Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Raportowanie cheatera

Raportowanie cheatera 12/02/2010 01:19 #1

  • Martum
  • Offline
  • Generał broni
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1692
  • Pukty: 121
steamcommunity.com/id/Cruelty/ - dodajcie typa do znajomych.
Używa WH + AIM i pewnie cos jeszcze.

Dlaczego to zrobimy? Zobaczymy czy działa te raportowanie.
Każdy co jakiś czas puści na niego raport ,ze cheatuje i zobaczymy czy gość dostanie banana czy nie.

Możecie zobaczyć jego staty lub filmy. Same heady sprzedaje przez ściany

Raportowanie cheatera 12/02/2010 02:05 #2

Niby dlaczego mamy go reportować, skąd my mamy wiedzieć że on cheatuje? Może masz jakieś demko, wideo lub coś?
Jesteś kolejnym wieśniakiem co na wszystkich '"niewiarygodnie dobrze" grających graczy wyzywa od hakerów?

Raportowanie cheatera 12/02/2010 02:11 #3

  • Martum
  • Offline
  • Generał broni
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1692
  • Pukty: 121
Dodaj do znajomych.
Wejdź w jego statystyki , zobacz jego filmy gdzie ma wysokie staty. Przekonasz sie i sam nabierzesz chęci ,żeby gnoja usadzić.

Chce sprawdzić czy to coś da.
Zdaje sobie sprawę ,że w każdej sekundzie napływają raporty za oszustów ,ale jeśli zbierze sie duza grupa osób które będą często go raportowały , może jakimś cudem treyarch zareaguje ,a wtedy jak koleś dostanie bana znajdziemy inny cel i tak do skutku będziemy sypać raporty hehe

I wyhamuj z " wieśniakiem "
Napisałem ,ze sprzedaje heady przez ścianę to znaczy ze tak jest

Raportowanie cheatera 12/05/2010 21:48 #4

  • zizi17
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 100
  • Pukty: 3
Tutaj też macie cheatera używa aimbota jak już na moim filmiku widać , jego dane są podane w filmiku.

(Jeden z moich kolegów podał ten link do filmiku do jednego z tematów , mówię to tak na wszelki wypadek żeby żadnych wonów do nikogo nie było)

Raportowanie cheatera 12/09/2010 00:20 #5

ja 1 dzień po premierze reportowałem 2 cheaterów na mapce nuketown wyrobili bana :]
Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie.

Raportowanie cheatera 12/09/2010 00:22 #6

  • Martum
  • Offline
  • Generał broni
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1692
  • Pukty: 121
Mówisz to na serio ? Daj adresy do ich steama

Odp: Raportowanie cheatera 04/15/2011 13:46 #7

  • mariiox
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Buty Z Batystuty
  • Posty: 303
  • Pukty: 51
I jak mam tego typa zaraportować?
www.xfire.com/video/44e6f5/
www.xfire.com/video/44e716/

steamcommunity.com/profiles/76561198023321364/ <<< Jego steam

Odp: Raportowanie cheatera 04/15/2011 15:22 #8

  • iNotkia M33
  • Offline
  • Specjalista
  • wow.
  • Posty: 74
  • Pukty: 16
Reporting Cheaters

If you know of a new cheat, especially private cheats (ones that aren't on a public website), and can provide the links or the actual binaries, please visit the SteamPowered Forums and PM (private mail) a moderator there and it will be reported to the VAC team.


Wolne tłumaczenie:

Jeśli znasz jakiegoś nowego cheata, najbardziej te prywatne (nie są one na stronkach publicznych) (najczęściej płatne przyp tłum.)i możesz dać linki albo binarki, odwiedź forum Steama i wyślij moderatorowi prywatną wiadomość. Cheat zostanie zreportowany do VAC'a.


Czyli, reporty graczy tj. cheaterów są bezsensowne, ponieważ Valve uważa, że ich VAC jest nieomylny (i najczęściej tak jest!). Dlatego, lepiej nic nie robić, lub też zreportować privhacki. Jeśli nie mamy owych, szkoda. Vac team nie czyta wiadomości dot. raportu cheaterów. Jedyne co możesz zrobić to zgłosić gracza na BlackListę (tylko dla CS1.6).

To tyle na ten temat każdy 2k7 wie.

Odp: Raportowanie cheatera 04/15/2011 17:20 #9

  • mariiox
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Buty Z Batystuty
  • Posty: 303
  • Pukty: 51
Ok znalazłem rozwiązanie
Niestety raportowanie było "schowane"
1. Włączamy menu pauzy w grze
2. Klikamy na przycisk z napisem "gracze



3. Klikamy na naszego cheatera (zamazałem nick żeby komuś nie wpadło do głowy raportowanie niewinnego gracza

3. Zagłaszamy
Ostatnio zmieniany: 04/15/2011 17:43 przez mariiox.

Odp: Raportowanie cheatera 04/15/2011 17:41 #10

  • Py$!eK
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 306
  • Pukty: 35
1. Inteligentne... Stare, i wcale nie ukryte.
2. I tak widać jego nick, więc nie wiem po co chowałeś w 2-óch miejscach, skoro w trzecim zostawiłeś...
3. Ten twój "genialny sposób" wysyła wiadomość do Treyarch'a, który co do VAC'a, to może gówno, i i tak nikt mądry nie przegląda tych zraportowanych kolesi, bo np. tacy jak ty raportują każdego lepszego jak widać.
4. @Zizi17, nie pomyślałeś, że skoro dał swój nick na youtube, to może być nie on? Uważasz, że jak ktoś napisze w podpisie filmiku Py$!ek etc., to, że od razu to będę ja?
5. Mój najdłuższy post na tym forum, wszystko w nim to czysta prawda, treść "konsoli" odnosi się do MW2. Mam steam'a od 2005, więc możecie się kłócić steam'owcy którzy to ujrzeli 1-wszy raz jak wyszło mw2, i mówili, że nie ma jak dołączyć jeżeli ktoś nie wyśle zapros zenia.

Py$!eK napisał:
Zacząłem czytać 1-wszy post, i od razu zobaczyłem błędy...
Mam wrażenie, że na jakimś forum już to pisałem, więc ew. się powtórzę.

1. Valve nie zbanuje cie za edycję plików CFG zapomnij...
2. Za konsolę, owszem można dostać bana.

Ad. 1/2. Na głównej stronie Valve widnieje/ał napis: "System VAC skanuje pamięć uruchomionej gry, gdy jesteśmy na server'ze zabezpieczonym przez VAC. Modyfikacja plików takich jak ustawienia, dźwięki, obrazki, modele itd. Jest w pełni dozwolona."
Co się z tym wiąże? A no to, że nie dostaniecie bana za edycję CFG, nikt nigdy nie dostał i nikt nigdy nie dostanie. Nie dostaniecie bana za jakikolwiek program edytujący level/prestiż itd., ponieważ on się nie wpina w grę, tylko edytuje plik ".stat".
To samo z tzw. teksture hack'iem (nie wiem czemu hack), w grach pod HL1, HL2 (silnik), praktycznie co 3-cia osoba podmienia sobie modele dla polepszenia/ułatwienia rozgrywki, nikt nigdy za to bana nie dostał.
Podsumowując, jeżeli nie uruchomisz żadnego programu który się wepnie w grę którą scanuje VAC, nie dostaniesz bana, a VAC dla jednej głupiej gry w której pozwolili na edycję levela, nie zmieni formułki banowania.
Dowody:
- Miałem Texture Hack'a przez ponad rok = NIC;
- Miałem full level od Grudnia 2k9 = NIC;
- Miałem podmienione modele w Counter-Strike'u = NIC;
- Od 3-ciego dnia po premierze, mam full level na Black Ops'ie (na serverze ustawiłem 1kk pkt. za fraga) = NIC

PS. Nie zawsze jak ktoś kogoś zabije jak go nie widział ma cheat'y, to że ty patrząc na niego nie widziałeś tego kogo zabił, to nie oznacza, że jest cheater'em. Może mieć Texutre Hack'a, jest w nim redukcja niektórych elementów takich jak: trawa, liście, płachty na płotach, płoty, szyby (rozbite).
Napisałem coś, co popierasz? Podziękuj, i nie powtarzaj mojej wypowiedzi.










Odp: Raportowanie cheatera 04/15/2011 17:50 #11

  • mariiox
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Buty Z Batystuty
  • Posty: 303
  • Pukty: 51
Fakt nie rozkminiłem 3 nicku
Poza tym weź się nie unoś, a tym bardziej nie pisz mi takich bzdur że raportuje każdego bo nie zaraportowałem nikogo dotąd
tacy jak ty

Czyli jacy?
Ostatnio zmieniany: 04/15/2011 18:52 przez mariiox.

Odp: Raportowanie cheatera 04/15/2011 19:55 #12

  • Grrrr
  • Offline
  • Zablokowany
  • SCIENCE VESSEL
  • Posty: 816
  • Pukty: 103
Py$iek nie dodałeś jeszcze, że masz bana na Steam NA mw2, hmmm dlaczego? Oraz na AlterIWNet.. hmmm dlaczego?

Wiesz, jak dla mnie ot jesteś zdesperowany Łukaszu. Dlaczego?

Na Twoim kanale na YT chwalisz się, jak zrobić max lvl do MW2, a w kolejnym filmiku pokazujesz "Twoje" koszary z MW2, gdzie zapewniasz w opisie, że wszystko zdobyłeś sam..... Bez komentarza.... Jest jeden mały detal..... Gdy pokazujesz zabitych, których sam sobie wpisałeś, liczba zgonów jest drastycznie mała..... Jesteś PRO!

Aż pozwolę sobie zacytować: "My profile in COD:MW2 No cheats/hax etc.!!! Really my Game. "

Zabici: 12909832498273 Zgony: 1371 hahahahahaha ŻAL!

www.youtube.com/user/Pysiek1337#p/u/28/wrSfUHmHsww

Dam CI dobrą radę, naucz się pokory... i nie zachowuj się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Kto wie czy Ciebie ktoś nie wkręci tak jak Ty grubego.

Tak więc reasumując Panie TheMRhelp4you, skoro już sam sobie dajesz Subskrypcje to może czas zastosować się do Twojego motta życiowego:

"Mam życiowe zadanie, pomagać ludziom. Bo wielka wiedza, to wielka odpowiedzialność. I chcę się nią podzielić."

Więc pomagaj ludziom, ale nie pokazując jak oszukiwać... Lepiej podziel się 1% podatku.

Grrrr Out.

Odp: Raportowanie cheatera 04/15/2011 20:26 #13

  • qwercik
  • Offline
  • Zablokowany
  • Advocatus diaboli
  • Posty: 1674
  • Pukty: 45
"Na Twoim kanale na YT chwalisz się, jak zrobić max lvl do MW2, a w kolejnym filmiku pokazujesz "Twoje" koszary z MW2, gdzie zapewniasz w opisie, że wszystko zdobyłeś sam..... Bez komentarza.... Jest jeden mały detal..... Gdy pokazujesz zabitych, których sam sobie wpisałeś, liczba zgonów jest drastycznie mała..... Jesteś PRO!"
Wystarczy spojrzeć na ilośc spędzonego czasu w grze - 15h Dodatkowy efekt zapewnia (jak na tyle killi strasznie mała ilość ODZNACZEŃ. ^^

"3. Ten twój "genialny sposób" wysyła wiadomość do Treyarch'a, który co do VAC'a, to może gówno, i i tak nikt mądry nie przegląda tych zraportowanych kolesi, bo np. tacy jak ty raportują każdego lepszego jak widać."
Ciekawe jest, jak dostaną 10 - 20 raportów w dzień na tego samego gościa, od różnych osób. Też oleją? Oczywiście Ty wiesz, że TAK!

Drugie i ostatnie ostrzeżenie na temat słownictwa.

PS.: Podpisuję się pod postem Grrr ręcami nogami i oboma oczami!

Odp: Raportowanie cheatera 04/15/2011 20:43 #14

  • Py$!eK
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 306
  • Pukty: 35
1. [ciach!] off-top i [ciach!], wy warna nie dostaniecie.
2. Na alter'ze nie mam bana.
3. Nie daje sobie sam subskrypcji.

@Edit
I myślę że jednak na temat steam'a i VAC'a wiem dużo więcej niż wy.
Napisałem coś, co popierasz? Podziękuj, i nie powtarzaj mojej wypowiedzi.










Ostatnio zmieniany: 04/15/2011 22:10 przez qwercik.

Odp: Raportowanie cheatera 04/15/2011 22:09 #15

  • qwercik
  • Offline
  • Zablokowany
  • Advocatus diaboli
  • Posty: 1674
  • Pukty: 45
Nie dostałeś warna. Dostałeś ostrzeżenie ustne, ostatnie. Ja też dostałem od Grrr i Grrrr dostał ode mnie.

Nie zastosowałeś się do moich sugestii w dwóch Twoich postach, więc zostałeś zablokowany na forum na 24h. Czyli do 17 do 1 w nocy ;> No tak się kliknęło...

Po za tym, po radach jakie dajesz uważam, że nie wiesz. Przykład choćby Ci przytoczyłem w temacie o RAPORTOWANIU CHEATERÓW w MW2. Na mojego posta nie raczyłeś odpowiedzieć, więc uznaje, że mam rację i wcale nie wiesz więcej. Wiesz to co chcesz wiedzieć i za swoją wiedzę uważasz "tak mi się wydaje".

Jak napisał Grrr "trochę pokory".

W tym miejscu kończę rozważania na Twój temat. Od teraz, każdy post, który uznam, że mija się z prawdą lub jest napisany w sposób sugerujący "że nic Ci się nie stanie", w myśl zasady:
2.5 Jeśli nie znasz odpowiedzi na pytanie nie odpowiadaj, tym samym nie wprowadzisz pytającego w błąd. 

zostanie usunięty, a TY zostaniesz ostrzeżony. Przy 3 ostrzeżeniu dostaniesz bana. Jeśli napiszesz posta zgodnego z prawdą, lub uwzględnisz, że "możesz" dostać bana, to nic Ci nikt nie zrobi. Dokładnie to samo tyczy się wulgarności na forum.

Pozdrawiam serdecznie i ściskam mocno!

I jeszcze taka bania na koniec:
ad2. Masz bana na alterze, sam widziałem temat o tym na ich forum.
ad3. Dajesz: TheMRhelp4you i Pysiek1337 to jedna i ta sama osoba - Ty.

I jeszcze taki addon:
"Członkostwo od: August 13, 2008" Twoje konto STEAM, gdzie tam do roku 2k5?

Tu link, gdzie odpowiedziałem i skontrowałem Twój cytat twierdząc i pokazując, że wcale tak dużo nie wiesz o STEAMie:
www.modernwar.pl/forum/23-Multi-Player/1...5&start=30#60283
Ostatnio zmieniany: 04/15/2011 22:19 przez qwercik.
Za tę wiadomość podziękował(a): Grrrr
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, Irek, Modzian, Err0r
Wygenerowano w 0.72 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 100
Grrrr 65
bioshock 56
J!g5aw 50
Deagle 48

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi PROkurator Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi Szamar Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić martut . Nie zapomnij o zyczeniach!

M@rt3n$ będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

TrenejQ będzie obchodzić urodziny za 5 dni!