Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Wybór broni.

Wybór broni. 13/11/2010 20:03 #1

  • kikoron
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 4
SORRY ZA KOLEJNY NOOBSKI WĄTEK... Mam taki problem że w MW2 grałem SCARem a w Black Ops'ie nie moge znaleźć sobie dobrej broni. Zależy mi głównie (tylko) na Obrażeniach i Celności. Potrzebuje broni dobrej głównie na Średni dystans no i żeby z bliska nie była zupełnie do dupy(czyli snajperki odpadają). Dotąd grałem Galilem ale mam wrażenie że jest on zbyt mało celny i ma za małe obrażenia. Zależy mi też aby broń nie była zbyt szybkostrzelna bo to utrudnia zdejmowanie leżących przeciwników. Z góry dzięki .

Wybór broni. 13/11/2010 20:08 #2

  • Pandoid
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 8
  • Punkty: 8
Wydaje się że później odblokowane bronie jak commando mogą spełniać Twoje wymagania. Ak47u jest dobry obrażeniowo, więc jest dobry na małe mapy podobnie jak skorpion/uzi itd, Aug narazie jest dla mnie najlepszy jeśli chodzi o kompromis między celnością i obrażeniami.

Wybór broni. 13/11/2010 20:08 #3

  • Hitmen898
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 30
  • Punkty: 1
Hmmm Aug ma całkiem przyzwoitą celność, mówie ci chociaż ma dużą szybkostrzelność to wymiata.
Jeśli nie Aug to Comandoo który jest na 44 lvl :/ Ale Comandoo to broń o której mówisz....

Wybór broni. 13/11/2010 20:10 #4

  • Pupcia z BRO...
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • "Po co mi dziewczyna, mam Calla"
  • Posty: 253
  • Punkty: 4
Ile ty masz lat? Grasz tym czym ci idzie i lubisz. Jeden napisze M16 a drugi AN FAL i co ci to da? Chcesz coś przetestować jakąś broń to zrób to na meczu prywatnym albo na szkoleniu. Moim zdaniem bez sensu temat i powinien wpaść do kosza.
AMD Athlon 64 X2 4200 2.4GHz, Kingston 1x2 800 CL 5 (2gb), Gigabyte M56S-S3, Palit GF9800 Super+ 1gb 256 Bit

Wybór broni. 13/11/2010 20:11 #5

  • kikoron
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 4
Dzięki za pomoc. Powiem że AUG średnio przypadł mi do gustu nawet nie wiem czemu. Ogólnie kiepsko mi się gra AUG i zawsze dostaje po d*pie jak nim gram.

Wybór broni. 13/11/2010 20:12 #6

  • djgromo
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 79
Ze szturmowych jak dla mnie tylko ak47 się nadaje, commando ma za duży rozrzut. Famas jest bardzo celny, ale ma strasznie małe obrażenia.

Wybór broni. 13/11/2010 20:15 #7

  • Dawidero
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 48
  • Punkty: 6
AUGa to trzeba przećwiczyć, a gdy zdobędziesz wprawę broń jest niepokonana.

Wybór broni. 14/11/2010 15:09 #8

  • Mast3rPL
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 55
  • Punkty: 6
hmm ja bym ci polecił Gali ma dobre hity i łatwo trafić no i chyba jeszcze Fn Fal jak dasz mu ACOG i Tłumnik to jest to taki na srednie dalekie i jak umiesz strzelać samopowtarzalnym bliskie

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.64 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »