczęli dostrzegać, że ump było za dobre w mw2. W mw3 właściwie wszystkie smg są przynajmniej równe ump, no może poza mp9, czy tam pm9, zapomniałem jak się to zwie. Mp5 ma lepszą szybkostrzelność i mniej nią zarzuca, a obrażenia ma porównywalne. Co do pp90m1 to to jest broń która zasługuje na miano najlepszego smg, a nie ump. Type100 z waw i aku z bo się przy tym chowają. A mp7 to drugi ACR. Ump jest tak często używane, gdyż było przegięte w mw2 i ludzie biorą je z przyzwyczajenia, myśląc, że w mw3 będzie tak samo.

Co do serii ofiar, to co w tym złego, że jest ich dużo? Przynajmniej jest z czego wybierać, nie jak w codach 4 i 5, gdzie przez całą gre nic nie mogłeś wezwać, bo "przestrzeń była pełna". Poza tym starczy nosić ze sobą stingera. Dużo punktów się dostaje za ściąganie killstreaków i jeszcze buduje ci twój własny.

Jednak podpisuję się obiema rękoma pod czymkolwiek co jest przeciw qs. To co się dzieje z tym w tej grze to jest coś nienormalnego. Mam wrażenie, że qs stał się w mw3 tym, czym tuba była w mw2.

Odp: MW2 a MW3 5 mies., 2 tyg. temu #3

  • mariiox
  • Online
  • Kapitan
  • Posty: 639
  • Pukty: 69
Jedynym plusem MW2 to mapy

2 sprawa to spoilery, nie zdradzamy fabuly, bo moze komus zepsuc gre.

UMP w MW3 ssie
MW3 nie podoba mi sie
-ze wzgledu na resp,
-takie same mapy, tylko inne tekstury
-brak dedykow, ping

MW3 podoba mi sie za
-glosy pilotow bombowca stealth
- Najprzyjemniejszy system strzelania
Glos makarova w mp, fajne maski hokejowe

Odp: MW2 a MW3 5 mies., 2 tyg. temu #4

  • epic
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 12
Czy ja wiem...

:pinch: Uwaga: Spoiler!


Co prawda czegoś brakowało i zawsze będę zdania ze singiel mw2 i mw3 nie umywa się do pierwszego mw.

Co do multi mw3 mi się podoba! Owszem jest z serwerami jak jest ale lepsze to od sytuacji które miały miejsce w mw2. Gdzie hacki latały dziesiątkami.

W skrócie fajnie się gra, ale tak jak pisałem wyżej... Czegoś brakuje...
Ostatnio zmieniany: 5 mies., 2 tyg. temu przez epic.

Odp: MW2 a MW3 5 mies., 2 tyg. temu #5

  • bioshock
  • Offline
  • Generał
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 2059
  • Pukty: 157
Dla mnie fabuła w MW 3, była bardzo dobra, nie wiem co takiego było tam dziwnego i nie zrozumiałego, bardziej to już w MW 2, musiałem tą grę z 5 razy przejść żeby w 100% zrozumieć tak naprawdę o co tam chodzi, wszystko było takie jakieś pomieszane, czasem bez sensu, ale po przejściu MW 3 zrozumiałem że miało to cel dla Makarova i stało się jasne jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki. Soaptf141, zagraj sobie w kampanie BF 3, dopiero zobaczyć co to nuda, nie wiem co takiego tam było nudnego? Cały czas coś się działo, soap wytłumacz mi co było tam takiego nudnego, bo napisanie nuda to za mało, podaj jakieś konkretne argumenty. Jedyne co mi się tam nie podobało to że niektóre rzeczy to kalka z MW 2 i 1, ale ogóle kampania bardzo fajna. Co do wątków emocjonalnych,
:pinch: Uwaga: Spoiler!
Co do końcówki, kurde ona była holliwoodzka, co oni tam mieli robić, przytulać się? Mnie końcówka nie zaskoczyła bo to było oczywiste jak gra się zakończy, ale było to bardzo epickie i emocjonujące. Co tu dużo gadać dla mnie kampania jedna z lepszych w jakie grałem, miażdży kampanie BF 3 pod każdym względem, skrypty, postacie, fabuła, dynamizm, klimat, muzyka, epickość, filmowość, narracja.
Co do multi, jedynie brak rankingowych dedyków mi nie pasuje, znowu trza się użerać z iwnetem którego można o kąt du** potłuc. No i bronie czasem wkurzają, strzelam w gościa z 2 metrów i mimo że w niego celuje a on się prawie nie rusza, nie mogę trafić WTF? Albo wale w klienta, hit mark aż jest czerwony od migania a on i tak mnie zabija, mimo że cały mag w niego poszedł, to mnie mega wkurza, cała reszta jest ok. No może jeszcze na niektórych mapach respawn jest trochę źle zrobiony ale da się grać.
Ja kampani daje 9/10 (nie 10/10 bo trochę przykrótka), spec ops ogólnie i misje i survival jest na medal, 10/10, multi 8/10, spodziewałem się czegoś więcej ale i tak mi się podoba. Kampanie właśnie przechodzę drugi raz, ale na doświadczonym, powiem wam że to nie maksymalny poziom trudności, ale i tak jest dużo trudniej, sporo razy zaliczyłem zgona, tam trzeba się cały czas chować bo inaczej od razu się pada. W multi i spec ops survival, spędzę pewnie kilka przyjemnych miesięcy, bo mnie bardzo wciągnął, nawet bardziej niż multi BF 3, którego nie odpaliłem od kupna MW 3, jakoś mi się znudził, tam jest strasznie nudno czasem i wkurzająco przez kamperów, wszystko jakoś tak wolno się odblokowuje i level strasznie wolno leci.

Ostatnio zmieniany: 5 mies., 2 tyg. temu przez bioshock.

Odp: MW2 a MW3 5 mies., 2 tyg. temu #6

  • Vattghern
  • Offline
  • Sierżant
  • EET FUK
  • Posty: 178
  • Pukty: 11
Zacznę od cytatu z regulaminu:
2.2 Językiem używanym na Forum jest język polski. Staraj się posługiwać nim poprawnie zachowując gramatykę i stylistykę, dbając o kulturę słowa i wypowiedzi.

Nie dostrzegasz tam żadnych emocjonujących scen? W takim razie znieczulica ogarnęła cię całkowicie.

Nudne? Pierwszy raz kampanię przechodziłem na łatwym poziomie trudności, aby dobrze zrozumieć fabułę. Pomimo tego cały czas grałem z opadnięta szczęką, patrząc na walące się budynki itp. Według mnie natężenie akcji w MW3 jest nieprawdopodobne i większe niż w MW2.

Fabuła? Jak można mówić, że fabuła w MW2 jest lepsza? Przecież najnowsze dzieło IW to kontynuacja CoDa z 2009 roku. To tak, jakby mówić, że historia we Władcy Pierścieni: Powrót Króla jest gorsza od fabuły Władcy Pierścieni: Dwie Wieże.

Multi w MW3 nie różni się w jakimś dużym stopniu od poprzednika z 2009 roku. To jest nadal Modern Warfare nasycone akcją i chaosem. Oczywiście, dodano kilka nowych bajerów, jak m. in. nowy system killstreaków. W multi nie podoba mi się większość map. Są zwyczajnie za małe i zbyt ciasne. Na wielu mapach na dominacji bez problemu można rzucić granatem z flagi A do flagi B. Rozmiar map powoduje również słabe respawny - często zdarza się odrodzić za plecami przeciwnika lub kilka metrów od miejsca w którym zginęliśmy.

Co-op jest wg. mnie świetny. Misje są ciekawe i wymagają współpracy, co zresztą nie zmieniło się względem MW2. Tryb Survival jest wspaniały. W dalszych falach rozgrywka staje się coraz trudniejsza i bardziej wymagająca, co zachęca do dalszej gry, z chęcią pobicia swojego poprzedniego wyniku.

Ogółem Modern Warfare 3 bardzo mi się spodobał i jestem pewien, że spędzę z tą grą wiele godzin. Moja ocena to 9/10.



Ostatnio zmieniany: 5 mies., 2 tyg. temu przez Vattghern.

Odp: MW2 a MW3 5 mies., 2 tyg. temu #7

BIOSHOCK ciesze się że znalazł sie ktoś taki jak ty , oczywiście i inni którzy odpisują

oczywiscie jak doczytałeś , że gra jako wątek grywalnosci , nie była zła , czyli otóż jak zaznaczaz dynamika , gra , wszystko dopasowane , ale fabularnie jesli sie zgodzisz , brakowało m itych postaci i emocji, rozumiem twoje zdanie , jednak według mnei mw3 byłó takie troche prosto liniowe , nei uważasz , co prawda elementy zaskoczenia itp było , ale fabularnie , nei czułem tego .... czegoś brakuje
Ostatnio zmieniany: 5 mies., 2 tyg. temu przez Soaptf141.

Odp: MW2 a MW3 5 mies., 2 tyg. temu #8

  • bioshock
  • Offline
  • Generał
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 2059
  • Pukty: 157
Soaptf141, po pierwsze pisz po polsku, po drugie, kampania w codach zawsze była liniowa, nie wiem o co ty się czepiasz w MW 3, liniowość zawsze była, to nie RPG z otwartym światem i masą questów. I proszę podaj mi argument czemu gra jest nudna, czekam na to cały czas. Ja kampanie za pierwszym razem, przechodziłem z koparą w dole, tam się tyle działo że aż mózg się lansuje od tej akcji i epickości, jak się do niej dosiadłem, to przeszedłem na jednym wdechu, od monitora odszedłem żeby zapalić albo pójść siusiu, tak mnie to wciągnęło.

Ostatnio zmieniany: 5 mies., 2 tyg. temu przez Irek.

Odp: MW2 a MW3 5 mies., 2 tyg. temu #9

  • veimiK
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Kampania w MW3 - Done
  • Posty: 39
  • Pukty: 1
Prawda. Kampanie w MW3 przechodziłem na siłę, fabuła zerowa i w dodatku to łatwe że ... ~~
IW się nie postarało.
Procesor: Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2.67GHz (4 CPUs), ~2.7GHz
RAM: 8 GB
HDD: 1 TB
Karta graficzna: ATI Radeon HD 5800 Series (1 GB)
Monitor: HP LP2475w
Słuchawki: Steelseries Siberia v2
Klawiatura: Logitech G15
Mysz: Razer Imperator
Podkładka: Razer Goliathus

Odp: MW2 a MW3 5 mies., 2 tyg. temu #10

późno już trochę , jednak jeszcze zanim pójdę , odpowiem ci ,

1 dobrze że jest o czym dyskutować

2. nudne jest w MW3 ta sztuczność , i brak (z mojej strony) wcielenia się w bohatera,nie możność czucia tych wydarzeń

3. trochę przesadzili , i tu zaznaczam , łódź podwodna w 2 misji jeśli się nie mylę, odpal i zobacz gdzie ta łódź pływa , czołg który spada z pietra

Odp: MW2 a MW3 5 mies., 2 tyg. temu #11

  • bioshock
  • Offline
  • Generał
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 2059
  • Pukty: 157
veimiK napisał:
Prawda. Kampanie w MW3 przechodziłem na siłę, fabuła zerowa i w dodatku to łatwe że ... ~~
IW się nie postarało.

No jak się grę przechodzi na łatwym do się nie dziw, spróbuj na doświadczonym, albo weteranie to zobaczysz dopiero co to jest hardcore. Co do fabuły, jeżeli twierdzisz że tam nie ma fabuły i gra jest tylko chodzeniem i strzelaniem z jakimiś dialogami, to ty chyba wcale w nią nie grałeś.

Odp: MW2 a MW3 5 mies., 2 tyg. temu #12

  • Kazik
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 3
  • Pukty: 1
@bioshock
Ja się mogę z Tobą w 100% zgodzić. Mi też kampania MW3 się bardzo podobała i nie wiem czego można się w niej czepiać .
Śmierć Soap'a była dość emocjonująca, ja miałem łzy w oczach jak to widziałem, poważnie, nawet same zabijanie cywili było dość dramatyczne.

Rozbawiło mnie to, ponieważ ja dokładnie miałem to samo . Scena ze
:pinch: Uwaga: Spoiler!
naprawdę była dramatyczna. Przeżywałem chyba z godzinę (?) ;D. A co do kampanii to cóż mogę powiedzieć, mój przedmówca parę postów wyżej (Pan bioshock) powiedział wszystko. Mam nadzieję, że kolejne odsłony też będą takie dobre jak tegoroczne MW3.

Pozdrawiam

..................
Po cholerę takie teksty Piszesz !?
Znasz zakończenie ,to trzymaj to dla siebie.
dostajesz warna.
[Irek]
Ostatnio zmieniany: 5 mies., 2 tyg. temu przez Irek.

Odp: MW2 a MW3 5 mies., 2 tyg. temu #13

  • Crawler29
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 52
  • Pukty: 8
@up
Stary Dzięki wielkie za zepsucie singla !!! Powinien Ban polecieć albo co najmniej warny za cały ten temat i pisanie o szczegółach fabuły. Bo chciał bym zauważyć że nie wszyscy jeszcze grali lub przeszli singla a o szczegółach piszcie sobie na pm.

Odp: MW2 a MW3 5 mies., 2 tyg. temu #14

  • Etheross
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 209
  • Pukty: 17
Po to jest funkcja 'Spoiler' na forum, żeby jej używać w razie tekstu zawierającego fragmenty fabuły bądź kluczowe momenty...

Odp: MW2 a MW3 5 mies., 2 tyg. temu #15

  • veimiK
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Kampania w MW3 - Done
  • Posty: 39
  • Pukty: 1
bioshock napisał:
veimiK napisał:
Prawda. Kampanie w MW3 przechodziłem na siłę, fabuła zerowa i w dodatku to łatwe że ... ~~
IW się nie postarało.

No jak się grę przechodzi na łatwym do się nie dziw, spróbuj na doświadczonym, albo weteranie to zobaczysz dopiero co to jest hardcore. Co do fabuły, jeżeli twierdzisz że tam nie ma fabuły i gra jest tylko chodzeniem i strzelaniem z jakimiś dialogami, to ty chyba wcale w nią nie grałeś.


Możesz się nie odzywać jak nie wiesz? Przeszedłem na Weteranie. Easy. Fabuła jest - ale nie wciąga tak jak w mw2. Ogółem to się dowiedziałem
:pinch: Uwaga: Spoiler!
Procesor: Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2.67GHz (4 CPUs), ~2.7GHz
RAM: 8 GB
HDD: 1 TB
Karta graficzna: ATI Radeon HD 5800 Series (1 GB)
Monitor: HP LP2475w
Słuchawki: Steelseries Siberia v2
Klawiatura: Logitech G15
Mysz: Razer Imperator
Podkładka: Razer Goliathus
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, Rick, Modzian, Err0r
Wygenerowano w 0.79 sekundy

Facebook Slide Likebox



Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi MultiGames Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi PR0m0cj4 Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi misiek1784 Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić ADM01 . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić Princlow . Nie zapomnij o zyczeniach!

Cycuuu będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

DrrOxeN będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

Hespersky będzie obchodzić urodziny za 3 dni!