Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp.

Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp. Wczoraj 08:27 #1

  • Asche
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 10
Z nudow postanowilem zrobic filmik, ktory pokazuje moja (czyli takze 90% doswiadczonych graczy) opinie o broniach i dodatkach w BO. Ogladajcie i ocencie czy warto wogole cos takiego robic i czy zgadzacie sie z rzeczami ktorymi polecam grac. Jesli sie spodoba napewno dodam jeszcze cos w tym stylu.

Bronie i dodatki

cz.1
cz.2

Serie ofiar, atuty i wyposazenie

cz.1
cz.2
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 18:28 przez Asche.

Odp: Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp. Wczoraj 08:48 #2

  • John
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 150
  • Punkty: 2
wiesz co... nie wiem kto bedzie ogladal 18 minutowy filmik o tym co sadzisz o broniach w blackops.. no sens.
Nick steam: JohnOka
Xfire: johnoka9

Odp: Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp. Wczoraj 12:00 #3

  • Tango
  • Offline
  • Pułkownik
  • Ghostolog
  • Posty: 831
  • Punkty: 92
@UP
Zawsze się może przydać...
Jakiś newbie na pewno się znajdzie.


Wybaczcie nieaktywność, absolutny brak czasu...

Odp: Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp. Wczoraj 14:00 #4

  • BisHoP
  • Online
  • Sierżant pierwszej klasy
  • and remember, nothing in Russian
  • Posty: 258
  • Punkty: 27
No racja, praktycznie codziennie są tu nowi posiadacze kont na ModernWar, pytających się o Info dotyczące BO, więc twój komentarz, jest nonsensem.
"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!

Odp: Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp. Wczoraj 15:41 #5

  • rozdym159
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 34
  • Punkty: 20
Takie moje uwagi:
1.Przy pistoletach maszynowych wytozniles tylko ak74u i mp5k.CO mnie zdziwilo poniewaz MPL gdyby nie slaby celownik bylo by lepsze od AK74u.
2.Nie wiem czemu uwazasz za nobskie LKM-y do granie tymi broniami trzeba miec skila naprawde nie jest latwo.
3.Wracając do AK74u: uwazasz famasa za przesadzona bron a AK74u nie uwazasz??
4.TakWGl to kazda automat z podstawowych broni w BO jest tak samo mocny tzn:(strzelajac do kolesia jakby sie nei ruszal z kazdej broni bys go zabil 3 kulkami strzalem w brzuch)nie mowie tu o snajpach shotgunach czy m14,fal,m16,g11

Odp: Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp. Wczoraj 18:25 #6

  • Asche
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 10
Tak jak juz pisalem to nie jest jedynie moja opinia, tylko bardzo duzej czesci graczy, ktorzy siedza juz w seri cod wiecej niz jedna gre.
1) Filmik nie tylko mowi co lubie ale co sadza inni gdy grasz "noobskimi" broniami.
2) MPL tez jest dobrym pistolem maszynowym ale jednak wygodniej strzela mi sie z aku i mp5 (tak sadzi takze moje grono znajomych).
3) LKMy to krowy o ktorych DUUUUZO ludzi ma negatywne zdanie juz od cod4. Wywalenie 100 pociskow z biodra przed siebie zeby kogos zabic nie wymaga skilla.
4) aku jest powszechnie akceptowanym pistoletem maszynowym (prawdopodobnie przez cod4), nikt sie nie czepia gdy grasz ta bronia (chyba ze z szybkostrzelnym jak mowilem w filmiku), a to ze famas jest przesadzony powinien wiedziec kazdy i wszyscy ktorzy graja w klanach pewnie powiedza Ci to samo.

Robiac te filmy mam nadzieje ze kogos nawrocilem i wytlumaczylem ze moze grac bronia ktora nie pokaze go od dobrej strony i tylko bedzie psula zabawe innym graczom. Chyba nie kazdy chce byc chamem. Moze komus takze pomoge w dobraniu broni dzieki ktorej bedzie gral lepiej, zdobywajac wiecej fragow z seri ofiar itp.

ps. umiescilem film z seriaami ofiar, atutami i wyposazeniem.
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 18:35 przez Asche.

Odp: Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp. Wczoraj 18:41 #7

  • Martum
  • Offline
  • Generał brygady
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1288
  • Punkty: 58
LKM nie jest noobski. Nie mów tak. Zauważ ze nosząc LKM masz trudniej przeżyć. Wolniej się poruszasz , wolniejszy ADS , wolniej rzucasz granaty , wolniej zmieniasz bron. Wcale nie jest noobskie używanie LKM bo stając 1 vs 1 automatycznie masz mniejsze szanse na przeżycie niż miał byś dopiero co noobskie AKU z rapids fire. I co tu jest noobskiego w posiadaniu LKM ? Z daleka kosi ale trzeba walić pojedynczo ,a z bliska w szybkim 1vs 1 każdy biegający z SMG czy karabinem ma większe szanse na zabicie

Odp: Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp. Wczoraj 18:52 #8

  • Asche
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 10
Zeby to bylo tak rozowe jak mowisz >.<
90% ludzi ktorych widze z lkm to
1) wali przed siebie na oslep wchodzac do pomieszczen
2) wali na oslep przez sciany liczac na to ze kogos zabije
3) wali przez sciany na oslep wchodzac do pomieszczenia

Zreszta co tu tlumaczyc: lkm to dno i lepiej lazic ze szturmowka albo smg. To zdanie duzej ilosci osob nie tylko moje i nie ma co sie tu wyklucac

Odp: Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp. Wczoraj 19:09 #9

  • BisHoP
  • Online
  • Sierżant pierwszej klasy
  • and remember, nothing in Russian
  • Posty: 258
  • Punkty: 27
Wiesz to jest siła sugesti która wciskają wszyscy gracze którym nie podoba się strzelanie z czegoś tam, ja np. nie lubię w BO PM63 a jakoś nie mówie wszędzie Nooob PM, czy PM tylko dla noobów, albo coś w tym stylu, każdy ma prawo grać czym chce o ile gra w kraju demokratycznym.

a co do LKM-ów nie masz racji, raz tyko zgodze się z Martumem, nie jest tak cudownie jak ty mówisz Asche, no ale to twoje zdanie...
"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!

Odp: Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp. Wczoraj 19:13 #10

  • Martum
  • Offline
  • Generał brygady
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1288
  • Punkty: 58
No w zasadzie LKM jest nieopłacalny.
Ale muszę przyznać ze nie spotkałem sie z takimi zachowaniami jak napisałeś.
Moze kilka razy sie zdarzyło ale to bardzo mało
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 19:13 przez Martum.

Odp: Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp. Wczoraj 19:22 #11

  • Asche
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 10
BisHoP widze ze grales we wszystkie cody na PC (przynajmniej tak napisales w profilu) wiec nie moge uwierzyc ze nie widzisz roznicy miedzy chamskimi broniami a tymi do gry fair. Zreszta PODKRESLAM TO NIE TYLKO I WYLACZNIE MOJE ZDANIE TYLKO PRAWIE KAZDEGO DOSWIADCZONEGO GRACZA.

Odp: Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp. Wczoraj 19:25 #12

  • Hasas1n
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 1
LKM-y nie są noobskie? Ciekawe... Ja uważam że to broń dla osób, które zakampią i czekająna fragi z myślą że będzie przechodzić np. trzech kolesi i wbiją tripla sprayując dookoła. Filmik uważąm za dobry i przydatny dla newbie, napewno przyda się wielu osobom. Good Job Asche.

Odp: Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp. Wczoraj 19:32 #13

  • Martum
  • Offline
  • Generał brygady
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1288
  • Punkty: 58
LKM nie jest noobski. Jego użytkownik może byc noobski.

Mają więcej wad niż zalet. LKM to LKM. Ma wielką siłę w niektórych sytuacjach ,ale ciąży graczowi cały czas i go bez przerwy spowalnia we wszystkim. Myślę ze to wyrównuje jego moc.

Skopiuje to co już napisałem


"LKM nie jest noobski. Nie mów tak. Zauważ ze nosząc LKM masz trudniej przeżyć. Wolniej się poruszasz , wolniejszy ADS , wolniej rzucasz granaty , wolniej zmieniasz bron. Wcale nie jest noobskie używanie LKM bo stając 1 vs 1 automatycznie masz mniejsze szanse na przeżycie niż miał byś dopiero co noobskie AKU z rapids fire. I co tu jest noobskiego w posiadaniu LKM ? Z daleka kosi ale trzeba walić pojedynczo ,a z bliska w szybkim 1vs 1 każdy biegający z SMG czy karabinem ma większe szanse na zabicie "
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 19:34 przez Martum.

Odp: Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp. Wczoraj 19:37 #14

  • BisHoP
  • Online
  • Sierżant pierwszej klasy
  • and remember, nothing in Russian
  • Posty: 258
  • Punkty: 27
Ashe, ja wiem że to większość doświadczonych graczy tak uważa, ale ja jestem w tej miejszości doświadczonych graczy która ma swoje zdanie i uważam że "noobski" jest tylko gracz a nie broń, bo to nie od broni zalezy czy kampisz, stoisz, siedzisz, wibrujesz i latasz, a od gracza dlatego jeśli mówisz NOOB, ja odrazu kojarze gracza, a broń moze być niecelna, niedobra, beznadziejna nie udana, ale nie Noob'owska. Bo noobem może być tylko gracz
"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!

Odp: Opinia o broniach, dodatkach, atutach itp. Wczoraj 19:49 #15

  • Asche
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 10
Bronie ktore sa op (czyli zbyt mocne) sa noobskie i tego nic nie zmieni.
Przyklad BO: tuba, miotacz plomieni, famas
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.47 sekundy

ActionGames.pl

  • Patch dla Crysis 2 na PC w przyszłym tygodniu
  • Nowy Hitman z podtytułem "Absolution"?
  • Nowe screen'y z Max Payne 3
  • Książę na nowym, jeszcze bardziej pokręconym zwiastunie
  • [WIDEO] Kariera Cole'a Phelps'a z L.A. Noire

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Deagle 42
Grrrr 39
Martum 37
qwercik 25
DeTon 20