Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Słów parę o strzelbach...

Słów parę o strzelbach... 15/11/2010 14:54 #1

  • akolith
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 11
Zrobiłem sobie na małe mapy (Nuketown itp) klaskę kozaka z shotgunem. Z sentymentu wybrałem SPASA-12, dosć mocny sprzęt. No i się zaczęło... Czy tylko ja uważam, że strzelby są za słabe? Strzelam do przeciwnika wcale nie z jakiejś mega odległości, i tamten pada po 3-4 strzałach dopiero. Może sa jakieś lepsze strzelby? Albo o co chodzi..?


edit: słabe słabe, lagi mam w normie

Słów parę o strzelbach... 15/11/2010 15:04 #2

  • cermer
  • Offline
  • Major
  • PRINCIPESSA
  • Posty: 510
  • Punkty: 1
nie trafiasz? Laguje cie przy strzale? A może po prostu są słabe ;p

Słów parę o strzelbach... 15/11/2010 19:20 #3

  • blackpoint
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 30
  • Punkty: 2
Jestem zdruzgotany strzelbami (mam wszystkie). Tak słabych shotgunów nie było jeszcze w żadnym CoD, choć rzeczywiście w MW2 są trochę przegięte. Trzeba się sporo napocić, żeby ubić więcej niż 1-2 ludzi, co zaprzecza chęci posiadania strzelby moim zdaniem. Możliwe, że przyczyną są lagi, które to nadal mam ogromne mimo niewielkich pingów, niemniej satysfakcja z korzystania z shotguna jako takiego - szczególnie, że jest to teraz broń główna jest naprawdę mizerna. W rachubę wchodzą tylko headshoty i tylko z bardzo niewielkich odległości. Bardzo nierealna broń aktualnie.

EDIT: Mówiąc, że trzeba się sporo napocić, żeby ubić więcej niż 1-2 ludzi, mam na myśli grupę. Tak zawsze gram z pompką - lawiruję po mapie aby wpaść na grupkę (najczęściej kampiących ludzików) i ich z bliska wybijam. Aktualnie taka szarża jest nieefektywna. Sposobem jest tylko ustrzelenie 1-2 szybkie schowanie się za rogiem, reload i znów tłuczenie. Ale zaraz! Zostało Ci tylko kilka nabojów...
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie"

Słów parę o strzelbach... 15/11/2010 19:25 #4

  • Rick Astley
  • Offline
  • Major
  • For Mother Russia
  • Posty: 489
  • Punkty: 28
Macie rację, powinni je troszkę ulepszyć, nie zapominajmy jednak, że to są tylko shotguny, głównie na bliskie kontakty.

POMOGŁEM? KLIKNIJ

Słów parę o strzelbach... 15/11/2010 19:48 #5

  • The51Master
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 289
  • Punkty: 24
Mi to sie strzelby w ogole nie podobaaja...zwalili sprawe jesli o strzelby chodzi. Oprocz strzelb to jeszcze famas a oprocz niego to nie ma zle zrobionych broni.

Słów parę o strzelbach... 15/11/2010 19:52 #6

  • blackpoint
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 30
  • Punkty: 2
Rick napisał:
Nie zapominajmy jednak, że to są tylko shotguny, głównie na bliskie kontakty.

Niczego więcej od shotguna nie oczekuję, powienien jednak zdejmować na jeden strzał bez przymierzania w korpus lub plery z 3-4 metrów, a nie tak jak jest teraz z 1-2, bo powyżej to już musisz poprawić, co przy broni z np. 4 nabojowym magazynkiem zakrawa o paranoję. Oczywiście w klasie z pompką mam perk Sleight of Hand, bo inaczej to byłbym tylko kaczką do ubijania dla innych. Jak zawsze to bywa, pewnie opcją byłoby kamperowanie, ale u mnie to absolutnie nie wchodzi w rachubę. Może po prostu jeszcze nie okrzepłem w BO na tyle, żeby się przestawić, ale na pierwszy rzut oka czuję rozczarowanie. W CoD gram od wersji pierwszej.
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie"

Słów parę o strzelbach... 15/11/2010 21:18 #7

  • akolith
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 11
widać mamy z blackpointem wiele wspólnego, bo mogę się podpisać obiema rekami pod Twoimi postami. Słaba strzelba w połączeniu z fatalnym dźwiękiem wyrzuca do kosza postacie typu ninja klose kombat inne myki robią to np z tuberami itp... może takie klasy nie są za bardzo lubiane hehe

Słów parę o strzelbach... 17/11/2010 10:12 #8

  • Pablo888
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 24
Czyli shoty są krótko pisząc do d..upy taka smutna dla nie mktórych prawda.Mam ustawiana Olimpie i chyba ona jest git w porównaniu i tak ogólnie ze słabymi w BO strzelbami.
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.27 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »