Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Zbieg okoliczności czy może kolejna manifestacja?

Zbieg okoliczności czy może kolejna manifestacja? Wczoraj 22:36 #1

  • bioshock
  • Offline
  • Pułkownik
  • History is building by a victours!
  • Posty: 987
  • Punkty: 86
Wystarczy wejść na stronke modernwarfare3.com/ i pojawia się logo MW 3 (na górze znaczy liczba) i trailer Find Makarov.Czy to nie jest zbieg okoliczności, ta stronka na pewno nie należy do fanów bo jest tam nawet konkurs że można wygrać black ops i ipada. Daje to dużo do myślenia, może mieć jakieś powiązanie z mw 3 może być np. acti czy IW, bo We Can Pretend to raczej ona nie jest (przecież mają findmakarov po co im 2 stronka).Więc czy to nie zbieg okoliczności że na stronce jest trialer find makarov i ogólnie tematyka stronki.Mi się wydaje że Find Makarov ma duże powiazanie z następnym codem, może niech ktoś sprawidzi kto umie oczywiście do kogo należy ta strona albo raczej gdzie jest zarejestrowana.Wydaje mi sie że to jedna wielka manifestacja.Albo w sumie sam nie wiem co myśleć, fanowskie to raczej nie jest, kto by płacił za nazwe domeny i samą domenę i robił jeszcze konkurs dot. call of duty, bo podałem e-mail i mi odesłali że mogę wygrać ipoda+black ops, może to i fanowska stronka nie wiem rozkminiamy.
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 22:46 przez bioshock.

Odp: Zbieg okoliczności czy może kolejna manifestacja? Wczoraj 22:48 #2

  • Deagle
  • Online
  • Pułkownik
  • Posty: 996
  • Punkty: 87
Fake...


A ty bioshock za bardzo się podniecasz takimi ,,łatwymi" neewsami.
Poczekaj na oficjalną zapowiedź(już widzę tę eksplozje radości).

Odp: Zbieg okoliczności czy może kolejna manifestacja? Wczoraj 22:54 #3

  • bioshock
  • Offline
  • Pułkownik
  • History is building by a victours!
  • Posty: 987
  • Punkty: 86
W sumie tą stronkę to widziałem długo przed findmakarov, i wtedy tam pisało Upcoming a teraz działa, i się niczym nie podniecam poprostu natrafiłem na jakąś stronkę kiedy wpisałem Modern warfare 3 i na nia natrafiłem, stwierdziłem że coś w niej jest.

Odp: Zbieg okoliczności czy może kolejna manifestacja? Wczoraj 23:45 #4

  • Matiseq
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 166
  • Punkty: 29
Adres tej strony nie został publicznie ogłoszonym jako zarezerwowanym przez Activision - wychodzi na to, że Call of Duty 8 nie będzie MW3.

Odp: Zbieg okoliczności czy może kolejna manifestacja? Wczoraj 00:04 #5

  • DeTon
  • Offline
  • Moderator
  • CONFIDENTIAL
  • Posty: 987
  • Punkty: 21
To jeszcze nic nie znaczy, po prostu Acti mogło nie zdążyć przejąć tego adresu, czyli ktoś ich ubiegł, nie wykluczone, że dużo wcześniej niż nam się wydaje, więc cena za odkupienie będzie wysoka, może aż tak, że wcale tego nie przejmą.

dead for cheaters, glock18, gl, ls, marty
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 00:05 przez DeTon.

Odp: Zbieg okoliczności czy może kolejna manifestacja? Dzisiaj 08:05 #6

  • Deagle
  • Online
  • Pułkownik
  • Posty: 996
  • Punkty: 87
W kwestii domeny,zgodzę się z przedmówcą,jednak jeśli mamy mówić o tym czy to strona Acti/IW to przepraszam bardzo ale nawet ten ******* Minecraft miałby lepszą szatę graficzną.Jakieś cienkie logo z ,,3" nic mi nie mówi.

Odp: Zbieg okoliczności czy może kolejna manifestacja? Dzisiaj 13:07 #7

  • Jankess.
  • Offline
  • Szeregowy
  • Jankessss.! Możecie mi tak mówić :]
  • Posty: 19
To raczej strona fanów dużo na to wskazuje, ponieważ tak jak mówi Deagle, kiepskie logo oraz no triler z find makarova, gdyby coś na prawdę miało być pojawiło by się na stronie albo Activision, albo IW, albo Shledgehamera.

Często zaglądam na tamte stony i na razie licho, nic nie chcą mówić, bo pewnie chcą zrobić niespodzianke.
Życie jest jak papier toaletowy, podcierasz sobie nim ciągle du**, a tu patrzysz i już go nie masz...

Jeśli pomogłem bądź tak miły i wciśnij DZIĘKUJE!
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.26 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Deagle 29
Grrrr 20
DeTon 17
qwercik 17
Martum 16