Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Wciąż problemy z wydajnością black opsa.

Wciąż problemy z wydajnością black opsa. 02/23/2011 17:55 #1

Pomocy od momentu kupna(dzień premiery) gry call of duty black ops mam problemy gdyż grając na multiplayerze gra działa wolno, zanim się zorientuje już ginę. Nie czerpię niestety przyjemności z takiej rozgrywki. Proszę o pomoc. Może to wina sprzętu?

PS: kampania dla jednego gracza działa dobrze.

Odp: Wciąż problemy z wydajnością black opsa. 02/23/2011 18:15 #2

  • Postman
  • Offline
  • Administrator
  • Władca Marionetek
  • Posty: 1190
  • Pukty: 40
Przede wszystkim podaj konfigurację komputera, jakość łącza internetowego i wszelkie dane, które mogą być istotne

Odp: Wciąż problemy z wydajnością black opsa. 02/23/2011 18:17 #3

  • Mason98
  • Offline
  • Szeregowy
  • Gram w "Blaczki", MW-dwójkę i CoD-a 2 na Multi.
  • Posty: 16
  • Pukty: 1
Odpowiedź jest jedna.
Komputer nie zawsze jest wszystkiemu winien. Ale i tak poprosiłbym cię żebys mi podał swoje preferencje, czyli jakiego masz procka, RAM-u i jaki masz system. To wystarczy.
Poczekam na odpowiedź, a tymczasem porusze druga mozliwosc. Byc moze twoje połączenie internetowe jest niezbyt dobre, ja mam szerokopasmowe i się nie skarżę na MP w MW2, Black Opsy mam na PS3. Podaj mi jaka jest średnia prędkość twojego neta
Czekam!
Czołem!
Poniższe zdanie jest prawdziwe.
Powyższe zdanie jest fałszywe.

Odp: Wciąż problemy z wydajnością black opsa. 02/23/2011 23:20 #4

Mam ramu 4gb, karta graficzna nvidia geforce 9650m gt 1GB , model procesora Core2 Duo T5800 (2.0 GHz, 2MB cache),
typ pamięci RAM DDR2 (800 MHz), pamięć karty graficznej 1 024 MB system windows vista.
Szybkość łącza to 15MB/s przynajmniej płace za tyle a ile jest nie wiem można to sprawdzić?

Odp: Wciąż problemy z wydajnością black opsa. 02/23/2011 23:22 #5

Ja właśnie też nie mam problemu z multi w MW2 tam jest wszystko ok chciałbym żeby tutaj też było.

Odp: Wciąż problemy z wydajnością black opsa. 02/23/2011 23:45 #6

  • pebeem
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 54
kowalson111 napisał:
Mam ramu 4gb, karta graficzna nvidia geforce 9650m gt 1GB , model procesora Core2 Duo T5800 (2.0 GHz, 2MB cache),
typ pamięci RAM DDR2 (800 MHz), pamięć karty graficznej 1 024 MB system windows vista.
Szybkość łącza to 15MB/s przynajmniej płace za tyle a ile jest nie wiem można to sprawdzić?

Tak jak pisałem w innym temacie - wymień procek na jakiś czterordzeniowy, a wszystko zacznie śmigać jak marzenie.
"Gas masks and AK-47's
Now you won't see the gates of heaven
Blood fire destroying weather
To blow you away, blow you away forever"

Odp: Wciąż problemy z wydajnością black opsa. 02/24/2011 00:14 #7

  • Martum
  • Offline
  • Generał broni
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1692
  • Pukty: 121
To laptop , quada mu nie wstawisz. Akurat w tym przypadku procek nie jest ograniczeniem ,a grafika
Ostatnio zmieniany: 02/24/2011 00:47 przez Martum.

Odp: Wciąż problemy z wydajnością black opsa. 02/24/2011 00:42 #8

  • Krwotocz
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 164
  • Pukty: 33
Grafika chyba by wyrobiła na najniższych, ale wkoncu to Black ops...

Odp: Wciąż problemy z wydajnością black opsa. 02/24/2011 01:40 #9

  • mlody_90
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 27
witam widze ze mowa o laptopie:] tez mam lapka i w bo nie da rady grac choc mw2 chodzilo idealnie i nie wiem czy mam co mazyc o bo ?
Procesor
AMD Athlon X2 QL-64 2.1 GHz
Chipset
AMD M780G
Pamięć
3072 MB, Nanya DDR2-800, 1 + 2 GB, maks. 4 GB
Karta grafiki
ATI Mobility Radeon HD 4570 - 512 MB, ATI Catalyst 9.3
Dysk twardy
320 GB - 5400 rpm, 320GB 5400obr/min Seagate ST932032
skopiowalem ze strony producenta aby bylo dokladnie opisane :] mielem viste i ostatnio wrzucilem xp myslalem ze bd dobrze a tu lipa :/ wiec to wina kompa czy tej z... gry?

Odp: Wciąż problemy z wydajnością black opsa. 02/24/2011 02:04 #10

  • Martum
  • Offline
  • Generał broni
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1692
  • Pukty: 121
Z opinii znajomych którzy mają Athlony X2 wiem ,ze on nie daje rady w BO. Ty masz laptopa wiec Twoj procek jest jeszcze słabszy niż te z PC.
Za słaby i tyle

Odp: Wciąż problemy z wydajnością black opsa. 02/24/2011 03:33 #11

  • J!g5aw
  • Offline
  • Administrator
  • INQUISITIO
  • Posty: 1384
  • Pukty: 66
Ogólnie po lapkach nie oczekujcie zbyt wiele przy BO. No chyba, że macie jakiegoś nowszego Alienware to pociśniecie w BO nawet na maxa.
Pomogłem, podziękuj - Admin też człowiek ;]



Dropbox - wirtualny dysk o poj. 2GB db.tt/5ezAzN1 + 250MB więcej dla Ciebie i dla mnie za skorzystanie z linka.

Odp: Wciąż problemy z wydajnością black opsa. 02/24/2011 15:23 #12

Czekam na odpowiedź od Mason98. Napewno nie da się nic zrobić ???

Odp: Wciąż problemy z wydajnością black opsa. 02/27/2011 09:24 #13

  • Cysiu
  • Offline
  • Kapral
  • Killer
  • Posty: 104
  • Pukty: 7
Ja mam laptopa Asus
Pent. T4300 karta graficzna Nvidia GeForce GT 220M,VRAM 1GB. HDD 250GB Memory 2GB Windows 7 premium
Średnio 45 FPS.Przed patchmi było ok.55. Gra nie tnie.

Tak na marginesie. Włączyłem licznik FPS(/cg_drawFPS 1) na czerwono są FPS, a na biało?
"Na wojnach można walczyć bronią, lecz to ludzie je wygrywają. To duch ludzi, którzy podążają i człowieka, który prowadzi odnosi zwycięstwo." George Patton

"Czasami delikatna perswazja przynosi lepsze efekty niż brutalna siła"




Odp: Wciąż problemy z wydajnością black opsa. 02/27/2011 11:02 #14

  • BisHoP
  • Offline
  • Porucznik
  • 5 minuts... wait! no.... Tango Down ;)
  • Posty: 375
  • Pukty: 35
Skoro kampania działa dobrze, to napewno nie jest ogólny problem gry, a raczej twojego sprzętu, może parametry komputera, lub coś z internetem jest nie tak.

Na początku polecam ci sprawdzić czy wszystkie parametry są odpowiednie, na multi, potem zobacz jaką masz częstotliwość neta (bo może w nim tkwi problem) a jak rozwiążesz zagatke to ustaw wszystko tak jak powinno być i ciesz się nie zlagowaną, normalną rzezią na Multi. ^^
adres

"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!

Odp: Wciąż problemy z wydajnością black opsa. 03/22/2011 22:21 #15

  • J!g5aw
  • Offline
  • Administrator
  • INQUISITIO
  • Posty: 1384
  • Pukty: 66
DESIDERATA PL napisał:
zmnieisz rozdzialke powylaczai rurzne opcje graficzne bo chyba nie zdajesz sobie sprawy ile ich jest a kturych nie wylaczysz w menu gry haha wylaczysz je programem specjalnie do tego stworzonym .. pomysl poszukaj google nie boli na tej stronie jest program ktorego powinienes uzyc i bedzie ci smigac zakladka bodajrze narzedzia black ops i to wszystko kompa masz takiego sobie;p i nie sluchai tych debili co mowia ze sie nieda nic zrobic bo zawsze cos mozna zrobic a przynajmniei sprubowac. Skoro nie potrafice mu pomoc to po co piszece?

Nie wiem czemu masz PL w nicku ale po PL to raczej nie piszesz. Przynajmniej próbujesz, z miernym skutkiem.
Nie wiem czy to specjalnie tak kaleczysz język polski czy też nie, radzę jednak byś się nad sobą zastanowił.

Za tzw. debili masz słowne upomnienie, kolejne skończy się blokadą na forum. Zapoznaj się z regulaminem modernwar.pl
Pomogłem, podziękuj - Admin też człowiek ;]



Dropbox - wirtualny dysk o poj. 2GB db.tt/5ezAzN1 + 250MB więcej dla Ciebie i dla mnie za skorzystanie z linka.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, Irek, Modzian, Err0r
Wygenerowano w 0.49 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 100
Grrrr 65
bioshock 56
J!g5aw 50
Deagle 48

Urodziny

Jutro urodziny będzie obchodzić PROkurator . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić Szamar . Nie zapomnij o zyczeniach!

martut będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

M@rt3n$ będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

TrenejQ będzie obchodzić urodziny za 6 dni!