Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Problem z misją The Defector

Problem z misją The Defector 04/29/2011 18:17 #1

Witam. Mam problem w misji The Defector. Polega on na tym, że pod koniec misji robi mi sie czarny ekran. Gra przez wszystkie inne misje chodziła mi na najwyższych ustawieniach i rozdzielczości, aż tu nagle robi sie czarno. Lecz niestety to nie jest takie proste do rozwiązania jak sie wydaje (przynajmniej dla mnie) bo widać na ekranie żółtą kropkę punktu kontrolnego, ilość amunicji, moge zmieniać broń, strzelać i słychać jest muzykę i jak gadają, można sie poruszac, zapisywać itp. ale nic nie widać.

Odp: Problem z misją The Defector 04/29/2011 23:00 #2

  • Gandi
  • Offline
  • Kapitan
  • "He Ram!"
  • Posty: 676
  • Pukty: 123
Próbowałeś przechodzić całą misję od początku (nie tylko od save lecz całą misje od zera)?
Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
— Mahatma Gandhi

Odp: Problem z misją The Defector 04/30/2011 08:13 #3

  • DeTon
  • Offline
  • Global Mod
  • CONFIDENTIAL
  • Posty: 1234
  • Pukty: 34
Gdyby problem pojawiał się nadal, ściągnij 100% save do singla, a potem wybierz jedną misję dalej. Do tego zawsze można wpisać ręcznie w konsoli "map [nazwa mapy z plików zone]", przynajmniej po jej włączeniu (nie pamiętam jak jest w BO SP).

dead for cheaters, glock18, gl, ls, marty
Ostatnio zmieniany: 04/30/2011 08:15 przez DeTon.

Odp: Problem z misją The Defector 04/30/2011 20:02 #4

tak próbowałem.. ale jest to dosyć śmieszna sprawa, ponieważ mój brat przechodził tę misję na najłatwiejszym poziomie i mu sie też tak robiło. Ja grałem sobie na średnim i także sie tak robiło.. a jak sobie włączyłem dziś to na weteranie to ładnie wszystko poszło i działało jak należy. Ale dzieki za fatyge.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, Irek, Modzian, Err0r
Wygenerowano w 0.24 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 99
Grrrr 65
bioshock 56
J!g5aw 50
Deagle 48

Urodziny

PROkurator będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

Szamar będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

martut będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

M@rt3n$ będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

TrenejQ będzie obchodzić urodziny za 7 dni!