Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Usuwanie configu-utrata levela?

Usuwanie configu-utrata levela? 01/26/2011 21:35 #1

Witam. Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem, jeżeli był taki to proszę o link... Czy usunięcie configu od MP nie spowoduje utraty leveli?
Jak usunę oba configi to gra wygeneruje nowe?
Grzebałem w configu singla, chciałem sprawdzić czy bindy g_gravity 10 i 800 działają, wcześniej miałem też zrobione god, noclip, ammo cheat i seta monkey toy i wszystko ładnie działało. Mianowicie, od kiedy zapisałem zmiany z gravity nie mogłem odpalić BO single, usunąłem zmienione wiersze, usunąłem ten config, wgrałem kopie zapasową i nic nie pomogło.

Przenoszę do działu "Problemy Techniczne"
//
Grrrr
Ostatnio zmieniany: 01/26/2011 21:55 przez Grrrr.

Odp: Usuwanie configu-utrata levela? 01/26/2011 22:12 #2

  • Tango
  • Offline
  • Kapitan
  • Ghostolog
  • Posty: 652
  • Punkty: 52
Wydaje mi się, że nie stracisz poziomu, gdyż jest on zapisywany na serwerach Steam. Będzie to działać na podobnej zasadzie do reinstalu.
Jeśli dobrze zrozumiałem, to single Ci się nie włącza? Jeśli tak, to już nie masz nic do stracenia. Możesz sam sprawdzić, czy Steam coś pobierze, czy nie.

Odp: Usuwanie configu-utrata levela? 01/26/2011 23:50 #3

  • Jakuzo
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 251
Ja nie dalej jak tydzien temu usunalem config mp, i gra wygenerowala nowy jak tylko wlaczylem gre. Zadnych problemow nie bylo.

Odp: Usuwanie configu-utrata levela? Wczoraj 01:36 #4

  • Grzen1o
  • Offline
  • Pułkownik
  • Posty: 972
  • Punkty: 2
Kazda gra na enginie quake generuje podstawowy config jezeli niema takiego w folderze, od pierwszego coda tak bylo jest i bedzie, jezeli skasujesz config czy to MP czy SP, po odpaleniu gry sam sie utworzy podstawowy w singlu prawdopodobnie stracisz progres kampani i odblokowane mapy do Zombi, w MP utracisz tylko ustawienia grafiki i kontrole, caly progres MP zachowany jest w Steam Cloud, tak samo jak MW2, mozesz isc na inny komputer zaisntalowac gre i zalogowac sie na swoje konto steam i zawsze bedziesz mial swoje statystyki w MP, chyba teraz zalapiecie ocb.

Odp: Usuwanie configu-utrata levela? Wczoraj 07:33 #5

  • Py$!eK
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 77
  • Punkty: 12
xavi emperor napisał:
usunąłem ten config,nic nie pomogło.

Przenoszę do działu "Problemy Techniczne"
//
Grrrr


Może miałeś go ustawionego tylko do odczytu?

Odp: Usuwanie configu-utrata levela? Wczoraj 14:51 #6

Usunąłem configi, single się nie odpala ale multi tak, ponownie wgrałem kopie zapasową i sprwdzałem czy nie jest "tylko do odczytu" i nic

Odp: Usuwanie configu-utrata levela? Wczoraj 16:52 #7

  • Markutez
  • Offline
  • Porucznik
  • Mowa jest srebrem, a milczenie owiec...
  • Posty: 400
  • Punkty: 7
//Up
Może wystarczy włożyć płytę z grą do napędu żeby uruchomić singla


(Phenom II Quad-Core 945 + Noctua NH-D14; Gigabyte GA-MA790XT-UD4P; Sapphire Radeon HD 5870 1GB; Patriot DDR3 8GB 1333MHz; SB X-Fi Xtreme Gamer; Windows 7 64-bit)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.24 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »