Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: druga kampania mw3

druga kampania mw3 19/04/2011 15:49 #1

przeglądając info widziałem tylko to że mw3 będzie prequelem mw1 z ghostem.w call of duty zawsze były przynajmniej 2 kampanie.w newsach itp. nic nie mówią o drugiej rozgrywce.mam pytanie więc może ktoś z was wie coś o drugiej kampanii.

Odp: druga kampania mw3 19/04/2011 15:57 #2

  • BisHoP
  • Offline
  • Zablokowany
  • and remember, nothing in Russian
  • Posty: 232
  • Punkty: 26
Odrazu ci mówię, że znajdziesz wszystko na News'ach. Tofik'owski, Postman, Qwercik oraz Grrr... mają szybką reakcje, więc jak by co wszystko napiszą, więc śledź poprostu forum i tyle.

Koniec przemyśleń BisHoP'a
"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!
Ostatnio zmieniany: 19/04/2011 15:57 przez BisHoP.

Odp: druga kampania mw3 19/04/2011 16:59 #3

  • Gandi
  • Offline
  • Porucznik
  • Bez PituPitu...
  • Posty: 388
  • Punkty: 101
ArbuzMw2 napisał:
w call of duty zawsze były przynajmniej 2 kampanie


Może się mylę, ale w Call of Duty Modern Warfare była jedna kampania, Call of Duty Modern Warfare 2 była jedna kampania, Call of Duty Black Ops była jedna kampania. Może czegoś nie zrozumiałem ale nie we wszystkich częściach miałeś 2 kampanie .

Sorka jeśli nie skapowałem czegoś mam zły dzień dziś ;P, ale nie martwcie się robi się coraz lepszy xD.

P.S - Wykaż nam trochę szacunku i pisz po Polsku, a nie po polskiemu ^^. Jak jest kropka to jest i spacja no i duża literka jako początek słowa nowego po kropce i spacji xD. Na końcu pytania pytajnik się daje ^^.

P.S2 - Nie obrażaj się na mnie za wytykanie Ci błędów w pisowni ^^.

P.S3 - "niech mocz będzie z tobą" lol xD.










"I am the shadow and the smoke in your eyes
I am the ghost that hides in the night..."
Ostatnio zmieniany: 19/04/2011 16:59 przez Gandi.

Odp: druga kampania mw3 19/04/2011 17:13 #4

  • BisHoP
  • Offline
  • Zablokowany
  • and remember, nothing in Russian
  • Posty: 232
  • Punkty: 26
Gandi napisał:
ArbuzMw2 napisał:
w call of duty zawsze były przynajmniej 2 kampanie


Może się mylę, ale w Call of Duty Modern Warfare była jedna kampania, Call of Duty Modern Warfare 2 była jedna kampania, Call of Duty Black Ops była jedna kampania. Może czegoś nie zrozumiałem ale nie we wszystkich częściach miałeś 2 kampanie .


P.S - Wykaż nam trochę szacunku i pisz po Polsku, a nie po polskiemu ^^. Jak jest kropka to jest i spacja no i duża literka jako początek słowa nowego po kropce i spacji xD. Na końcu pytania pytajnik się daje ^^.





Co do pierwszego to masz racje Gandi.

A co do drugiego również, ale powiem coś więcej hahaha...
"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!

Odp: druga kampania mw3 19/04/2011 17:55 #5

  • jaby
  • Offline
  • Kapral
  • canadian.
  • Posty: 93
  • Punkty: 24
Nie jestem pewien ale ArbuzMw2 chyba chodziło o to że cała gra nie jest z pozycji jednej osoby a dwóch (czy więcej) np. w MW2 Jackson i Ramirez (na końcu Soap). ArbuzMw2 pyta się pewnie kto będzie jeszcze po za Ghostem.

Odpowiedź: być może jakiś zwykły piechur, nowy hero, lub ktoś już znany, tudzież będzie tylko sam Ghost .

Jak dla mnie niech najpierw skończą fabułę MW a dopiero potem zabierają się za to co było przed. Po samym tytule wnioskując MW3 powinno kojarzyć się z wydarzeniami po MW2, historię Ghosta powinni inaczej zatytułować.
Ostatnio zmieniany: 19/04/2011 17:56 przez jaby.

Odp: druga kampania mw3 19/04/2011 18:52 #6

  • bioshock
  • Offline
  • Generał brygady
  • History is building by a victours!
  • Posty: 1052
  • Punkty: 88
Ghost na 100% nie będzie jednyną grywalną postacią o ile MW 3 będzie preqelem bo tego nikt nie wie i do zapowiedzi się nie dowiemy, pewnie zrobią jakąś nową postać lub dadzą jakąś znaną na pewno będzie Price (ale nie jako grywalna no może w jakieś tam misji) . A jeśli będzie sequel to pojawi się Soap (może być grywalną postacią) i Ramierz (też może), ja mam nadzieję na sequela, bo mnie mało interesuje przeszłość bardziej chce wiedzieć jak się ta cała seria zakończy bo zakończenie MW 2 jest nie pełne, otwiera to twórcą furtkę do robienia następnej części. Wolał bym żeby prequel cod 4 pojawił się np. w 2013 jako cod 10 (MW4 ) lub jako DUŻE I WARTE TYCH 50 ZŁ dlc do MW 3 dające nową kampanie właśnie prequel.
Ostatnio zmieniany: 19/04/2011 18:56 przez bioshock.

Odp: druga kampania mw3 19/04/2011 19:43 #7

  • Matiseq
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 191
  • Punkty: 31
Twórcy kampanii MW3 muszą wyjść z nawyku nie dawania głosu grywalnym bohaterom. Treyarch się przełamało, reszta też musi. A jeśli chodzi o serię - niech najpierw ją skończą, później biorą się za prequele.

Odp: druga kampania mw3 Wczoraj 14:29 #8

  • Gandi
  • Offline
  • Porucznik
  • Bez PituPitu...
  • Posty: 388
  • Punkty: 101
Jeśli chodzi o ilość bohaterów, którymi będziemy grali to zwracam honory.

Ja osobiście nie lubię grać kilkoma bohaterami, najlepiej to jednego mieć i nim grać. Kilka bohaterów to znak, że twórcy nie mają pomysłu i muszą wymyślać aby tylko jakoś połączyć dwa inne wątki i aby dłużej się grało ;p.
To tylko moje zdanie ^^.










"I am the shadow and the smoke in your eyes
I am the ghost that hides in the night..."

Odp: druga kampania mw3 Wczoraj 17:38 #9

chodziło mi oto że np. w call of duty 2 grało się brytyjczykami,zsrr i amerykanami.zaś w modern warfare 1 i 2 grało się tak że raz walczysz w iraku a raz np w faveli albo w azerbejdżanie.faktycznie mogli by dać jakiś głos głownemu bohaterowi.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.32 sekundy

ActionGames.pl

  • Gracze bojkotują Portal 2
  • Pierwsze oceny Portal 2
  • Trailer trybu multiplayer Uncharted 3
  • 12 minutowy gameplay Battlefield'a 3 z komentarzem
  • GTA V z policjantem w roli głównej?

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Grrrr 38
Deagle 38
Martum 37
qwercik 25
DeTon 19