Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Lagi, Ściny...

Lagi, Ściny... 04/26/2011 16:31 #1

Myślałem, że to tego przywyknę, ale nie. Po prostu się nie da. Ostrzegano mnie, że BO to gra, która potrafi odebrać przyjemność z gry poprzez lagi, no ale, aż tak?

Chodzi dokładnie o ścinki, które mam podczas wymiany ognia, np. na krótkim dystansie. Już nie raz przez takie właśnie sytuacje traciłem pewnego kill'a, bo po prostu cięło mi niewyobrażalnie, nie mogłem nawet wymierzyć w oponenta.

Każdy tak ma? Lub miał? Sterowniki do karty mam najnowsze... Nie wiem co może być tego powodem.
Czy naprawdę nie da się z tym nic zrobić? Nie da się grać. Nie mówię, że ciągle, ale zdarzają się takie mecze, gdzie muszę wyjść, bo nie można nazwać tego grą.
Mogę też dodać pewną ciekawą informację - grałem wiele meczy z AUG, nic się nie działo, grało się płynnie. Postanowiłem polatać z AKu, i problem się pojawił... i tak jest za każdym razem - gram inną bronią, wszystko chodzi, choć nie zawsze.
Ale to chyba nie od tego, nie wiem...

Od razu podkreślam, że nie chodzi tu o moją konfigurację sprzętową. Klatki nie spadają, utrzymują się ciągle takie same.

Odp: Lagi, Ściny... 04/26/2011 16:54 #2

  • Py$!eK
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 306
  • Pukty: 35
Parametry kompa?
Jeżeli masz geforce'a 525, a masz 1.6 GHZ to się nie dziw, że masz ściny. W tym przypadku, ściągnięcie nowych sterowników więcej wymaga od kompa i to ci zamula. [...]
Napisałem coś, co popierasz? Podziękuj, i nie powtarzaj mojej wypowiedzi.










Odp: Lagi, Ściny... 04/26/2011 17:02 #3

Pisałem, że nie chodzi o parametry sprzętu, o te się nie martwię, bo są dobre. Aż nadto można powiedzieć.

Pytałem, czy ktoś ma podobne problemy, przy bardzo dobrym sprzęcie. Podczas tych właśnie ścin, KLATKI NIE SPADAJĄ poniżej 30. I to jest właśnie dziwne...

Odp: Lagi, Ściny... 04/26/2011 17:11 #4

  • Kin333
  • Offline
  • Porucznik
  • Po prostu Kin.
  • Posty: 398
  • Pukty: 38
FG6dKAHe napisał:
Pisałem, że nie chodzi o parametry sprzętu, o te się nie martwię, bo są dobre. Aż nadto można powiedzieć.

Pytałem, czy ktoś ma podobne problemy, przy bardzo dobrym sprzęcie. Podczas tych właśnie ścin, KLATKI NIE SPADAJĄ poniżej 30. I to jest właśnie dziwne...


Co nazywasz bardzo dobrym sprzetem?
Mimo wszystko podaj swoja konfiguracje.

(A zreszta sa podobne tematy)

@down
G.. prawda.
Jupikajej madafaka <3
DropBox - Gdybyś potrzebował, skorzystaj!

Silmarillion napisał:
hahahaha osmieszyles sie na dobre... policz na kalkulatorze ile to 600x100
Wytlumacze ci o co chodzi z tymi 600 stowami.. Mnozysz 600 razy przez wartosc co daje rownanie 600x100=x x=6000. Czym predzej lec do szkoly

Ostatnio zmieniany: 04/26/2011 17:26 przez Kin333.

Odp: Lagi, Ściny... 04/26/2011 17:20 #5

  • Cod Maniac
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 258
  • Pukty: 29
Ehh nawet jakbyś miał kompa za 15 tysięcy lag ops by ci się ciął. Ta gra tak ma. Niezależnie od sprzętu. Są osoby, którym działa lag ops jednak jest ich dość mało. Po prostu Treyarch dało nam bete wersję gry i tyle (Takie tematy już były.) Mi Crysis 2 działa na full detalach, lag ops działa tak,że płakać się chce...









Żeby być PRO w Call of Duty potrzebne są 3 rzeczy: skill, fart i myszka Logitech g9. Ja posiadam je wszystkie.
Pomogłem? Naciśnij "dziękuję".

Odp: Lagi, Ściny... 04/26/2011 17:29 #6

Kin333
moja konfiguracja:
intelcore i7 2.93ghz
3x2gb ram
gf gtx580

Jedyne problemy na tym piecku mam właśnie z BO.


Cod Maniac
Czyli mam rozumieć, że nic na to nie poradzę? No cóż, szkoda... z ciekawości ustawiłem wszystko na minimalne ustawienia, o dziwo nic się nie zmieniło.

Odp: Lagi, Ściny... 04/26/2011 17:36 #7

  • Martum
  • Offline
  • Generał broni
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1692
  • Pukty: 121
Może formatowanie by pomogło. Na pewno to nie wina sprzętu ,a jakiegoś oprogramowania.

Powyłączaj wszytko działające w tle programy. Wszytko co zbędne wyłącz.

Odp: Lagi, Ściny... 04/26/2011 18:25 #8

  • Larala
  • Online
  • Kapitan
  • I WANT TO BREAK FREE !
  • Posty: 653
  • Pukty: 71
Cod Maniac napisał:
Ehh nawet jakbyś miał kompa za 15 tysięcy lag ops by ci się ciął. Ta gra tak ma. Niezależnie od sprzętu. Są osoby, którym działa lag ops jednak jest ich dość mało. Po prostu Treyarch dało nam bete wersję gry i tyle (Takie tematy już były.) Mi Crysis 2 działa na full detalach, lag ops działa tak,że płakać się chce...

Hehe. Mój kolega ma kompa za 4 tysiące i nie laguje(ani nie ścina) mu, nawet jak jego siostra na necie siedzi, w osobnym pokoju, to czasami krótki lag będzie.


@Down: Chodzi o to że ma kompa za 4 tysiące(o 10 tys. mniej niż wyżej wymieniony przez ciebie przykład) i mu, ani nie ścina, ani nie laguje, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd!
Ostatnio zmieniany: 04/26/2011 19:03 przez Larala.

Odp: Lagi, Ściny... 04/26/2011 18:49 #9

  • Py$!eK
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 306
  • Pukty: 35
@Larala
Ty w tym momencie powiedziałeś o internecie, a ten temat raczej nie dotyczy internetu, bo słaby internet nie ścina tylko cofa, a my mówimy o ścinaniu, więc co ma internet do tego tematu?
Napisałem coś, co popierasz? Podziękuj, i nie powtarzaj mojej wypowiedzi.










Odp: Lagi, Ściny... 04/26/2011 19:46 #10

  • mariiox
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Buty Z Batystuty
  • Posty: 303
  • Pukty: 51
Ale jak nie poradzisz?
Wyśle ci link do forum gdzie ten problem został naprawiony
Sam na początku miałem problemy ale po pobraniu tego Configu prawie nie mam ścin

No chyba że jednak wolisz być w tej grupie osób wolących płakać ;] wtedy nie otwieraj wiadomości

Odp: Lagi, Ściny... 04/26/2011 19:56 #11

mariiox napisał:
Ale jak nie poradzisz?
Wyśle ci link do forum gdzie ten problem został naprawiony
Sam na początku miałem problemy ale po pobraniu tego Configu prawie nie mam ścin

No chyba że jednak wolisz być w tej grupie osób wolących płakać ;] wtedy nie otwieraj wiadomości


Nie grozi mi żaden ban itp, za grzebanie w plikach gry, i zmienienie ich zawartości?

Odp: Lagi, Ściny... 04/26/2011 20:11 #12

  • Krwotocz
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 164
  • Pukty: 33
Teoretycznie nie ale w praktyce różnie bywa, VAC lubi rozdawać prezenty za nic

Odp: Lagi, Ściny... 04/26/2011 20:17 #13

  • mariiox
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Buty Z Batystuty
  • Posty: 303
  • Pukty: 51
www.callofduty.pl/forum/viewtopic.php?t=...rder=asc&start=0
Sam używam tego configa przez kilka miesięcy

Odp: Lagi, Ściny... 04/26/2011 20:21 #14

  • Martum
  • Offline
  • Generał broni
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1692
  • Pukty: 121
Krwotocz napisał:
Teoretycznie nie ale w praktyce różnie bywa, VAC lubi rozdawać prezenty za nic


Była duża moda na te rożne configi z neta i nikt bana nie wyrwał za to. To zmiana ustawień graficznych wiec nie będzie kłopotów.

Odp: Lagi, Ściny... 04/28/2011 17:08 #15

  • Cod Maniac
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 258
  • Pukty: 29
Czyli mam rozumieć, że nic na to nie poradzę? No cóż, szkoda... z ciekawości ustawiłem wszystko na minimalne ustawienia, o dziwo nic się nie zmieniło.


Sam tak robiłem, zmieniałem config ze 100 razy, odinstalowałem stery od grafiki i dźwięku. Niestety BO to taka gra, której już nic nie może pomóc...

www.callofduty.pl/forum/viewtopic.php?t=...rder=asc&start=0
Sam używam tego configa przez kilka miesięcy
.

Również korzystałem z tego poradnika, ale niestety nic to nie dało...









Żeby być PRO w Call of Duty potrzebne są 3 rzeczy: skill, fart i myszka Logitech g9. Ja posiadam je wszystkie.
Pomogłem? Naciśnij "dziękuję".
Ostatnio zmieniany: 04/28/2011 17:25 przez Cod Maniac.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, Irek, Modzian, Err0r
Wygenerowano w 0.53 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 100
Grrrr 65
bioshock 56
J!g5aw 50
Deagle 48

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi PROkurator Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi Szamar Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić martut . Nie zapomnij o zyczeniach!

M@rt3n$ będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

TrenejQ będzie obchodzić urodziny za 5 dni!