Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Błąd gry?

Błąd gry? 16/01/2011 13:05 #1

  • Ulubuar
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 3
Witam, jako iż to mój pierwszy post na forum chciałem się przywitać.
Jestem Krzysiek,grałem we wszystkie serie Call Of Duty, aktualnie gram w Black Ops, jeśli kogoś to obchodzi kocham L96
Mam problem z kupowaniem broni.
Aczkolwiek, od dwóch dni nie mogę kupić nowej broni [Ak74u]
Po prostu, gdy kupuję broń i wychodzę nie mam broni, za to mam kaskę którą wydałem na broń [2000]
Na pewno nie mam pirackiej gry, chyba że w MediaMarkcie sprzedają podróbkę CoD'a po 119 zł
Czemu tak mam? Proszę o szybką odpowiedz
Pozdrawiam

Odp: Błąd gry? 16/01/2011 13:36 #2

Powiedz mi jaki masz prestiż i czy do aku używasz kolimatora.
Jeśli ktoś uważa, że famas w Black Ops jest przegięty jest lamą =D
Żeby być PRO w Call of Duty potrzebne są 3 rzeczy: skill, fart i myszka Logitech g9. Ja posiadam je wszystkie.

Odp: Błąd gry? 16/01/2011 14:57 #3

Ja miałem podobną sytuacje ale u mnie pomogło zresetowanie steama.

Odp: Błąd gry? 16/01/2011 17:01 #4

  • Ulubuar
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 3
Nie używam kalimatora, uchwyt / powiększone.
Prestiż pierwszy, poziom 30

Odp: Błąd gry? 16/01/2011 23:53 #5

  • Gandi
  • Offline
  • Sierżant
  • Wszystko ma swój początek jak i koniec...
  • Posty: 185
  • Punkty: 50
C:/Program Files/Steam/steammaps/common/Call of Duty Black Ops/players

Znajdziesz tam plik o nazwie config_mp. Zrób jego kopię po czym usuń z folderu players. Kopię wklej sobie gdzieś na pulpit (póki co nie usuwaj kopi). Wejdź do Black Ops Multi (wtedy automatycznie stworzy Ci się nowy config) i spróbuj kupić AK-74u. Czynność ta POWINNA usunąć problem.

Usuwając plik config_mp niczym nie ryzykujesz, lecz stworzenie kopi to standard w czynnościach tego typu.
Aby Cię uspokoić dodam, że nie raz ja usuwałem ten config_mp bez tworzenia kopi i nic się nie stało, bo nic się nie może stać.

Nie ryzykujesz utratą jakichkolwiek statystyk tej gry.
Nie ma drogi do pokoju. To pokój jest drogą. — Mahatma Gandhi

Słabi nigdy nie potrafią przebaczać. Przebaczenie jest cnotą silnych. — Mahatma Gandhi

Lepiej być pełnym przemocy, jeśli tkwi ona w naszym sercu niż przywdziać szatę jej braku, by ukryć własną niemoc. — Mahatma Gandhi


Niby wiesz wszystko, a tak naprawdę nie wiesz nic...
Ostatnio zmieniany: 16/01/2011 23:56 przez Gandi.

Odp: Błąd gry? 17/01/2011 07:22 #6

  • Markutez
  • Online
  • Porucznik
  • Mowa jest srebrem, a milczenie owiec...
  • Posty: 433
  • Punkty: 13



(Phenom II Quad-Core 945 + Noctua NH-D14; Gigabyte GA-MA790XT-UD4P; Sapphire Radeon HD 5870 1GB; Patriot DDR3 8GB 1333MHz; SB X-Fi Xtreme Gamer; Windows 7 64-bit)

Odp: Błąd gry? 17/01/2011 15:01 #7

  • Gandi
  • Offline
  • Sierżant
  • Wszystko ma swój początek jak i koniec...
  • Posty: 185
  • Punkty: 50
@up

BRAWO dla Ciebie!! Podałeś linki gdzie nie został problem rozwiązany... Posty sobie nabijasz tylko...
(Ignoruję twoją odpowiedź następną).


Topic:

Napisz czy działa to z config_mp. Jeśli nie to reinstal gry lub nabij kilka lvl'i.
Nie ma drogi do pokoju. To pokój jest drogą. — Mahatma Gandhi

Słabi nigdy nie potrafią przebaczać. Przebaczenie jest cnotą silnych. — Mahatma Gandhi

Lepiej być pełnym przemocy, jeśli tkwi ona w naszym sercu niż przywdziać szatę jej braku, by ukryć własną niemoc. — Mahatma Gandhi


Niby wiesz wszystko, a tak naprawdę nie wiesz nic...

Odp: Błąd gry? 18/01/2011 08:37 #8

  • Markutez
  • Online
  • Porucznik
  • Mowa jest srebrem, a milczenie owiec...
  • Posty: 433
  • Punkty: 13
//Gandi, setki razy była już mowa o tym że po przejściu na kolejny prestiż (bądź pierwszy) w cenę broni są wliczone dodatki zakupione na levelu poprzednim. Czyli jeśli kupiłeś przed przejściem na prestiż broń za cenę przykładowo 2000 pkt. i dodatki za 8000 pkt. to w prestiżu ta broń będzie kosztowała 10000 pkt. Nie wiadomo czy jest to bug gry czy zamierzone działanie Treyarch ale tak jest po prostu.

I kultury trochę dzieciaku, a nie od razu oszczerstwa rzucasz.



(Phenom II Quad-Core 945 + Noctua NH-D14; Gigabyte GA-MA790XT-UD4P; Sapphire Radeon HD 5870 1GB; Patriot DDR3 8GB 1333MHz; SB X-Fi Xtreme Gamer; Windows 7 64-bit)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 1.82 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »